Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou byl uveden do provozu v roce 1975. V současné době má 52 lůžek a ambulantní oddělení. Ročně je ambulantně vyšetřeno a ošetřeno asi 26 000 pacientů, hospitalizováno a odoperováno přes 4 000 pacientů. Nejčastěji se zde operuje syndrom karpálního tunelu a další nemoci ruky jako je dupuytrenova kontraktura nebo lupavé prsty a ošetřují se úrazy ruky, prstů a zápěstí a poúrazové stavy.

Chcete se objednat? Začněte zde! 

 

 

Zařízení je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven. 

  • Pokud přicházíte jako pacient vezměte si s sebou občanský průkaz, kartu zdravotní pojišťovny, není nutné, ale je vhodné doporučení lékaře.
  • Děti do 6-ti let přijímáme v doprovodu jednoho rodinného příslušníka, jeho pobyt hradí zdravotní pojišťovny. Máme možnost ubytování doprovodu jednoho dospělého u dětí starších 6 let za úhradu.
  • Návštěvy jsou povoleny denně kdykoli.
  • Během pobytu si můžete cenné věci nebo větší peněžní obnos uložit do pokladny.
  • Ubytování je na 2 - 3 lůžkovém pokoji, možnost nadstandardního ubytování na jednolůžkovém pokoji se sprchou, WC, telefonem a televizí za úhradu.
  • Vedle nemocnice je parkoviště a kiosek s občerstvením.
  • Pro hospitalizované pacienty je tu možnost připojit vlastní notebook k internetu přes Free Wi-Fi.

Zaměstnanci nemocnice jsou připraveni vám poskytnout odbornou zdravotní péči v příjemné atmosféře a krásném prostředí.

Aktuality

Vysocká nemocnice - obálka knihy

V roce 2016 vyšla ke 40. výročí chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou kniha mapující historii nemocnice od jejího vzniku v roce 1899 až do současnosti: 
Vysocká nemocnice aneb od císaře pána k chirurgii ruky od autorky Heleny Rezkové.

 

Cena knihy je 200,- Kč a je k zakoupení přímo v nemocnici nebo v trafice na náměstí. Pokud chcete objednat a zaslat knihu poštou, objednejte si ji u autorky v agentuře Regiona.

Město Vysoké nad Jizerou vyhlašuje konání
VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ředitelky příspěvkové organizace města: Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, p.o. Vysoké nad Jizerou. 

Další informace na úřední desce města:

https://www.vysokenadjizerou.cz/uredni-deska/2/p1=1038