Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou, příspěvková organizace

Návštěvní kniha:

Zde nám můžete napsat vaše vzkazy a názory.

Návštěvní kniha neslouží pro dotazy.

Chcete-li se na něco zeptat, pište na mail vysoke@ruka-kosmetika.cz
nebo volejte 481 593 920.


Jméno:
Email:
Kontrolní otázka: Kolik je dvě krát čtyři?

Vážení přispěvatelé do naší návštěvní knihy

Může se stát, že s něčím nebo s někým nejste spokojeni. Máte možnost se obracet s konkretním problémem přímo na primáře nebo vrchní sestru. Naše návštěvní kniha není určena pro dialog, který by v případě nespokojenosti měl nastat. Proto neumístíme na web anonymní reakce, kdy nespokojenost nebyla předem řešena s vedením ústavu.
Věřte, že celý pracovní kolektiv se snaží vám s vašimi problémy pomoci.
prim MUDr. Alena Schmoranzová


ivcakys@seznam.cz  Ivana Kyselková22.03.2018, 08:47
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat úžasné paní MUDr.Daniele Horáčkové za mou operaci pravé ruky (14.3) a celému týmu za skvělou práci, také všem sestřičkám za milé jednání a lidský přístup. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů této úžasné nemocnici. S pozdravem Kyselková Ivana Česká Lípa

KajaHanko@seznam.cz  Karol Hanko15.03.2018, 17:10
Dobrý den. 15.03. 2018
Chtěl bych poděkovat MUDr.Daniele Horáčkové za operaci ruky a všem sestřičkám za velmi dobrou péči v nemocnici.Mnoho úspěchů v další práci a spokojenosti v osobním životě.
S pozdravem Karol Hanko Lovosice.

Michaelaplivova&seznam.cz  Michaela plivova16.10.2017, 14:29
Moc a moc dekuji dr Lhotskemu za vyborne odvedenou praci,delal mi plastiku vicek,bolest jsem nemela ani pri operaci ani potom,mam deset dni po zakroku,jedna mala modrina,ktera uz ani neni videt,proste nadhera,doporucuji,jeste jednou moc dekuji

743brejcha@seznam  Petr Brejcha14.10.2017, 16:35
Dobrý den.
Já bych touto cestou chtěl poděkovat paní doktorce Smrčkové Lucii za operaci levého palce. Kterou jsem podstoupil 11.10. Rovněž všem zaměstnancům této úžasné nemocnice. Děkuji mockrát.
Petr Brejcha

bebe@email.cz  Babeta Nebusová12.10.2017, 22:44
Dobrý den,
neuvěřitelně milý, profesionální a ultrašikovný kolektiv lékařek/lékařů a sestřiček. Ochota od první návštěvy, podpora a víra v uzdravení, silný slepičí vývar a úsměvy ze všech stran... Takto na mě dýchlo Vysoké. Mockrát děkuji za to vše, za záchranu palce, za čarování na operačním sále a za laskavost. Paní doktorce Smrčkové obrovské díky!!!

vaneckovaz@seznam.cz  Zděnka Vaněčková04.10.2017, 10:28
Dobrý den, touto cestou Vám všem , jak sestřičkám, tak celému personálu nemocnice. A hlavně panu MUDr. Radkovi Lhotskému za skvělou odvedenou práci . Děkuji, že můžu spát celou noc aniž bych se budila s bolestí. Krásný den

janakant@volny.cz  MUDr. Antonín Janák24.08.2017, 09:53
Aktivity slečny Kvitové v poslední době - a úspěšné aktivity - jsou (troufám si říci "především") výsledkem práce všech, co se kolem ní "motali" v době jejího úrazu - od šéfa operačního týmu, až po uklízečku. Srdečné blahopřání. MUDr. Janák
P.S.: Doufám, že nebudu jediným, ale sám jsem podobný úraz utrpěl a vím "vo co go"...

d.tomsikova@centrum.cz  Dagmar Tomšíková16.08.2017, 09:47
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za úspěšné léčení mojí dcery. Po neúspěšném zákroku v naší nemocnici jste přehodnotili zásadně způsob léčby. Moje dcera nejen, že je zcela v pořádku, ale po doporučené rehabilitaci je ruka natolik v pořádku, že může lést po skalách :-) Děkuji celému kolektivu.

NEUBERK4@seznam.cz  NEUBERK Václav02.07.2017, 21:34
Dobrý den,chci svým juménem poděkovat Bohu,že tato nemocnice se svým odborným a špičkovým personálem existuje.Po utrpění prac.úrazu jsem měl ruku míti v Okresní nemocniciv Teplicích operovanou šrouby a dráty.Odmítl jsem-neměli zde jistotu,a obrátil se na tuto nemocnici ve Vysokém nad Jizerou,kde se mého úrazu velmi ochotně ujali,přehodnotili a nyní mi ruku léčí.Chci poděkovat p.MUDr.S. Parkánové,jejím zdr.sestrám za přístup,trpělivost.Po 14 dnech začínám prstem hýbat -a zatím bez operativního zákroku!Paní primářko,p.doktorko, děkuji ,Věřím Vám a věřím v úspěchy. S poděkováním syn bývalé zdravotní sestry-celoživotní,-Václav Neuberk,Úpořiny,okr.Teplice.

29vku52@seznam.cz  Ivan Kunte29.06.2017, 08:15
Velmi ochotný personál, profesionální přístup lékařů i sester, vynikající kuchyně.Nedá se nic vytknout

jinkova@dpsdoksy.cz  Hana Jinková23.05.2017, 08:08
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní MUDr. Fialové, která měla v péči pana Karla Šimona, obyvatele našeho domova pro seniory v Doksech. Pan Šimon ve Vaší nemocnici podstoupil několik operací obou rukou. Díky nim se mu zvýšila soběstačnost, vrátila se mu chuť do života a nyní dokonce uvažuje o přestěhování do samostatného bytu v pečovatelském domě.
Pan Šimon by chtěl poděkovat také za velmi vstřícný přístup celého personálu nemocnice.
Mgr. Hana Jinková
sociální pracovnice
Sociální služby města Doksy, p.o.

  Stanislav Novák22.05.2017, 08:04
Vážená paní primářko.
Předem se omlouvám, že tímto dopisem zasahuji do Vašeho drahocenného pracovního a osobního časového rozvrhu.Považuji to však tak trochu za svoji povinnost.Chtěl bych Vám touto cestou velmi poděkovat za reoperaci pravé ruky mého vnuka Vojtěcha Nováka. Vím, že je to asi velmi nemilé, když musíte" opravovat" něco, co jste nezpůsobili.My, "krajánci" , vzhlížíme k této nemocnici s velkou úctou a pokorou, protože jsme se mohli již několikrát přesvědčit o tom, jakými zákroky jste dokázali zachránit lidské údy.Já jsem měl to štěstí, že moje matka pocházela z tohoto kraje , kraje"Zapadlých vlastenců", z nedaleké Zlaté Olešnice. Proto tento kraj a město Vysoké nad Jizerou patří k místům, kam se vracím nejraději. Od malička jsem byl veden k tomu, že si lidé mají vždy, za každých okolností, ve dne, v noci, pomáhat.Tak to kdysi fungovalo. Hlavně to platilo a doufám, že ještě platí zde, na horách. Zde je život přece jenom trochu drsnější, než v kraji. Lidé zde dokázali rozdávat své srdce na dlani. Velmi nás proto těší , že Vaše nemocnice pokračuje v těchto tradicích, pomáhat lidem, kteří utrpěli těžká zranění a že má tato nemocnice takový věhlas v celé naší republice. Přeji Vám a celému kolektivu nemocnice hlavně pevné zdraví a mnoho dalších úspěšných zákroků v této velmi zodpovědné a prospěšné práci.
Se srdečným pozdravem Stanislav Novák /děda, 71 let/

kabi@atlas.cz  Jakub Záhorský18.04.2017, 15:29
Chtěl bych tímto poděkovat veškerému personálu nemocnice ve Vysokém za to, že se o své pacienty tak krásně a zodpovědně stará. Je úžasné, že na takto špičkovém pracovišti vládne ze strany doktorů i sestřiček především ochota, dobrá nálada a člověk se zde díky tomu může cítit velmi dobře. A to je při zotavování velmi důležité!
Vůbec největší dík ale patří panu doktoru Kebrlemu, v jehož péči jsem. S mojí velmi vážně poraněnou rukou dokázal udělat zázraky ve chvíli, kdy už si s ní po vice jak roce a půl nikdo jiný nevěděl rady. Je to bezesporu špičkový specialista a navíc i skvělý člověk, který vám vlije optimismus do žil.

Jsem rád, že tu pro nás jste a že jste tak skvělí lidé!
Ohromně vám všem děkuji
Jakub Záhorský

P.S. Ohromná pochvala do kuchyně, mezi nemocnicemi jste gastronomickou špičkou :)

jiri.cabela@seznam.cz  Jiří Čábela21.02.2017, 16:50
Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu doktoru Tylemu jak za perfektní operaci motorovou pilou poraněného ukazováčku, tak i za následné ošetřování a převazy. Jsem moc spokojen, úraz prstu skoro není znát a hlavně - prst je zcela funkční.
Jiří Čábela, Lovosice

fipkus@gmail.com  Filip Kraus17.02.2017, 08:13
Dobrý den,

Chtěl bych tímto vyjádřit velký dík veškerému personálu nemocnice ve Vysokém, nejvíce pak panu doktoru Kebrlemu.

Bylo to více než rok, kdy jsem obešel několik pracovišť v Hradci Králové a Praze s velice bolestivou rukou, kde bolest se objevila bez nějaké příčiny a stále se zhoršovala. Po třech špatných diagnózách jsem se konečně dostal do Vysokého, kde na první dobrou dr.Kebrle poznal Osteoid Osteom v zápěstí mé ruky.

Následná operace proběhla v pořádku a již rehabilituji - bez bolesti a s rukou téměř schopnou všemu, jako dřív - to je už jen otázka času.

Nemusím brát prášky na bolest a znovu mohu spát celou noc. Velice si této pomoci vážím, protože ten rok s osteomem v ruce bych nikomu nepřál.

Tedy ještě jednou, moc díky všem.

Pane dr.Kebrle, jste frajer!!

jan.holinka@email.cz  Jan Holinka10.02.2017, 15:16
Chtěl bych tímto poděkovat celému personálu ve Vysoké nad Jizerou . Jmenovitě ze srdce děkuji Mudr. Radkovi Kebrlovi za ochotu a Mudr. Lucii Smrčkové za zákrok v pravou chvíli :)

Aneta0911@seznam.cz  Jašková05.02.2017, 19:41
Chtěla bych touto cestou popsat náš příběh. Syn 2,5 roku v Srpnu 2016 zakopl se sklenicích v ruce a spadl na ni dlaní. Byl převezen do nemocnice v Moravskoslezském kraji a akutně operován s proraženou tepnou. Následovalo mnoho rehabilitací, ale nějak se nám ruka nezdála. Naši dětskou dr. byl poslán na vyšetření Emg, opět v Moravskoslezském kraji, které bylo provedeno 2x což je pro malé dítě velmi nepříjemné a bylo nám sděleno, že jsou částečně poškozeny nervy a že by bylo dobré pouvažovat o operaci, ale že to záleží na našem pocitu. Nastal velmi zoufalý týden, kdy jsme jako laici nevěděli, zda je operace nutná či ne, když nám na to nikdo nedokázal odpovédět. Po té jsem narazila na tento ústav se specializací na ruce a výsledky a náš příběh jsem zaslala rovnou paní primářce. Nečekala jsem, že by byl někdo ochotný se takto přes e-mail našim případem zabývat. Paní primářka odepsala ještě v ten den a vše nám vysvětlila a bylo nám sděleno, že je nutné aby ruku viděla. Neváhali jsme a z Havířova jsme se vydali na kontrolu u paní primářky. Pani primářka již od pohledu poznala, že ruka je ochablá a operace je nutná. Operaci nám naplánovala hned po víkendu (kontrola proběhla v pátek) a po otevření ruky byly zjištěny nemalé problémy, které by do budoucna způsobily až trvalé následky. Ne vše bylo možné dořešit v tomto ústavu, ale o to více si vážím toho, že paní primářka odeslala malého k dořešení ke specialistovi na daný problém, který objevila a nepouštěla se do něčeho jen pro jméno ústavu. Nevím jak by bylo možné vyjádřit vděk za neskutečnou ochotu a profesionalitu pani primářky. Je mi líto, že v dnešní době musím za kvalitní péči jezdit až 500km od domova, ale zároveň děkuji za to, že jste a za to co umíte.
Nechci opomenout i skvělý přístup sestřiček na lůžkovém oddělení, velmi lidské jednání..
Ještě jednou DĚKUJI

an.ri@centrum.cz  Andrea Marková26.01.2017, 16:51
Moc děkujeme za profi přístup i výkon operace mého syna, který u vás podstoupil minulý týden operaci syndaktylií na obou nohách. Děkuji celému lékařskému týmu, hlavně panu MUDr. Lhotskému.

vprazakova@seznam.cz  Vítězslava Pražáková26.01.2017, 08:19
Dobrý den, byla jsem v této nemocnici operována již po druhé, u pana doktora Kebrleho.Pane doktore,že jste skvělý odborník a vrátil jste mi naději, že ruka je opět funkční- za to vám patří velké díky.Ale vy poskytujete i nadstandard, a to je neskutečně hezký přístup k pacientům.Vždycky jsem od Vás slyšela, že se řešení najde. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí a můžu být Vaší pacientkou.Děkuji samozřejmě i všem milým sestřičkám a zdá se mi, že říct Vám všem jenom děkuji je hodně málo.
V. Pražáková

zdenkakrato@seznam.cz  Kratochviliva Zdenka17.01.2017, 18:11
Chtěla bych poděkovat Mudr.Smrčkové za ošetření a její profesionální přístup Kratochvílová Zdenka Vranov nad Dyjí

Platonov  Ing.Petr15.01.2017, 20:01
Děkuji paní primářce a ošetřujícím sestřičkám za perfektní a profesionální výkon a laskavé chování. Týden po složité operaci toto píši operovanou rukou.
Příroda mě má ráda, že jsem se dostal k Vám. Ještě jednou díky.

hana.eugelova@seznam.cz  hana eugelova10.01.2017, 20:17
Byla jsem již v této nemocnici několikrát operována a vždy spokojenost. Pan doktor Kebrle prostě je lékař který je na svém místě. Kéž by bylo takových lékařů víc. Děkuji Pane doktore at se daří. Hluboká poklona do Vysokého nad Jizerou

pavlikprcek@seznam.cz  Pavla Seifertová30.12.2016, 12:38
1.1.2016 byl pro moji rodinu strašný den.Můj 7 letý syn byl s otcem odpalovat rachejtle.Manžel přišel o malíček a syn měl ošklivě zraněné obě ručičky.Byl převezen do vašeho ústavu.Operovala ho Mudr.Šinkorová.Děkuji říci nestačí syn je rok po úraze a je zdráv.Vážím si všech lékařú i ostatních zaměstnanců tohoto ústavu.Přeji Vám všem do roku 2017 hodně zdraví.Nikdy na vás nezapomeneme Pavla Seifertová s Petříčkem

zaky.pedro@seznam.cz  Žák Petr 21.12.2016, 20:01
Dobrý den. Zdravím všechny do Vysokého. Petro, jste u profíka, dr. Kebrle je MISTR! Vlastní zkušenost...,
Zachránil mi, co skoro už nešlo znova opravit a ruka funguje!! Ještě jednou díky, doktore...
Žák Petr r.65

p.hajek.job@seznam.cz  Petr Hájek20.12.2016, 11:23
Lupavý prst se dá chirurgicky řešit opravdu jen protětím poutka (A1) ? To poutko tam na něco je ... nemoho pak nastat sekundární problémy ? Brzy se asi u vás objevím, tak bych rád věděl na čem jsem. Děkuji.

  Petr Zdvihal12.12.2016, 07:33
Vážení,
rád bych touto cestou upřímně poděkoval vašemu Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie za rehabilitaci mého prstu, který jako profesionální houslista nutně potřebuji k výkonu svého povolání. Pan MUDr. Vlastimil Tyle se mně ujal i přes plnou kapacitu ústavu, když jsem potřeboval rychlou pomoc po úrazu prstu a všechny předchozí lékařské pokusy o léčbu skončily nezdarem. Jsem mu velice vděčný za "záchranu" své kariéry a potěšil mě jeho lidský přístup a zájem, který u lékařů není vždy běžným jevem. Moc si vážím toho, co pro mne udělal. Děkuji jemu i vám všem a přeji mnoho zdaru ve vaší záslužné práci!

S úctou Petr Zdvihal, koncertní mistr Symfonického orchestru Českého rozhlasu v Praze a primárius Heroldova kvarteta

renabar@seznam.cz  Renata Bárdyová24.11.2016, 23:47
Dobrý den,ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu nemocnice za velmi milé a vstřícné jednání. Můj velký dík patří panu doktoru Kebrlemu. Moc mi pomohl a odoperoval to,co se v jiné nemocnici moc nepovedlo. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám do dalších let mnoho úspěchů. Renata Bárdyová

Ilona.Sotonova@seznam.cz  Ilona Sotonová23.10.2016, 16:59
Před dvěma roky prodělala moje dcera operaci ruky ,operovala ji p.doktorka Fialová,operace se povedla a dcera dokáže to,co předtím nikdy nedokázala.Paní doktorce moc děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.Sotonovi -Hradec Králové

743brejcha@seznam.cz  Brejcha Petr05.10.2016, 20:26
Dobrý večer.
Včera 4.10 jsem se vrátil domů po operaci pravého palce kterou jsem absolvoval dne 3.1O v úžasné nemocnici ve Vysokém nad Jizerou. Operovala mě paní paní primařka Alena Schmoranzová. A touto cestou bych jí chtěl moc poděkovat že mě již po několikáté pomohla léčit mé obě ruce. Jakož i celému kolektivu této nejlepší nemocnice co znám. A popřát jim mnoho úspěchů jakož i spokojených pacientů jako jsem já. Děkuji moc
Brejcha Petr.

zaky.pedro@seznam.cz  Žák Petr 12.07.2016, 23:01
Dobrý den. Chtěl bych poděkovat všem na klinice, personálu, zejmena dr. Kebrlemu, vč . nemocnice dr. Pírka, za opravu rozlámaneho zapěstí, funkčnosti, vzhledu..., doktore, jste MACHR.
Co se někde moc nepodařilo, i mojí zásluhou, Vám ano.
Hodně štěstí všem. Žák Petr.

ludmila.absolonova@seznam.cz  Ludmila Absolonová04.06.2016, 14:44
“Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům i všem sestřičkám na této klinice. Byla jsem zde 24.05. na operaci ganglionu na levém zápěstí a dostalo se mi výborné péče. Všichni jsou zde nesmírně milí, laskaví a trpěliví. Byla jsem velice spokojená i s prostředím kliniky a s jídlem. Pracuje tady skvělý tým a tak bych každému, kdo už má jakýkoliv problém a musí na operaci, přála, aby se dostal právě sem ! Ještě jednou děkuji. L. Absolonová”

Turzíková  Olga23.05.2016, 12:08
Dobrý den,děkuji touto cestou všem lékařům i sestrám a ostatnímu personálu Vaší skvělé nemocnice za příkladnou péči a velice lidský přístup.Zvláště bych chtěla poděkovat MUDr. Parkánové,mé úžasné operatérce,dále pak MUDr.Smrčkové,a MUDr.Fialové.Díky patří ale naprosto všem!Do Vysokého jsem přijela se strachem co mě čeká, ale od první chvíle jsem se u Vás cítila jako doma.Mnohokrát děkuji za záchranu palce.V Praze by mě čekala amputace.....Jste naprosté jedničky!!!!!!!!!! Olga Turzíková

monika.vojtiskova@seznam.cz  Monika Svobodová19.05.2016, 22:01
Dobrý den. Děkujeme touto cestou prim. MUDr. Schmoranzové za péči o našeho syna Ondráška, a také za to, že ho už dvakrát vměstnala do plného operačního programu. Dále děkujeme MUDr. Hellmuthovi a sestřičce Turpišové za laskavý a uklidňující přístup jak k našemu Ondráškovi, tak k nám, stresujícím rodičům. Jsme vděční za to, že je náš syn v těch nejlepších rukách. Manželé Svobodovi.

hanak.alex@email.cz  Alexandr Hanak16.05.2016, 16:40
Dobry den,chtel bych se objednat na operaci slach na prstech prave ruky?Uz jsem byl u Vas pred osmi lety objednan.Nejlepe je-li mozne co nejblizsi termin.Dekuji za zpetnou reakciS pozdravem Hanak

havlicek.havl@gmail.com  Milan Havlíček10.05.2016, 21:11
Děkuji MUDr. Simoně Parkánové za operaci karpálních tunelů na obou rukách a všech deseti „ skákajících prstů“. Jednalo se o těžká postižení ve všech případech. Čtyři měsíce po poslední operaci je současný stav nádherný.
Nic nebrní a vše se pohybuje. Milan Havlíček,Chlumec n.C.

smidcunas@seznam.cz  Karel Šmíd11.04.2016, 12:53
Děkuji touto cestou reh.pracovnici Janě Šalšové za příkladný a citlivý přístup při jednání s pacienty.s pozdravem Karel Šmíd

petr.holecek@cbgimpex.com  Holeček Petr22.03.2016, 13:06
Zázraky se dějí! Po dvanácti letech mám opět rovný malík levé ruky. V jiných zařízení, kde jsem se ptal na možnosti byla jediná možnost amputace. Ještě jednou děkuji paní primářce a celému lékařskému týmu ve Vysoké nad Jizerou.

v.plochova@seznam.cz  Vlaďka06.03.2016, 07:54
Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat paní primářce Schmoranzové za perfektně odvedenou operaci horních víček, za její příjemný a lidský přístup jak během operace tak při konzultacích a kontrole. Takto si představuji fungování lékařské péče, která je ve Vysokém na špičkové úrovni!Vlaďka

barunka.mix@post.cz  Mária slepčíkova26.02.2016, 12:33
chci se zeptat na rukou kolik by stala operace adt informace

Irca.candova@seznam.cz  Irena23.02.2016, 16:30
Raduji se z toho, že pan doktor Kebrle mi úspěšně odoperoval palec pravé ruky.Pán mu za to žehnej. Irena

studena15@seznam.cz  Jana Studená19.02.2016, 15:42
Pan dr.Kebrle je opravdu třída.
Myslím, že každý pacient u něho cítí bezpečí,jistotu,klid a profesionalitu.
Velmi si vážím toho, že jsem mohla být jeho pacientkou!

Dzbankova.adela@seznam.cz  Adéla Džbánková13.02.2016, 20:25
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému personalu nemocnice. Tak skvělý přístup by měli mít všude:) Obzvlaště velké díky panu Dr. Kebrlemu.

pejinov@seznam.cz  Petra Nováková25.01.2016, 17:21
Dobry den, chci vsem velmi podekovat za peci, ochotu a empatii. Lecim se pres 20 let s RA a nyni jsem byla na operaci s pravou rukou. Leva mi byla operovana v r. 2009 bez problemu a je plne funkcni. Na pravou ruku mi pani primarka dala novou ortezu ke korekci ulnarni deviace = rovna prsty. Je uzasna. Nosim ji 24 hod.bez potizi nebo kreci. Jeste jednou moc dekuji.

743brejcha@seznam.cz  Petr Brejcha07.01.2016, 20:04
Dobrý večer
Chtěl bych zde poděkovat celému kolektivu této úžasné nemocnice ve Vysokém nad Jizerou. Ale hlavně prim. Aleně Schmoranzové za operaci všech prstů na obou rukou které jsem podstoupil zde postupně od roku 2001.
Ještě jednou paní primařko moc děkuji. Váš velmi spokojený pacient.
Brejcha Petr z Rychnova u Jabl.n.N

michal-frank@seznam.cz  Michal Frank06.01.2016, 17:21
Dobrý den. Jsem nyní Vaším pacientem a chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit obrovskou spokojenost s přístupem Vašeho personálu. Velký Dík patří paní primářce Schmoranzové , MUDr Parkánové a celému Vašemu Týmu! S tak milým přístupem lékařů jsem se nikdy nesetkal. Jste mistři! Váš spokojený pacient.

bouzkovajitav@seznam.cz  JITKA04.01.2016, 20:19
Dobrý den,
přesto,že jsem se u vás léčila již roce 2009 a mám díky vaší pomoci problémy s levou rukou za sebou,často si zpomenu a velmi všem děkuji za pomoc a poskytnutou péči.Přeji Vám do roku 2016 še jen to nejlepší.
Jitka Plzeň

zaky.pedro@seznam.cz  Petr Žák14.12.2015, 19:10
Dobrý den.
Chtěl bych zde poděkovat Vašemu ústavu,že mě za pomoci MISTRA MUDr. Radka Kebrleho,vrátil rozdrcené zápěstí zpět do života,což se na první pokus,jinde,zrovna nepovedlo.
Rovněž děkuji za následnou péči vč.rehabilitace a celkově,za člověčí přístup zmíněného doktora a zaměstnanců.
Zanedlouho mi sundáte fixaci a pod dozorem budu ruku rozhýbávat.
S pozdravem Ž.P.

radek.87@volny.cz  Radek Krčmařík09.12.2015, 11:26
Dobrý den,
je to dva roky co jste mi dělali karpály pravé ruky. Ruku rozhodně nešetřím a zatím drží zcela bez potíží.
Na pobyt u Vás moc vzpomínám jako na milou domácí péči. Jen jsem nějak nestačil poděkovat. Tak tedy všem moc děkuji a přeji pokud možno štˇastné svátky .
Radek Krčmařík

a.badin@seznam.cz  Antonín BADIN08.12.2015, 10:00
Dobrý den, dostal jsem doporučení na p.dr.Kebrleho ohledně případné operace zkracování šlachy malíčku pravé ruky. Mohu se k p. doktorovi objednat v době jeho ordinace na poliklinice Budějovická v Praze? Na poskytnuté tlf.číslo se bohužel nemohu dovolat a ordinační dobu p. doktora v Praze neznám
Velice děkuji za odpověď, Ant. BADIN

Kucerova.Mirka@centrum.cz  Miroslava Kucerova 30.11.2015, 15:24
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,mám papír od lékaře na operaci lupaciho prstu.Mužů k vámi přijet se Objednat?Dostala jsem na vás doporučení.Předem děkuji Kucerova

Kucerova.Mirka@centrum.cz  Miroslava Kucerova 30.11.2015, 15:16
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,mám papír od lékaře na operaci lupaciho prstu.Mužů k vámi přijet se Objednat?Dostala jsem na vás doporučení.Předem děkuji Kucerova

Kucerova.Mirka@centrum.cz  Miroslava Kucerova 30.11.2015, 15:16
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,mám papír od lékaře na operaci lupaciho prstu.Mužů k vámi přijet se Objednat?Dostala jsem na vás doporučení.Předem děkuji Kucerova

kveta.kanska@seznam.cz  Květa Kánská16.11.2015, 14:44
Dobrý den, dne 22.8.2015 jsem si přeřezala šlachy na pravém ukazováčku,ten den jsem byla na operaci ,chodím na rehabilitace ,ale stále mám problémy. Chtěla bych se k Vám objednat na konsultaci zda-li by nebylo ještě nějaké řešení.děkuji za zprávu
K.Kánská

Irca.candova@seznam.cz  Irena05.11.2015, 16:50
Moc děkuji za péči, ikdyž na výsledek si musím počkat.Především děkuji za lidský přístup panu doktoru Hellmuthovi, který věnoval nejen čas a úsměv, ale i pochopení pro člověka, který potřebuje individuální přístup kvůli problému v komunikaci zapříčiněné sluchovou vadou a po zkušenosti výborným fyzioterapeutům, operatéru MUDr. Kebrlemu za odbornou práci a sestrám ze spodního patra, byly laskavé.

zdenka.krausnerova@seznam.cz  Zděnka Kraušnerová03.11.2015, 11:43
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat panu dr.Hellmuthovi za vzornou péči a lidský přístup k pacientům.Před šesti lety mi provedl uvolnění loketního nervu na levé ruce,vše se povedlo a ruka je celkem v pořádku,stejná operace proběhla i letos v září,ale na pravé ruce a i když je krátká doba na nějaké velké změny doufám,že vše bude v pořádku,tímto zároveň děkuji i sestřičkám za vzornou péči a přeji více spokojených pacientů.

lincd@seznam.cz  David29.10.2015, 18:41
Obrovska spokojenost. velke dik patri Mudr. Kebrlemu je opravdu machr ve svém oboru.

misa.smucrova@seznam.cz  Michaela20.10.2015, 20:30
Dobrý den,
pročítám si tu slova díku a doufám že i já se k nim budu moci brzy přidat. Jsem po květnové nezaviněné autonehodě-tříštiva zlomenina zápěstí,potrhane vazy. Mám za sebou již dvě operace. Bohužel s rukou hodně špatně hýbu, fungují jen prsty až na palec,ten mám stále v brnění. Vaše nemocnice je pro mě poslední šancí na obnovu mojí pravacky. Objednana jsem na prosinec,mam to k vám 2 hodiny jízdy,ale nic pro mě teď není důležitější než zase normálně fungovat s rukou-jsem pravacka. Tak mi držte palce....

o.parmova@centrum.cz  Oldřiška Parmová10.10.2015, 10:51
Milé dámy a vážení pánové z Vysokého,
moc Vám všem děkuji za Vaše perfektní pracovní výkony, nekonečnou trpělivost a hřejivou lidskost při veškerém Vašem konání a jednání. Byla jsem u Vás letos 2x, pokaždé s KT a pokaždé jsem odjížděla šťastná. Ruce fungují skvěle, jako za starých dobrých časů. Levá díky panu doktorovi Radku Lhotskému a za pravici jsem moc a moc vděčná panu doktorovi Vlastimilu Tylemu. Srdečně zdravím i paní doktorku Horáčkovou a pana doktora Hellmutha, se kterými jsem si povídala při kontrolách. Také vzpomínám na všechny milé, ochotné a 24 hodin denně optimisticky naladěné sestřičky (jiné jsem u Vás nepotkala).
Gratuluji Vám, že jste se u Vás v nemocnici tak pěkně sešli, že jste taková výborná parta. Hned jsem raději na světě, když vím, že jsou tu se mnou lidi jako Vy. Díky.
Pevné zdraví a hodně radosti všem přeje O. Parmová

pol262@centrum.cz  Pavel 05.10.2015, 10:52


Vážená paní doktorko,
Děkuji Vám za příjemné uvítání bezprostředně před vlastní operací,

perfektní chirurgickou práci a ∑ následující pooperační péči.

Obdivuji zodpovědnou přípravu+souhru doktorů a sester.

Vítám též důraz + návod k pooperační rehabilitaci.

I přilehlý-upravený- park hladí na duši a léčí.
Obdivují i svědomitost vašich sester + ost. personálu

( dodržení hygieny, pořádku, kultury a času ).
Omlouvám se sestře za své štěbetání a vyrušování

( provedla mi_za Vaší přítomnosti_dnešní výstupní převaz ).Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojenosti.Z Liberce zdraví Pavel

jiri.brecka95@seznam.cz  Jiří Břečka29.09.2015, 19:36
Zdravím všechny. Chtěl bych se podělit o svou příhodu. Asi před měsícem jsem měl ošklivou nehodu. Jeden krásný večer jsem s kamarády tak trochu popíjel..určitě to každý znáte moře srandy..no ale i každá sranda něco stojí. Po akci jsem si od sestry půjčil klíče od auta..už v tu chvíli jsem věděl, že to nemám dělat.A přesto jsem to udělal.Nicméně jsem si sednul za volant ještě s kamarádem a jely jsme se projet.Ten pocit za volantem miluji. Cítil jsem se strašně tvrďácky, když jsem na to tak dupal. No ale v jedné zatáčce se mi to nevyvedlo..letěl jsem 120 km/h a zatáčky jsem si všiml příliš pozdě. Začal jsem tedy manipulovat s volantem jako šílenec a v tu chvíli se auto začalo houpat ze strany na stranu a nakonec vyletělo do vzduchu..letěl jsem nějaké 2 metry vzduchem a poté se zastavil o strom..od té doby si nic nepamatuji akorát úseky kdy jsem se probouzel z komatu a zase dp něj upadal. Byl to příšerný pocit když sedíte zaklínění v autě. Úplně bezmocní. Nakonec pro mě dojel tatínek a odvezl do nemocnice. Mimochodem z auta mě vyprostil mezitím můj kamarád. Nicméně dojel jsem do nemocnice a s vědomím že mám nejspíš roztrhlí loket jsem vešel do ordinace. Kde jsem následovně zjistil, že mám rozdrcenou horní část paže. No byl to pro mě hrozný šok. V tu chvíli jssem si to neuvědomoval, protože jsem v sobě měl ještě určité promile, ale poté co jsem ležel a čekal na operaci jsem byl v šílené depresy. Poté co mě vezli na sál jsem se hrozně třásl..nedokážu popsat ten pocit. Nejde to vysvětlit někomu kdo něco podobného nezažil. po 5ti hodinách na sále jsem se probral na jipce s jizvou jako kráva prominte mi mojí vulgaritu. Následně jsem se dozvěděl, že mám v sobě asi 15ti centimetrové železo s 10ti hřebíkama. Bylo a je to pro mě strašně těžké. Jasně ruku rozhýbu za čas, Ale přece jenom mě to poznamenalo na celý život. Kolikrát jsem myslel i na smrt a nebyl jsem daleko od toho. Nicméně jsem stále tady a drží mě tu mooooc lidí. Nepíšu to prot, že bych chtěl od někoho litovat. Jen mi to dělá strašně dobře na srdíčku, když se můžu o vlastní pronlém svěřit jiným. Děkuji za pochopení a nestyďte se mě na cokoliv zeptat.

ottopokorny@seznam.cz  Otto Pokorný17.09.2015, 15:13
Vážení.O Vášem nemocnici jsem se dověděl přes křestanské rádio Proglas v pořádu noční linka,která se vysílála v pondělí dne 14.9.2015 ve 22.30 hodin.Proto se již obrácím s dotázem,co a jak.Já jsem od narození již tělesný postižený člověk,na obě celé horní končetiny,čílí dětská mozková obrna DMO.V součástném době nemám žádného danného Orthopeda,tak vůbec níkdé nechodím na žádné léčení a rehabilitaci.Akorát mám práktického lékaře v mojím ambulanci v Opavě.Toje všechno.Proto by jsem se velice moc rád zeptál,jestlí by se s tím ještě dálo něco dělát,když mám už již 52.roku,čílí jsem se narodíl dne 3.1.1963.Děkují Vám již předem za pochopení,za porozumění a za vyhovění.S přátelským pozdravem zůstávám věrný pán Otto Pokorný s Litultovic u Opavy.

  Ivan Korych07.09.2015, 08:37
Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu Vaší nemocnice, zejména pak MUDr. Radkovi Kebrlemu. Díky Vaší péči se povedlo mou těžkým úrazem poškozenou ruku nejen zachránit, ale také ji do značné míry navrátit funkčnost.
Zanedlouho tomu bude rok, co mi pracovní stroj téměř amputoval pravou ruku v předloktí. Poškozeny byly obě kosti, svaly, šlachy, nervy a kůže na několika centimetrech úplně chyběla. Při několikatýdenním pobytu ve zdravotnickém zařízení ve Vysokém, kam mne přeložili z liberecké traumatologie, jsem byl ohromen rodinnou atmosférou, ale hlavně profesionálním přístupem a dovedností lékařů, kteří nejen v mém případě dokázali skutečně zdánlivě nemožné. Pan doktor Kebrle se okamžitě vrhnul do práce, vše znovu reoperoval, při opakovaných operacích napravil a díky tomu dnes svou pravou ruku mohu z velké části používat. Kožní zákroky pak provedla MUDr. Smrčková, a tak ani vnější následky nejsou na tak destruktivní poranění příliš velké.
Vážení pracovníci nemocnice ve Vysokém nad Jizerou, ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za všechnu péči, kterou jste mi věnovali. Jsem skutečně rád, že jsem se dostal do Vaší vysoce profesionální péče, kterou poskytujete i v podmínkách, za kterých by jiné nemocnice v dnešní době nejspíš ani nefungovaly. Přeji Vám mnoho úspěšných zákroků, spokojené pacienty a mnoho dalších radostí v profesním i soukromém životě.

Ivan Korych

  Hanka Obuchovová04.09.2015, 09:03
Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat panu Doktoru Radku Kebrlemu. Po "spackané" operaci tříštivé zlomeniny, kdy mi praskly šlachy to byl právě on, který dokázal mou pravou ruku zprovoznit tak, že dnes se živím výrobou šperků. Nemohla jsem hýbat prsty a dnes po tomto incidentu není(až na jizvy) ani známky. Velice děkuji. Nebýt jeho, ani neudržím hrnek na kávu. Celá klinika je plná profesionálů, kterým samozřejmě děkuji také. Hanka

blankafujdova@seznam.cz  Blanka Fujdová04.08.2015, 13:19
Dnes jsem se jen dohodla se sestřičkou na termínu vyšetření a už jsem nadšená! Ad a) velice milá a ochotná a vstřícná sestra ad b) poměrně brzký termín objednání Děkuji!

matej.majzlik@seznam.cz  Matěj Majzlík16.07.2015, 21:15
Rád bych se vyjádřil k práci týmu kolem MUDr. Ludmily Fialové.
Byl jsem u ní již na druhé operaci. Nemohu zatím hodnotit výsledek, ale přepokládám že se operace povedla, stejně jako první a moje ruka bude víc funkční. Jak probíhal výkon? Byl jsem pouze v lokálním umrtvení nervů horní končetiny, která je spastická.
V lokálním znecitlivění jsem s týmem na sále komunikoval. Paní doktorka podrobně popisovala, co právě dělá a operace proběhla dle mého názoru bez komplikací. Paní doktorka se zajímala o můj stav i po operaci na pokoji a při propouštění do domácí léčby. Je moc milá a příjemná. Teď mně čeká hojení, kontroly a intenzivní rehabilitace, abych se naučil využívat nové možnosti mé ruky. Personál ústavu je velmi příjemný a ochotný. Mohu všem ÚCHR Vysoké nad Jizerou pouze doporučit a zejména Dr. Ludmilu Fialovou, které bych i touto cestou rád poděkoval.

S pozdravem Matěj Majzlík

tomami@seznam.cz  Tomáš Michálek19.06.2015, 15:33
Děkuji celému týmu nemocnice za profesionální a rychlý přístup. Měl jsem problém se zablokovaným ulnárním nervem v kubitálním tunelu v lokti. Operace (17.6.2015) byla za hodinku hotová, nic jsem necítil a bolest po operaci byla minimální. Děkuji hlavně paní doktorce Lucii Smrčkové, která mě operovala. Sympatická a profesionální doktorka. Určitě tuto nemocnici moc doporučuji.

vysoke@ruka-kosmetika.cz  mudr.miluse dvorakova17.06.2015, 07:30
dobry den touto cestou bych vam chtel podekovat za vynikajici zakrok me ruky a trpelivosti semnou icelemu kolektivu bychtel touto cestou podekovat jak bylo hezky semnou zachazeno a vrchni sestra sona dal nevim jak mi krasne omejvala pri zakroku ruky moji hlavu tak ze dekuji celemu kolektivu dne13.6.2015 spozdravem vas pacient vitvar j.

noopy1@seznam.cz  Lenka Tomášová23.05.2015, 10:14
Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala MUDr. Kebrlemu a celému kolektivu za perfektně a hlavně úspěšně provedenou operaci mého zrotovaného křivého prstu. Pane doktore, děkuji za Váš lidský přístup, ochotu vše vysvětlit, profesionalitu a za Váš úsměv, který mi pomohl brát vše pozitivně. Po měsíci od operace mám prst prakticky plně funkční a hlavně rovný. Díky patří především Vám. Tomášová Lenka

743brejcha@seznam.cz  Brejcha Petr16.05.2015, 14:22
Dobrý den,
moc rád bych zde chtěl poděkovat týmu z této úžasné nemocnice za péči. Ale i hlavně prim. MUDR. Aleně Schmoranzové za operaci mého pravého palce kterou jsem podstopil 13.5.2015. Vážená paní primářko tímto způsobem vám moc a moc děkuji že jste mě již po několikáté velmi pomohla.
Děkuji.
Brejcha Petr.

  Ilona Kudrnová27.04.2015, 21:21
Dobrý den,
ráda bych poděkovala celému lékařskému týmu a personálu. Hlavně panu doktorovi Paroulkovi, který mě operoval. Skvělý přístup, sestřičky milé, ochotné s úsměvem na tváři. Prostě úžasné prostředí. Vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji Ilona Kudrnová

pesos@seznam.cz  Petr S.18.03.2015, 16:31
Chci poděkovat celému kolektivu pracovníků v této nemocnici. Jak šikovným chirurgům, tak nezbytným rehabilitačním pracovnicím, sestřičkám a ostanímu personálu. Všichni byli usměvaví a vstřícní. Tvoří dohromady propracovaný stroj, který jako na běžícím pásu napravuje následky úrazů, věku či neodborných zásahů jiných nemocnic. Prostředí nemocnice by sice sneslo velké investice a zřejmě tak i odborné vybavení, ale jak si povzdechl jeden z chirurgů, „i s malým vybavením lze dělat Velkou medicínu.“ Držím Vám palce, aby se vám podařilo udržet vysokou profesionalitu vašich zákroků.

dedkovadasa@seznam.cz  Dáša Dědková18.02.2015, 20:28
Veliké poděkování celému ústavu.Především panu doktorovi Paroulkovi, který mě operoval. Přišlo mi, jakobych nebyla v nemocnici, ale v lázních. Sestřičky velice ochotné a milé a všeobecně je zde pěkná atmosféra.

citron@jedenactka.eu  Jan Kiselica17.02.2015, 11:50
Musím poděkovat personálu,oobvzlášť paníPrim.Mudr Schmoranzove za vitecnou operaci a zpříjemneni života.

viktorkempf@eznam.cz  Viktor Kempf08.02.2015, 14:32
Chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu , ale hlavně panu Dr. Tylemu, za perfektní práci. Měsí po operaci jsem už zase mohl hrát na kytaru a nemám s operovaným prstem sebemenší problém. Díky moc

mill.s@seznam.cz  Sedlář Milan06.02.2015, 10:49
Moc a moc děkuji všem co mi poradili, celé nemocnici.Jedna z nejlepších na ruky a to i s nejskvělejší ředitelkou.Bez Ing. Marcela Škodová bych neměl na dálku řešení.Samozřejmě i panu MUDr. Radek Kebrle děkuji za chvilku,kterou mi věnoval.
Moc a moc děkuji.

hanuschka69@gmail.com  Hana Lederbuchová11.01.2015, 11:30
Operovali mě, přístup na 1. Pomalu se omlouvali, když bylo třeba něco udělat, pomohli, prostě skvělé. mohu jen doporučit

  Mamina31.12.2014, 19:00
Touto cestou chci poděkovat paní doktorce Parkánové.Dcera měla úraz ruky a paní doktorka ji ruku zachránila.Přístup lékařů v této nemocnici je naprosto úžasný.Dcera má po předchozích zkušeností z jiné nemocnice strach z lékařů,ale do Vysokého jezdila ráda a vůbec se nebála.Moc děkujeme

jpisl@bonsaicentrum.cz  Jaroslav Pišl24.12.2014, 12:31
Velmi děkuji, za profesionální přístup k operaci i po ní, celé nemocnice, za ochotu, pobyt u Vás byl velmi příjemný

Majdabur@seznam.cz  Markéta Buršová10.12.2014, 15:50
Mám dotaz na vaší kliniku mám vrozenou vadu levé horní končetiny . Děláte rekostrukci prstů ? Další dotaz v roce 2010 se my stal ůraz na oravé horní knčetně nemůžu ohybat prostředníček mám zatuhlí kloub. Dalo by se stím něco udělat? Děkuji za vaší odoověd. Burešová.

R.Panchartek@seznam.cz  Radomír Panchartek03.12.2014, 16:04
Dobrý den,
před dvěmi týdny jsem podstoupil léčbu Xiapexem.Chtěl bych poděkovat prim.MuDr.Schmoranzové a Mudr. Heelmuthovi za příkladnou péči a přístup k pacientovi,taktéž ostatnímu personálu v nemocnici.
S pozdravem Radomír Panchartek.

Zuda.J@seznam.cz  Zuda02.12.2014, 23:03
Dobrý den. Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat MUDr. Hellmuthovi a také celému personálu. Měsíc po operaci zlomeniny záprstní kosti a už normálně funguju. Moc moc děkuji.

peppino.me@seznam.cz  Josef Mergl28.11.2014, 20:33
Dobrý den,
dne 6.10.2014 jsem si useknul palec na ruce.Prvotní ošetření proběhlo na chir. Teplice a to byl můj nejhorší zážitek. Ukrajinský lékař absolutně nevěděl co má dělat a tak stále telefonoval jednou do Prahy na Vinohrady kde mě odmítli a tak volal dál do Vysokého nad Jizerou. Tam jsem mohl jet ale vlastním vozem, protože saniťákům neplatí přesčasy a nestihly by se vrátit do konce jejich pracovní doby.Tímto chci velice poděkovat Mudr. Lhotskému který mi zachránil palec na poslední chvíli. Je to pan mistr ve svém oboru.Také chci poděkovat personálu za profesionální a milý přístup.

jurasimy@seznam.cz  jiri šimak21.11.2014, 11:10
Dobrý den,měl jsem tu čest být hospitalizován v této naprosto užasné klinice.Byl jsem naprosto okouzlen,nic podobného jsem ještě nezažil.Velký dík a muj opravdu hluboký obdiv patří celé této užasné klinice.Děkuji

AD-consulting@post.cz  Mgr.Ladislav Krejčí20.11.2014, 13:40
Dobrý den, rád bych se tímto omluvám prim,MUDr.Schmoranzové za mé špatně uvážené vyjádření, které jsem tu před několika dny napsal. Netušil jsem v jakém zápřahu pracují zdejší lékaři a jak moc nám chtěla paní primářka vyhovět a vyhověla. Syn operaci podstoupil a byl velmi spokojený s péčí, která byla přinejmenším laskavá. S paní primářkou jsme si vše vysvětlili a musím uznat, že chyba byla především na mé straně. Byl jsem zbytečně hysterický. Vážená paní primářko, příjměnte prosím moji omluvu a hluboký obdiv. Krejčí

AD-consulting@post.cz  Mgr. Ladislav Krejčí04.11.2014, 08:50
Dobrý den,dne 31.11.2014, jsme se synem navštívili ambulanci paní primářky. Po několika hodinovém čekání a zřejmě nedorozumění s paní primářkou, mi tato paní odvětila, že si máme se synem trhnout nohou, když nevíme, co chceme. Vzhledem k tomu, že náš syn je jediné dítě, které máme, protože nám jedno umřelo, nebyl jsem zrovna v nejlepším psychickém stavu. Z jednání jsem měl pocit, že paní primářku obtěžuji svými dotazy. S podobným jednáním jsem se ještě nikdy nesetkal, i přesto, že jsem tmavé pleti. Nevím, co si mám o jednání paní primářky myslet, navíc mi sdělila, že v pondělí bude syn operován a v úterý propuštěn. Dnes se dozvím od syna, že je tomu jinak.Jsem pracovně vytížený člověk a na dnešní den jsem si udělal neplacené volno, které mě stojí značné peníze. Kdybych nemluvil se synem, nikdo by mi asi tuto změnu nesdělil. Jste jedničky v oboru, a proto jsme vám syna svěřili, ale to neznamená, že s námi paní primářka bude jednat v rozporu s vaším etickým kodexem.
Pokud se nevhodné chování paní primářky bude opakovat, dám jí zřetelně najevo, že si takové jednání vyprošuji.
Spozdravem a přáním pěkných dnů, Mgr. Ladislav krejčí

tmchacek@seznam.cz  Tomáš Měcháček24.10.2014, 08:36
Reakce na Petr C z 11.10.2014
Pane P.C. přepkládám, že Váš příspěvek se opírá o obecné a ne vždy pozitivní zkušenosti s lékařskou péčí v ČR. Pokud se týká tohoto ústavu, měl by jste asi spíše vyhledat lidi. kteří mají s tímto ústavem osobní zkušenost. Já osobně jsem sem dožížděl ambulantně a na rehabilitaci a toto vše mě pomohlo. Dále zde byla operovaná moje manželka a dva mí blízcí přátelé a zkušenosti mají také dobré, až nejlepší. Myslím, že by jste měl uvážit, než napíšete (i třeba z neznalosti) nějakou invektivu a především - pokud něco kritizujete, měl by jste mít odvahu se podepsat celým jménem - jinak má Váš příspěvek charakter anonymu, což se forma typická pro lidi s nedostatkem osobní odvahy.

bgdrteufh@email.cz  Petr C11.10.2014, 11:38
tohle neni moc objektivní navstevní kniha, kdyz spokojene zkusenosti zverejníte ale nespokojené ne. Nikdy bych se u vas nenechal operovat kdybych vedel jak to doopravdy je s kvalitou ve vasem slavnem ustavu. Jde vam predevsim o kvantitu na ukor kvality provedenych zakroku. Vydelat co nejrychleji co nejvic penez to je o co vam hlavne jde. Pacient je jen dalsi cislo v poradi.

krylovaan@seznam.cz  Aneta Krylová16.09.2014, 14:31
Dobrý den
Na moje narozeniny máte svátek,takže všechno nejlepší,hodně spokojených pacientů,dobrou náladu. Měně úrazovosti,i když toho je asi pořád plno. Sejdeme se předpokládám někdy v Motole na kontrole. S pozdravem Aneta Krylová.

vitezslavvanis@seznam.cz  Jana Vanišová02.09.2014, 09:04
Před třemi roky měl můj syn komplikovanou zlomeninu levé nohy, kdy mu zůstaly trvalé následky tak, že nejsou funkční nervy, které zvedají chodidlo a prsty. Po neúspěšné operaci těchto nervů nám bylo doporučeno, že toto lze napravit pomocí úpravy šlach, nejlépe ve Vysokém nad Jizerou. Dnes je to již tři měsíce, kdy byl u vás úspěšně operován. Touto cestou chci poděkovat nejen celému kolektivu vaší nemocnice, který o syna pečoval v době hospitalizace, ale zejména moc a moc děkuji paní primářce MUDr.Schmoranzové, která ho operovala a věnuje se mu i v pooperační době. Ještě ho sice čeká rehabilitace, ale již nyní jsou vidět pokroky, a to hlavně díky operačnímu zákroku paní primářky. Ještě jednou děkuji a vím, že nejsme sami, kdo je Vám, paní primářko, vděčný za Vaše umění a péči.

jana.k59vseznam.cz  František Kopáček01.08.2014, 09:06
Dobrý den,začátkem května jsem byl u Vás na operaci KT.CHtěl bych poděkovat paní doktorce Fialové a jejímu operačnímu týmu,dále sestřičkám a zaměstnancům nemocnice.Poděkování patří též i ostatním lékařům za ochotný přístup ke všem pacientům.Zdravím a děkuji Fantišek Kopáček Děčín

martin.zdvorak@seznam.cz  Martin Zdvořák17.07.2014, 09:44
Dobrý den, před více než rokem jsem si při autonehodě velmi vážně poranil levou ruku. Po několika týdnech negativních prognóz lékařů v krajské nemocnici jsem se obrátil s prosbou o pomoc na Mudr. Kebrleho. Pan doktor se léčby mého zranění ihned ujal, dal mi mnoho rad a ukázal mi nový směr, díky kterému jsem se dokázal přes své zranění daleko lépe přenést. Byl jsem ohromen jeho profesionálním, odborným a zároveň tak lidským přístupem. Po měsících jeho péče, několika operacích a dlouhé rehabilitaci mám dnes téměř plně funkční ruku, se kterou můžu dělat prakticky všechny činnosti jako před úrazem a to jen s naprosto minimálním omezením. Díky práci Dr. Kebrleho se můžu opět naplno zapojit do běžného života. Poděkování rovněž patří slečnám fyzioterapeutkám z rehabilitačního oddělení, které věnovali mnoho času rozcvičení mé ruky a poskytli mi mnoho rad, jak ruku co nejlépe opět rozhýbat. Velké díky stejně tak ale patří všem ostatním sestřičkám a zaměstnancům nemocnice, kteří se o pacienty starají s úžasnou pečlivostí a hlavně neskutečně lidským a ochotným přístupem, vlivem kterého si člověk připadá jako v domáckém prostředí a se kterým se člověk v jakémkoli jiném zdravotnickém zařízení v téhle zemi jen stěží setká. ÚCHR Vysoké nad Jizerou je nejlepší volba, pokud chcete mít zdravé ruce. Nikdy jsem si nemyslel, že se budu rád vracet k lékaři nebo do nemocnice. Dr. Kebrle a tato nemocnice u mě tohle přesvědčení vyvrátili. Ještě jednou proto děkuji ÚCHR ve Vysokém nad Jizerou a hlavně velice děkuji Dr. Kebrlemu za vše, co pro mě udělal. Jeho práci nelze než doporučit. S pozdravem. Martin Zdvořák-Janovice nad Úhlavou

mimi pestova@cetrum.cz  miluse pestová10.07.2014, 15:19
dobrý den prosim vas mimu synovi se stal moc špatnej uras měl aputaci prstu prostředniček ma aputovanej,a ukazovaček měl tak rozdrcenej ale chvala bohu mu ho dali dopořatku sešilimuho ale stehy mu vidali už i trati,ale ma šileni bolesti,stalo se mu to praci motor ot pili mu usekli 1 članek druhej ma nadračku rosekanej a už mu vitahli i stehy i trati a syn nemuže pohybovat tim prstem prosim vas moc o pomoc už nevim kudy kan ja jako matka už chodim ač pichiatrovy,je mi stoho moc špatně a muj syn se stim nemuže smiřit prosim vas opomoc ,operovali mu to praze praské vinohrady praha 10 šrobarovna, bila bich moc a moc rada gdybi ste mi pomohli mimu synovi mockrat děkuji pestova miluse muj syn jse jmenuje miroslav hudec 15.9.1981 most,,prosim moc na otpovět jsem stoho zofala a muj syn taky děkuji moc...

jirimyska@seznam.cz  Jiří Myška17.06.2014, 10:44
Dobrý den, včera tj.16.6. jsem byl se synem na konzultaci u Mudr. Kebrleho ohledně způsobu operace zlomené ruky v zápěstí. Musím konstatovat, že jsem byl naprosto ohromen a hlavně potěšen jeho vynikujícím lidským přístupem, který člověk jen tak nikde nezažije! To se nedá popsat, to se musí zažít :-) Ještě jednou díky a vřele doporučuji léčbu zde.Myška J.

Seei@seznam.cz  Broňa Eisova15.06.2014, 23:06
Dobrý večer, Chtěla bych se zeptat. Včera večer si prítel přelomim a vyhodil kost z loktu. Dnes ho operovali a doktor mu zekl, že je možné, ze už nebude moci hybat tolik prstama, protože si zranil nadloketní sval. Chtěla bych se zeptat, zda se to dá nějak řešit? Kdyz je to čerstvé. Děkuji Eisová

Ilona.Sotonova@seznam.cz  Ilona Sotonová11.06.2014, 10:59
Poděkování paní doktorce Fialové,která operovala ruku mojí dceři Anetě Sotonové.Operace se zdařila ,do té doby Aneta nepoužívala levou ruku.Má DMO ,je jí 14let a prvně okusila jak třeba chutná zmrzlina,když si ji může sama držet a lízat a další a další věci.Paní doktorka není jen lékařka,ale především člověk s dobrým srdcem. Je to prostě ANDĚL.Ještě jednou velký dík.Sotonovi z Hradce Králové.
,

fodormoni@seznam.cz  Fodorová Monika02.06.2014, 08:54
Dobrý den, má dcera by měla podstoupit operaci ruky ve vaší nemocnici. Chci se zeptat, jaká je čekací doba přibližně na termín. Jsme z Českého Těšína, problém řešíme již dlouhodobě a tak bychom byli moc rádi, kdyby se to dalo nějakým způsobem urychlit.(dcera je studentka a alespoň nový školní rok, by chtěla zvládnout bez omezení).Mělo se to konzultovat s MUDr. Pavličným. Prosím o odpověď.Fodorová

bejcekluu@seznam.cz  Lucie Kubesová10.05.2014, 16:04
Dobrý den,k vám jezdím již už od mala skoro 17 let, chci poděkovat paní doktorce Fialové, co pro mě udělala. Jsem strašně spokojená, ikdyž mě trápí vzhled mého palce. Udělala pro mě maximum a palec mi dala do kupy. Neumím si představit,kdybych měla jít znovu na nějakou operaci a operoval by mě jiný doktor než je ona. Podstoupila jsem asi 5 operací a říkám si že za to utrpení to stálo.Také chci poděkovat sestřičkám co se o mě hezky staraly, a také jsem vděčná pacientům které jsem poznala,tak mi pomohly když jsem neměla sílu, at už mi bylo 10 nebo 15let. Děkuju všem, jsem s Vámi spokojená!

bfg@iol.cz  Josef Vaniček23.04.2014, 15:04
Dobrý den, sdělte mi prosim, proc objednáváte pacienty na vyšetření na určitou hodinu a potom ceka 2 a půl hodiny. Při vasem vzdělání by to snad šlo zaridit lépe. Lidé nemají drahé hodiny na vysedávání ve vaši čekárně.

nowakowamil@gmail.com  Nováková Míla18.04.2014, 21:35
Dobrý den,chtěla bych tímto poděkovat p.primářce Schmoranzové a celému kolektivu za péči,kterou mi věnovali.S tak laskavým a lidským přístupem jsem se opravdu dlouho nesetkala.Sama pracuji 25 let ve zdravotnictví a u vás jsem se cítila báječně a byla jsem moc spokojená.Díky za všechno a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

p.habada@seznam.cz  Pavel Habada05.04.2014, 10:11
Dobrý den,
děkuji Mudr.Kebrlemu za úspěšně provedenou
operaci malíčku na pravé ruce.Dále děkuji
ošetřujícím lékařům a zdravotním sestrám za velmi kvalitní a lidskou zdravotní péči.Zasloužíte si pochvalu.
Přeji Vám další úspěchy léčebných postupech.
S pozdravem
Pavel Habada, Jablonec n.N

Jaroslav.Suchanek@seznam.cz  Jarda Suchanek24.03.2014, 23:28
Děkuji panu Mudr.T.Hellmutovi za jeho přistup a lidskost.A take sestřičkam za jejich ochotu.Nemáte chybu.Ještě jednou děkuji s pozdravem Jarda Suchanek

alena.cervenkova@spolecnost-e.cz  Alena Červenková19.03.2014, 07:13
Dobrý den! Připojuji se ke všem, kteří v návštěvní knize děkují. Moc si vážím péče a moc milé komunikace pana doktora Paroulka. Mé poděkování patří všem v lékařském týmu i dalším pracovníkům Vaší nemocnice. Velmi si Vás a Vaší práce vážím a těším se z každého setkání s Vámi! Alena Červenková

tomas.zerzan@email.cz  Tomáš Zerzán06.03.2014, 14:49
Dobrý den,tímto bych chtěl poděkovat celému personálu vašeho zařízení, a to jak ambulantní části, tak lůžkovému oddělení, doktorům i sestřičkám za kvalitní lékařskou i ošetřovatelskou péči. Byl jsem velice spokojen a musím konstatovat,že úroveň péče ve vašem ústavu je na velice vysoké úrovni a v žádném případě se nedá srovnat, bohužel s péčí v některých pražských nemocnicích. Ještě jednou děkuji a budu vás všude doporučovat a chválit, Tomáš Zerzán

jzajickova@gmaill.com  Jitka Zajíčková28.02.2014, 13:35
28.2.2014
Před dvěma roky jsem měla poslední korekční operaci ochrnuté ruky.Měla jsem těžkou deformitu paže- přïtištěná k tělu -jako má 6 týdnu staré dítě-ruka sevřená vpěst. Proto mi se mi i špatně oblékalo .Po 4 operacích násedoval zázrak/provedený Mudr.L.Fialovou./Mám paži v lokti nataženou sama ji natáhnu i skrčím. ruka již není v pěst- je krásně v normální poloze jako zdravá i dokážu podržet lehčím předmět v ruce. Nyní mě slouží jako hrubě pomocná/ prostě sen
/Proto se hloboce klaním před uměnímdr. Fialové a velmi velmi děkuji. Současně děkuji za hodný milý personál,který mi ulehčoval v mé anabázi. Zajíčková
Jitka

xdr.hartmanova@seznam.cz  Jana Hartmanová21.02.2014, 16:42
Včera jsem již po čtvrté absolvovala operaci drobných kloubů ruky, postižené velice bolestivou a deformující artrozou. Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Tylemu, který byl při všech výše uvedených zákrocích mým ošetřujícím lékařem. Profesionalita a přístup pana doktora byla vždy na vysoké odborné i lidské úrovni.Děkuji.
Současně děkuji i všemu ošetřujícímu personálu za vstřícnost a ochotu.
Dr.Jana Hartmanová

lo.lokvi@seznam.cz  Milan Mazánek03.02.2014, 14:28
před před dvouma roky den před štědrým dnem jsem měl úraz prstu a díky a tímto bych chtěl moc poděkovat MUDr.Lhotskému a celému týmu lékařů a sester které se o mě starali jste prostě nejlepší děkuji moc s pozdravem Mazánek Milan

j.maisner@seznam.cz  Jaromír Maisner02.02.2014, 22:33
Dobrý den!Před několika roky jsem tady byl na operaci s rukou,na které jsem měl dost veliký úraz.nikdy bych nevěřil tomu,že ruka je tak složitá na pohyblivost.Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Mudr.Kebrlemu za jeho profesionální přístup.Celému týmu lékařů přeji v tomto roce hodně zdraví.Jaromír Maisner.

karelsoucek31@seznam.cz  Karel Souček06.01.2014, 18:39
Dobrý den
Chtěl bych poděkovat panu Mudr. Kebrlemu a celému kolektivu za léčbu přetrženého vazu pravého zápěstí. Po půl roce léčení na nataženou šlachu v místě bydliště byl pan doktor jediný kdo zjistil ,že se jedná o přetržený vaz a nejedná se o nataženou šlachu.
Ve Vysokém jsem si připadal jako pacient a ne jako simulant s nataženou šlachou. O lidském přístupu tu toho bylo napsáno již mnoho a mě nezbývá než se k tomu připojit. V místě bydliště jsem se takovým přístupem nesetkal. Všem ve Vysokém patří moje velké děkuji Karel Souček

kncl1056@seznam.cz  Milan Churý31.12.2013, 22:21
Moc bych chtěl od srdce popřát kolektivu nemocnice a mému operujícímu panu Kebrlemu další úspěšný rok - protože to co oni dokázali s mou rukou je motivací do mého dalšího života - potkal jsem tam lidi kteří mne opravdu povzbudili a pomohli a toho si vážím. Tu energii co jste mi pane doktore tenkrát dal nezahodím.

slobodova.iveta@seznam.cz  Iveta Slobodová30.12.2013, 22:45
Dobrý den,chtěla bych velmi, velmi poděkovat MUDr. Tomáši Hellmuthovi i celému lékařskému a sesterskému kolektivu za neskutečně milý a hlavně lidský přístup.Všem ve Vysokém přeji v Novém roce hodně zdraví a spokojených pacientů.S pozdravem Slobodová

morawskaalena@seznam.cz  alena morawska18.12.2013, 11:25
Dne 25.10.2013 jsem byla na operaci s rukou(syndrom karpalního tunelu),chtěla bych poděkovat touto cestou Mudr.B.Šinkorové a sestřičkám,které byly přítomné za operaci a lidský přístup k nám pacientům.Přeji Všem ve Vysokým hodně zdraví a pohodové svátky :-))
S pozdravem Alena M.

afinis@seznam.cz  Z.Třebický01.12.2013, 17:08
Moje veliké poděkování paní primářce MUDr.Aleně Schmoranzové za perfektně provedenou operaci a plastiku po těžkém úrazu na dolní končetině-přeseknutá achilovka.Ani po dvanácti měsících po úrazu nebyl doktor v nemocnici v Litoměřicích schopen dát nohu do pořádku nebo alespoň poradit (když už asi nevěděl jak dál),na koho jiného se obrátit.Syn velice trpěl (rána byla neustále otevřená) a proto jsme vyhledali nemocnici ve Vysokém nad Jizerou-velice dobré reference a doporučení od přátel.Nyní už chodí bez berlí,rána se zacelila a pilně rehabilituje.Ještě jednou dík i vstřícnému přístupu celému personálu této nemocnice.S pozdravem rodina Třebických.V Lovosicích dne 1.12.2013

hotelbeseda@seznam.cz  Hana Rybárová17.10.2013, 17:53
Dobrý den, všem pacientům , kteří váhají
na operaci KT aby se ničeho nebály pokud se rozhodnou pro Vysoké nemají se čeho bát. Paní co se zminuje na celkovou anestezii naprosto zbytečné pokud máte bolesti jako jsem měla já není ta operace vůbec nic. Neváhejte dlouho nestojí to za to. Celý lékařský personál včetně sestřiček naprosto úchvatný.Čeká mě operace druhé ruky a vůbec se nebojím zvažuji i víkendovou operaci ale to až po zahojení mé pravé ručičky. Všem mooooc děkuji Rybárová Hana

stefici@seznam.cz  Lenka Štefková14.10.2013, 12:44
Dobrý den,
velká pochvala pro pana dr.Kebrleho, který operoval na konci září synovi prst. Vše je v pořádku. Děkuji za milý, profesionální a hlavně lidský přístup. Ještě jednou díky Lenka Štefková, Praha

Ilona.Sotonova@seznam.cz  Ilona14.10.2013, 11:35
Chtěla bych se zeptat,mám 13letou dceru DMO,pan doktor nás doporučil k p.doktorce Fialové s oběma rukama,má je stále vypnuté.Pokud by proběhla operace budu něco hradit?obě máme VZP,je na mě hodně fixovaná,musela bych být na pokoji s ní.Děkuji za odpověd.Ilona Sotonová

p.randysek@seznam.cz  Pavel Randýsek09.10.2013, 21:27
Chtěl bych touto cestou moc poděkovat paní primářce MUDr.Aleně Schmoranzové a rovněž tak i celému personálu nemocnice za profesionální a zároveň velmi lidský přístup ke svým nejmenším pacientům. Dne 17.9.2013 zde byl operován paní primářkou náš dvouletý syn Pavlík s vrozenou vývojovou vadou - syndaktylií prstů na pravé ruce,kdy jednání lékařů a veškerého personálu nemocnice bylo velice příjemným pohlazením na duši pro jeho rodiče. Přejeme všem hodně úspěchů do další práce a hodně spokojených pacientů. Při další léčbě našeho synka se budeme vždy s důvěrou vracet do nemocnice ve Vysokém nad Jizerou. Ještě jednou děkujeme i za našeho synka Pavlíka. S pozdravem Randýskovi ze Vsetína.

zuzka.mizlerova@centrum.cz  Zuzana Mizlerová07.10.2013, 00:09
Dobrý den, je možné zaslat formulář, číslo účtu, kdybych chtěl člověk zaslat nějakou čásku např. jako poděkování...??? Děkuji Mizlerová

vam.jc @seznam.cz  Machulovi01.10.2013, 23:59
Je to ji přes dva měsíce, co jsem byla s naším těžce postiženým synem Jirkou na operaci levé i pravé ruky ve Vysokém. Operace provedla paní doktorka Fialová. Musím přiznat, že mě výsledek velice překvapil. Jirka trpí od narození těžkou formou dětské mozkové obrny se závažnou mentální retardací. Jeho pravá ruka byla v zápěstí trvale ohnutá v nepřirozené poloze a tak se mu tvořili v záhybu hnisavé rány. Paní doktorka navrhovala v prvé fázi operaci i levé ruky, která se nám zdála dostatečně šikovná a kterou Jirka používal k manipulaci . Po plastice této ruky se úchop velmi vylepšil. Sice se nám po operaci zkomplikovala situace tím, že v ráně vznikl zánět a objevili se neštovice. Ale to jistě byla komplikace, která vznikla náhodou. Vše se zvládlo. A pak následovala operace pravé ruky, která byla provedena ve dvou etapách. Nejprve uvolnění lokte a pak modelace ruky v zápěstí. Dnes je již vše za námi a musím přiznat, že mě překvapuje, jak Jirka změnil své chování. Jakoby mu ta plastika odstranila něco, co ho obtěžovalo a vadilo. Jirka se snaží komunikovat, úžasně si vyhraje s předmětem, který si sám vybere a uchopí. A tak chci doporučit rodičům postižených dětí, poraďte se s lékaři ve Vysokém a dejte na radu paní doktorky Fialové. Zlepšíte život nejen dítěti, ale i sobě. Jirka je dnes mnohem pohodovější člověk. A za to moc děkuji a jsem velmi vděčná. Držím palce, ať to pomůže i jiným. Zdravíme Jirka Machula s mamkou.

martitur@seznam.cz  Martina Turková29.09.2013, 13:34
Velmi děkuji MUDr. Radkovi Kebrlemu za vstřícnost a ochotu. Jeho správné identifikování problému a následné doporučení k MUDr. Křivohlávkovi mi zachránilo ruku. Přeji hodně úspěchů v další práci. S díky a pozdravem Martina Turková

743brejcha@seznam.cz  Brejcha Petr27.09.2013, 18:58
Dobrý večer tak jsem se dnes vrátil z nemocnice ve Vysokém n.J. kde jsem 26.9.2013 podstoupil operaci levé ruky a tím to bych chtěl ještě jednou poděkovat paní primařce Schmoranzové jakož i celému personálu této úžasné nemocnice. A stále mnoho spokojených pacientů jako jsem já. Moc děkuji Brejcha Petr.

alena.schmoranzova@ruka-kosmetika.cz  Alena Schmoranzová26.09.2013, 11:39
Návštěvní kniha neslouží pro dotazy.
Chcete-li se na něco zeptat pište na mail vysoke@ruka-kosmetika.cz

honda-cbr600@seznam.cz  Rdaka24.09.2013, 16:39
Dobrý den,mám syndrom KT a chtěla bych operaci u vás.....děláte operaci pod narkozou???

karelkuhn@seznam.cz  karelkuhn23.09.2013, 16:49
Dobry den dnes jsem podstoupil vysetreniEMG a mam tam hrozny nalez tak bich se chtel objednat na operaci karpalniho tunelu leve ruky kdy se muzu dostavit s papirama a domluvit termin pan kuhn liberec

alena.slaisova@seznam.cz  Alena Šlaisová19.08.2013, 20:15
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné nechat si operovat karpály v celkové anestezii. Děkuji

brezai.pavel@seznam.cz  Brezai Pavel13.08.2013, 09:48
Dobrý den!
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Mudr. Radkovi Kebrlemu a celému personálu ÚCHR V n J, za jejich profesionální a vstřícný přístup, jejich skvělou péči až rodinnou atmosféru, kterou vytvářejí už během konzultací a vyšetření. Je s potěšením že se v dnešní době najde ústav s takovým přístupem a týmem lékařů. Myslím že jsou příkladem pro ostatní kliniky. V nemocnici jsem byl operován vůbec poprvé a mohu říci že nasadili laťku hodně vysoko. Díky nim mám na samotný zákrok a pobyt v ústavu jen ty nejlepší vzpomínky. Ještě jednou díky Mudr. Kebrlemu za bezchybné provedení operace a jeho nadstandartní přístup jak k práci, tak k pacientům. Vysoké nad Jizerou lze jenom doporučit!

luckybambo@seznam.cz  Hakrová29.07.2013, 20:59
Dobrý den, byla jsem na vaši kliniku doporučena a objednala se k MUDr Paroulek s problémem bolestivého a přeskakujícího palce na ruce. Nejbližší termín byl za 6týdnů, byla jsem objednána na pondělí 10-11h, pocházím z Prahy západ, takže jsem na kliniku jela přes 2 hodiny, po registraci jsem se posadila v čekárně, kde jsem čekala téměř 4 hodiny. Po dotazu, zda-li o mě vědí, mi bylo řečeno, že ano, ale jsou přede mnou ještě 3,4 pacienti. Lidé přicházeli a odcházeli, ti, co byli napsaní za mnou v knize,již byli v ordinaci, jiní alespoň na RNTG...Jelikož mám 2 malé děti, které jsem měla v Praze na hlídání u babičky do 17hodin, musela jsem odjet. Sestra pouze konstatovala,že pan doktor nastupuje dovolenou a má toho hodně,že musíme vydržet. Nechápu pak systém objednání, navíc když člověk bydlí 150km od nemocnice. Nikdo mě předem na až takto dlouhé čekání neupozornil, pouze cedule v čekárně, kterých je tam dost,pak ale opravdu nerozumím tomu, proč se objednávat. Přeji ostatním více štěstí.

sookyova@seznam.cz  Dana Soókyová29.06.2013, 16:40
Dobrý den, posílám obrovské poděkování MUDr. Tomáši Hellmuthovi i celému sesterskému kolektivu. Ve čtvrtek jsem se od Vás vrátila po operaci karpálních tunelů. Už před nástupem jsem slyšela o lidském a vstřícném jednání ve Vaší nemocnici, ale všechno předčilo očekávání. Mám za sebou roční onkologickou léčbu v Brně, kde sice výborně léčí, ale lidský přístup k nemocným se kamsi vytratil. U Vás to bylo přímo pohlazení na duši. Vyzní to možná hloupě, ale já už se k Vám těším na operaci druhé ruky. Děkuji Všem a přeji mnoho úspěchů. Jen kdyby bylo takových nemocnic víc...

ZdenaPavel.Tumovivseznam.cz  Zdena Tůmová24.06.2013, 18:29
Dobrý den,
Chtěla bych chtěla poděkovat Vašim doktorům za opravdu velkou pomoc naší mamce která byla přijata s velkým zraněním lýtka :(..........doba léčení byla dlouhá ale velice úspěšná :) ještě bych chtěla poděkovat sestřičkám za milou péči. Zdena Tůmová,Mirka Pampelová

lenka.georgievova@seznam.cz  lenka.georgievova20.06.2013, 19:52
děkuji velmi za vřelé přijetí mého syna ivánka dnes 20.6.i když cesta byla obtížná a velmi teplá doufám že moje prdelka bude o.k .velmi vám důvěřuji a věřím na pozitivní zprávy.zdravím celý tým od lékařů po uklízecí četu,s pozdravem georgievová lenka dubina ,kyselka.k.vary

radek.lhotsky@htcmail.cz  MUDr. Radek Lhotský13.06.2013, 18:03
Rád bych touto cestou poděkoval celému Ústavu chirurgie ruky za příkladnou podporu při přípravě k dnešnímu úspěsnému složení atestace z plastické chirurgie a jmenovitě primářce Schmoranzové za trpělivost, ochotu a příkladné vedení mé profesní kariéry. V neposlední řadě také děkuji i všem kolegům, sestřičkám, paní ředitelce Marcele Škodové a celému týmu z managementu a ostatním. Nejen pro pacienty je tato nemocnice často vyjímečná svým přístupem. I pro lékaře v přípravě na specializaci může být příkladem všem ostatním.

MUDr. Radek Lhotský

  Štěpán Lášek10.06.2013, 13:47
Dobrý den, posílám veliké poděkování prim. MUDr. Aleně Schmoranzové, MUDr. Tomáši Hellmuthovi i celému sesterskému kolektivu. Byl jsem u Vás na operaci karpálních tunelů (12-15.12.12). Překvapilo mě lidské a vstřícné jednání všech vyjmenovaných. Nyní jsem již bez obtíží. Operace proběhla v napsrostém pořádku. Děkuji a přeji mnoho úspěchů. Více takovýchto nemocnic.

BrunovaJana@email.cz  Natálka Brůnová27.05.2013, 21:43
Dobrý den,chceme moc poděkovat paní primářce Aleně Schmoranzové a celému kolektivu sestřiček za naší dcerku Natálku ,která prodělala několik operací a převazů po syndaktilii prstů obou ručiček.Jsme spokojeni s výsledky operací a krásným přístupem personálu celé nemocnice.Moc rádi k Vám jezdíme.Děkujeme Brůnovi

cukicz@seznam.cz  Peter Schlosser14.05.2013, 13:58
Dobry den,mam dlouhodobe po urazu na pravy ruce na ukazovaku skracenou šlachu do podoby hácku,da se to jeste napravit-je mi 52let,stoji to za to?Delam reznika a nekdy mi prekazi pri praci.Jaky je postup pri obj.na operaci-plastiku slachy a co je zapotreby za vysetreni?Dekuji s pozdravem.

hanka.navratilova@email.cz  Hana Navrátilová14.05.2013, 10:25
Vzkaz pro Mudr.Tomáše Hellmutha.
Vážený pane doktore! Nahlédnutí do stránek Ústavu chir.ruky mi Vaše jméno připomnělo zřejmě Vašeho dědečka,p.Mudr.Hellmutha,primáře chir.odd.nemocnice v Ústí n.Orlicí.V roce 1960/bylo mi 10 let/mi po úrazu svým operačním zákrokem zachránil nohu před amputací.Dodnes, v 63 letech, běhám po svých a s vděkem na něho vzpomínám.Přejii Vám hodně spokojených pacientů!Hana Navrátilová,roz Vaňousová.

haninkabecova@seznam.cz  Hana Becová11.05.2013, 09:37
Je to už víc jak dvacet pět let co jsem byla na operaci ve vysokém nad Jizerou. Nikdy nezapomenu na to úžasné skoro rodinné prostředí, kde jsem si nepřipadala jako v nemocnici. Tehdy byl primářem MUdr.Karel Dlabal jestli si ještě někdo vzpomenete. Byl toskvělý operatér a výjmečný člověk stejně tak jeho manželka, která také pracovala jako lékařka ve Vysokém. Letos plánuji se podívat do Vysokého nad Jizerou určitě navštívím i nemocnici. Byla jsem tam naposledy asi před sedmnácti lety ráda se vracím na místo kde mi pomohli. jsem po transpozici 4 prstu pravé ruky na místo palce pravé ruky. Dnes jsem běžný pravák. Děkuji celému personálu nemocnici, který i nadále pomáhá lidem zkvalitnit jejich život, který pro některé znamená zázrak po operaci ve Vysokém nad Jizerou. Děkuji všem Hanka Becová

malanik@pks.cz  Petr Malaník20.04.2013, 17:39
Chtěl bych tímto poděkovat panu doktorovi Tomáši Hellmuthoviza jeho včerejší zákrok na pravé ruce a hlavně jeho rychlé rozhodnutí a super ručičky. To co pro mě včera pan doktor Hellmuth udělal, bylo neuvěřitelné a nikde jsem se s tím ještě nesetkal. Byl jsem ze včerejší návštěvy na Vaší klinice totálně dojat a vůbec z přístupu Vašeho celéko kolektivu, se kterým jsem měl čest se setkat. Doufám , že moje cca 12 týdenní léčba bude probíhat v pořádku a už teď se těším, až se k Vám budu opět vydávat na kontrolní vyšetření v průběhu mé léčby.

Petr z Rokytnice (Okres Zlín)

turpisovi@centrum.cz  Jana Turpišová08.04.2013, 16:46
Moc a moc děkuji panu doktorovi Helmutovi za reoperaci levé ruky , kterou doslova zpackal někdo jiný a jinde. Jsem týden po operaci a obtíže skoro žádné. Díky všem za skvělou práci, je škoda, že takových nemocnic je málo.

pehrn@email.cz  Petr Hrníčko18.03.2013, 10:00
Dobrý den, i já bych chtěl touto cestou moc a moc poděkovat celému týmu vaší nemocnice. V lednu 2013 jsem u vás podstoupil operaci a 15.3.2013 jsem ukončil pooperační rehabilitaci. Především pak moc děkuji paní Mudr. Simoně Parkánové za její odvahu se kterou mě přijala do ošetřování mého, z počátku tak nejasného problému. Rovněž mé poděkování patří paní primářce MUDr. Aleně Schmoranzové s kolektivem za provedení operace, kterou se sice nepodařilo plně odstranit následky mého starého úrazu z dětství (cca. před 52 lety) ale operace mě zbavila handicapu právě po tomto úrazu. Byl jsem velmi mile překvapen pobytem ve vašem zařízení a zejména přístupem vašich zaměstnanců k pacientům a to od pomocného personálu až po vedení nemocnice. Je obdivu hodné jak v relativně skromných podmínkách dokážete odvádět tak vysoce profesionální práci. Přeji vám všem hodně zdraví a mnoho dalších krásných hodnocení vaší práce ve vaší návštěvní knize-radost čísti!!!
Petr Hrníčko, Hrádek nad Nisou.

DONIPA@seznam.cz  Dana Přikrylová12.03.2013, 18:38
Dobrý den, i já bych se chtěla připojit k poděkování za velice příjemný pobyt,přístup doktorů i sestřiček v této nemocnici.Jsem z Teplic v Čechách,ale tyto dvě nemocnice se bohužel nedají srovnat vůbec v ničem.Přístup k pacientům v TP je nejlépe řečeno "hrozný".Byla jsem přijata v Tp po pracovním úraze a druhý den převezena právě do Vysoké.Nikdy jsem o této nemocnici neslyšela,ale jsem opravdu ráda,že jsem se tam dostala.Moje léčení si vyžádalo tři operace,které byly nezbytné.Za první dvě bych chtěla poděkovat paní prim.Aleně Schmoranzové a za tu třetí panu mudr.Tomáši Hellmuthovi a samozřejmě i všemu personálu.Ještě jednou moje velké díky za záchranu mého prstu.Přeji Vám mnoho spokojených pacientů jako jsem i já.Přikrylová Dana Teplice

ZDEKOTEK@SEZNAM.CZ  PETRA KOTKOVÁ12.03.2013, 12:03
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Mudr.Tomáši Hellmuthovi za výborně vykonanou operaci,přeříznuté šlachy na pravé ruce.Jste úžasní a moc Vám děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů.Kotková Petra,okr.Rychnov n.Kn

mony.bartosova@seznam.cz  mony bartosova11.03.2013, 22:21
dobry vecer byla jsem operovana na plastice ve vysokem slo o korekci usnich boltcu a timto bych moc chtela podekovat panu doc.lhotskemu a jeho tymu pri me operaci za skvely pristup lidskost a profesionalitu a zaroven poprat cele plastice jak lekarum tak sestram sposty spokojenych pacientu a mnoho skvelych operaci dekuji moc bartosova monika

nehybam@seznam.cz  Miloš Nehyba11.03.2013, 14:12
Dobrý den,tímto bych chtěl ze srdce poděkovat za milý,lidský a profesionální přístup paní MUDr.Lucii Holohlavské, která mi operovala ruku dne 26.2.2013 a tímto zachraňovala to co v jiné nemocnici neumí, ale pouštějí se do toho.Jsem vděčný za to že jsem se dostal právě do její péče a jejich zlatých šikovných rukou a rád se k ní vracím na kontroly.Dík samozřejmě rovněž platí celému skvělému personálu nemocnice, bez kterého by se sama neobešla,jste všichni skvělí.S díky a pozdravy Miloš.

mistr.jarda@seznam.cz  Jarda Nešněra06.03.2013, 22:37
Dobrý den,v březnu 2013 jsem postoupil operativní zákrok v této nemocnici. Už když jsem nastoupil tak mně překvapilo velmi milé uvítání počínaje přijímací místností a konče "ubytováním" na pokoji. Na zdejší nemocnici nemohu říci jediné negativní slůvko jelikož jsem si připadal jak ve snu. Veškerý personál pracuje velmi profesionálně počínaje zdravotním personálem a konče uklízecím personálem.Hlavně bych ale chtěl poděkovat a vyzdvihnout profesionalitu a lidskost MUDr.Hellmutha Tomáše který mi velmi pomohl a když budu mít opět nějaké problémy(doufám že už ne:-)) rád se s jistotou na něj znovu obrátím. Dále chci poděkovat 23leté sestře Terezce za její příjemnost a obětavost,a mohl bych jmenovat dále. Všem chci poděkovat kteří se mnou přišly do kontaktu. Moc Vám děkuji a nemocnici ve Vysokém přeji pracovní úspěchy a spokojené pacienty jako jsem byl já. S pozdravem Jarda.

patrikjelinek99@seznam.cz  Jelínek21.02.2013, 10:46
Chtěl bych,alespoň touto cestou vyjádřit svůj pohled a skromný názor na Váš ústav.Nemohu souhlasit s"nešťastnou pacientkou",jelikož můj názor na přístup celého zdrav.personálu je jen a jen pozitivní.Jsem rád,že mohu touto cestou poděkovat operatérovi MUDr.Radek Lhotský a veškerému zdravotnímu personálu,který se o mne staral po celou dobu mého pobytu ve Vašem ústavu.Tímto moc a moc děkuji Vám všem Patrik Jelínek

bojafilova@seznam.cz  p.Křivská05.02.2013, 06:59
Dobrý den,děkuji paní doktorce šinkorove,tak i celému týmu,za výborně provedenou operaci.Přeji této klinice ještě mnoho spokojených pacijentú! Díky,Křivská A.Český Dub

teta09@seznam.cz  Jana Kuchtová28.01.2013, 16:15
Dobrý den chtěla ybch se optat když máš žádanku platí se za výkoné operace děkuji za informaci Kuchtová

Strejckova7@seznam.cz  Jana Strejčková24.01.2013, 21:43
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Mudr.Radkovi Kebrlemu,za provedenou operaci.Dnes jsem se vrátila ze zdravotnického zařízení ve Vysokém nad Jizerou,kde jsem byla hospitalizovaná již po druhé a musím říct,že když už se dostanete do nemocnice,tak tam,si tak nepřipadáte.Úžasný přístup Mudr.R.Kebrleho,který je vstřícný a hlavně lidský,což je v dnešní době zázrak,ale i ostatní lékařský personál,se snaží poskytovat pacientům,tu nejlepší péči a pomoc k uzdravení.V neposlední řadě,patří můj velký dík i zdravotním sestřičkám na oddělení,kde jsem ležela a i rehabilitačním sestřičkám za trpělivost.Jste úžasní a moc Vám všem děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů a zdraví!!!Jana Strejčková Kouřim okr.Kolín

rybovaivana@seznam.cz  Rybovi24.01.2013, 20:22
Chtěla bych touto cestou ještě jednou moc a moc poděkovat Mudr R.Kebrlemu a celému týmu lékařů,sestřiček a ostatního personálu za výbornou péči o moji dcerku .Byli jste všichni bezvadní.Máte náš velký dík a přejeme Vám dostatek sil do další práce a spoustu spokojených pacientů. Ještě jednou velké díky,byli jste moc fajn.Rybovi

hela.behrova@seznam.cz  Helena05.01.2013, 23:38
dobry den,jak tu ctu vzkazy od pacientu,je mi dobre u srdce z toho,ze mame tak skvele doktory u nas.Ja jsem to stesti ale nemela,pri operaci ruky mi u nas na jizni Morave ublizil pan doktor a ted se tvari jakoby se ho to netykalo.zdravim pany doktory tam u vas a preju hodne zdravi vsem.Helena.

klara.tomanova@tiscali.cz  Klára Novotná Tomanová02.01.2013, 14:41
Přeji hezký den všem z kliniky!
Stále vzpomínám na úžasnou stáž v červnu tohoto roku, byli a jste jedineční! 3.12.2012 jsem úspěšně složila atestaci z chirurgie a od 1.1.2013 jsem nastoupila do ambulance za moji maminku. Doufám, že si pacienti nebudou ubližovat natolik, abysme byli v kontaktu denně, ale na spolupráci se těším! Mějte se všichni moc fajn a mějte pohodový rok 2013!
S pozdravem Klára Novotná Tomanová, chirurgická ambulance Vysoké Mýto

alena.schmoranzova@ruka-kosmetika.cz  Alena Schmoranzová02.01.2013, 08:25
Vážení pacienti, budoucí, současní i minulí, děkuji vám za příspěvky do naší návštěvní knihy a přeji všem v novém roce pevné zdraví.
Všichni zaměstnanci naší nemocnice se budou snažit i v dalším roce udržet vysoký standard, se kterým jste spokojeni, a k tomu přeji všem pevné nervy.
Krásný nový rok 2013!
primář MUDr Alena Schmoranzová

  Vydrová Marie30.12.2012, 19:32
Ještě jednou bych chtěla poděkovat p. MUDr Paroulkovi za dobře provedenou operaci pravé ruky. Velká chvála patří celému zařízení za přátelský přístup k pacientům a kvalitní péči, včetně dobré stravy. V Novém roce 2013 přeji této klinice mnoho úspěchů ! Vydrová Marie Č. Budějovice

ukarlu9@seznam.cz  Jiří Podlešák12.12.2012, 16:09
Dobrý den. Chci touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na řešení mého zdravotního problému. Osud tomu chtěl, že jsem ve vašem zdravotnickém zařízení strávil více dní, než jsem předpokládal. Měl jsem dostatek času sledovat organizaci práce (příchody a odchody pacientů na oddělení, ambulantní systém, převazovnu v 1. patře, rehabilitaci, úklidové práce na dvě směny a další). Vše funguje jako dobře seřízný stroj. Hovořil jsem s ostatními pacienty na oddělení a nesetkal jsem se s žádnou kritikou vašeho zařízení. Ba naopak.
Myslím si, že pokud by všechna zdravotnická zařízení fungovala stejným způsobem, nemusely by se řešit problémy zdravotnictví, jak jsme toho svědky. Dále musím pochválit stravu. Byla rozmanitá, chutná, teplá a včas. Moje chvála a velké poděkování patří sestřičkám. Jsou to zlatíčka, která své práci rozumí a dělají ji s láskou a porozuměním.
Ještě jednou vám všem děkuji. Současně přeji klidné a spokojené vánoce a v novém roce všem hlavně zdraví a jenom samé spokojené pacienty.
Jiří Podlešák, Království 426, Šluknov

hanuliiinka@seznam.cz  hanuliiinka28.11.2012, 07:24
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte návštěvní hodiny? Nikde jsem to nenašla. Děkuji za odpověď.

vojanda57@seznam.cz  Hajská Daniela21.11.2012, 15:29
Chtěla bych poděkovat celému skvělému týmu nemocnice za perfektně odvedenou práci při opravné operaci karpálního tunelu.Tato operace proběhla již v srpnu 2000 a další operace druhé ruky v roce 2002,ale od té doby mám klid,můžu dělat vše a jsem naprosto bez problému.Přeji této klinice hodně spokojených pacientů a jen a jen samé úspěchy.Ještě jsem neslyšela na adresu Vysocké plastiky nějakou stížnost,ale jen slova chvály.A taky si cením doktorů,kteří jsou v této nemocnici a jsou tam už řadu let.Děkuji celému personálu nemocnice.Hajská Daniela,Praha 9

  Vydrová Marie13.11.2012, 10:36
Děkuji touto cestou p. MUDr Paroulkovi za provedenou operaci šlach a karpálního tunelu na pravé ruce. Dnes je to přesně 2 měsíce a už je vidět, že ruka bude opět funkční. Vážím si toho a děkuji i za příjemné prostředí, pěkný přístup k pacientům a dobrou kuchyni. Přeji této klinice mnoho úspěchů a hodně vděčných a spokojených pacientů.

gabca30kk@seznam.cz  Gabriela Pumerová 29.10.201229.10.2012, 19:52
Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat celému lékařskému týmu a hlavně MUDr.Hellmuthovi za za precizně provedenou operaci karpálního tunelu levé ruky.Přeji vaší klinice jen a jen samé úspěchy a mnoho spokojených pacientů jako jsem byla já.

Malinova.Hana@seznam.cz  Hana Malínová21.10.2012, 19:14
Omluva za dva chybné překlepy.

Malinova.Hana@seznam.cz  Hana Malínová21.10.2012, 19:13
Dobrý den, chtěla bych znovu poděkovat panu doktorovi Radkove Kebrlemu za následný zákrok,při kterém mi vajmul z ruky implantát, který mi voperoval v únoru po mém úrazu na bruslích. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup pro mě byl velkou vzpruhou. Lze si jen přát více takových lékařů a ti v této nemocnici nepochybně jsou. Ještě jednou díky. Hana Malínová Jablonec nad Nisou

erikamimon@seznam.cz  Erika Tóthová20.10.2012, 15:24
Dobrý den. strašně moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi Kebrlemu za fantastický zázrak při operaci mého zápěstí. Bylo mi potěšením a ještě jednou mockrát děkuji.

psaskova@seznam.cz  Petra Š.22.09.2012, 13:19
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktoru Hellmuthovi za neuvěřitelně vstřícný přístup při operaci, neustále se mnou mluvil, vše mě vysvětloval, před operací se představil. Připadala jsem si jako v americkém seriálu. Operace syndromu karpálního tunelu na pravé ruce trvala krátce, sám pan doktor byl hotový za 15 minut, příprava asi 10 minut. První noc po operaci byla úžasná, konečně jsem se po mnoha letech vyspala bez křečí do ruky, lituju že jsem na operaci nešla dřív a nechala to dojít tak daleko a zbytečně se trápila. V prosinci mě čeká levá ruka a opět ve Vysokém, už se moc těším.

mondapro@seznam.cz  Procházková Monika17.07.2012, 09:40
Dobrý den, ráda bych poděkovala celému personálu za jejich milé a vlídné zacházení.Dík patří také Mudr. Radkovi Kebrlemu za jeho lidský přístup. Díky Vám byl můj syn Honzík naprosto v pohodě.Ještě jednou děkuji.Procházková Litvínov

743brejcha@seznam.cz  Brejcha Petr15.07.2012, 22:05
Dobrý večer já bych chtěl poděkovat paní primařce MUDr Aleně Schmoranzové za operaci kterou jsem podstopil 12.7.2012 ve zdejší nemocnici. Jakož i všemu personálu této úžasné nemocnice. Tímto moc a moc děkuji

fric.fric  Milan Fric14.07.2012, 12:14
Děkuji za více než profesionální ošetření, MUDr. Vlastimile Tyle a sestřičky 14.7.9:30.

hixik-12@seznam.cz  Lukáš Hyksa09.07.2012, 15:45
Nejlepší nemocnice a nejlepší doktoři ! :)

hixik-12@seznam.cz  Lukáš Hyksa09.07.2012, 15:42
Dobrý den.Chci poděkovat celému lékařskému týmu, především panu MUDr.Hellmuthovi za perfektní spravení ruky.Chci také poděkovat skvělým,milým a hezkým sestřičkám :) za skvělé chovaní a postarání o pacienty.Ještě jednou díky ! :):)

dosba@seznam.cz  Jan Dosbaba08.07.2012, 11:40
Dobrý den.Chceme moc poděkovat týmu ústavu chirurgie ve Vysokém nad Jizerou,především MUDr.Jiřímu Paroulkovi a MUDr.Simoně Parkánové,kteří se ujali operací devastačního poranění pravé ruky našeho syna,způsobeného na spodní fréze.Již po prvním zákroku je stav ruky natolik uspokojivý,že nelze než chválit a děkovat.Čeká ho sice minimálně ještě jeden zákrok,ale dle dosavadního průběhu vidíme vše více než pozitivně.Ještě jednou moc díky Dosbaboviz Jindřichohradecka

wolfram.hahn@seznam.cz  Wolfram Hahn02.07.2012, 17:57
02.07.2012
Přeji krásný den do Jizerských hor.
Vysoké nad Jizerou je městečko známé nejen svými podmínkami pro letní a zimní vyžití,ale hlavně svými vynikajícími výkony a výsledky v oblasti chirurgie ruky a plastické chirurgie.Ústav poskytuje pacientům poslední naději, že svých "pět" budou mít opět v pořádku, když jiné chirurgické ambulance nad nimi lámou hůl.Do Ústavu mě přivedla moje nepozornost a také konstatování,"s tím nemůžeme nic dělat." Na rozdíl od všech rotačních, oběžných,řezných nástrojů, jejichž chod vnímáme svými smysly, je jim elektrický proud zcela utajen.Dne 20.května jsem mu podal svojí ruku. Za porušení etikety správného chování mě uchopil svými 380 volty. Když jsme se od sebe konečně odpoutali, hleděl jsem do kráteru právě dohasínající sopky přímo na kloubu prostředníku.Zmizela kůže,vazivo i šlacha a na dalších prstech a dlani popáleniny II.stupně.Kdybych měl při práci všech svých "5" pod kontrolou, nic by se nestalo.Na druhou stranu mi však tato událost umožnila poznat vynikající tým lékařů a další, velmi milý, personál zdejšího Ústavu.
Obzvlášť bych chtěl tímto poděkovat MUDr.Radku Lhotskému, který mi se svým jmenovcem provedl rekonstrukci šlachy a plastiku chybějící tkáně.Vlastní operaci jsem sledovat nemohl a o to více jsem byl zvědav na první převaz.Po obnažení prstů jsem byl překvapen a nadšeně jsem si prohlížel mistrovské dílo, pocházející z rukou obou lékařů Lhotských.Od operace již uplynulo 7 týdnů a intenzivně rehabilituji.Při každém pohledu na ruku děkuji v duchu všem, kteří se na léčbě podíleli.
Pročítal jsem zápisy v Návštěvní knize a rád se ke chvále a díkům připojuji. Těm,kteří v ní vyslovili určité váhání, zda na oparaci jít či nikoliv, mohu pouze doporučit- neváhejta a svěřte se skutečným mistrům svého oboru. Jejich vysoká erudovanost je zárukou úspěchu a dokonalosti. A co víc, málo kde jsem se setkal s takovou vstřícností,ochotou,milým a přijemným přijetím,lidským a ohleduplným přístupem.
Přeji MUDr.Lhotským a celému kolektivu Ústavu mnoho dalších úspěchú v jejich náročné práci.Ještě jednou vřelé díky.

hana.vosolova@centrum.cz  hana vosolova28.06.2012, 10:34
Dobry den,21.6.2012,jsem se vratila domu po 2.operaci-1.operace byla provedena vloni v rijnu jednalo se zlomeninu leveho zapesti a musim podekovat vsem lekarum a sestram v nemocnici za skvelou peci a uzasny pristup k pacientum zvlaste chci podekovat doktoru Radkovi Kebrlemu za operaci,kterou provedl na vytecnou.Je uz malo tak vynikajicich lekaru a celeho personalu jako v teto nemocnici.Jeste jednou chci moc a moc podekovat.Vosolova Hana Novy Jicin

hana.vosolova@centrum.cz  hana vosolova28.06.2012, 10:33
Dobry den,21.6.2012,jsem se vratila domu po 2.operaci-1.operace byla provedena vloni v rijnu a musim podekovat vsem lekarum a sestram v nemocnici za skvelou peci a uzasny pristup k pacientum zvlaste chci podekovat doktoru Radkovi Kebrlemu za operaci,kterou provedl na vytecnou.Je uz malo tak vynikajicich lekaru a celeho personalu jako v teto nemocnici.Jeste jednou chci moc a moc podekovat.Vosolova Hana Novy Jicin

marinka.kraftova@centrum.cz  Marie Kraftová26.06.2012, 09:03
Včera jsem se vrátila od Vás s úžasné nemocnice,z operace obou rukou karpálního tunelu.Chci MOC poděkovat paní doktorce Fialové a její asistentce za bezbolestnou operaci a opravdu lidský přístup.14 dní jsem se doma bála,ale úplně zbytečně.Vůbec to nebolelo,všichni byli moc milí a opravdu jsem si připadala jako klient a ne jako ve většině nemocnic obtěžujíci pacient. Ještě jednou veliké DIKY jste opravdu profíci. Když problém s rukama jedině do Vysokého Marie Kraftová

marcela.pangerlova@seznam.cz  Marcela Pangerlová14.06.2012, 16:11
Dne 14.1.2012 jsem byla operována ve vašem ústavu.Měla jsem těžký syndrom karpálního tunelu na obou rukách.Chtěla bych moc poděkovat celému personálu a hlavně MUDr. Hellmuthovi,který mě operoval.S tak lidským a zároveň i profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala,všem váš ústav doporučuji.A to nemluvím o tom, že hned druhý den po operaci se mi velmi ulevilo a nyní nemám žádné problémy. Jen tak dál.Spokojená pacientka Marcela Pangerlová.

machovasona@email.cz  Máchová26.05.2012, 19:57
Dobrý den, touto cestou musím také poděkovat samozřejmě celému personálu nemocnice ve Vysokém n.J.-včetně všech milých a usměvavých lidiček z operačních sálů a lůžkového oddělení.Moc díky. Přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů.Máchová

machovasona@email.cz  Soňa Máchová26.05.2012, 19:44
Dobrý den,touto cestou chci moc poděkovat panu MUDr.Radkovi Kebrlemu za skvěle odoperované zápěstí pravé ruky, které jsem měla po komplikované tříštivé zlomenině ve špatném stavu.Konečně jsem po operaci a vypadá to , že bude ruka opět vpořádku,funkční a bez bolesti.Operace jsem se moc bála, ale díky zlatým ručičkám, skvělému, milému,šikovnému panu Doktorovi s lidským a chápavým přístupem ke každému budu O.K. Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala a že jsem ho poznala. Je již málo takových.Moc moc díky. Máchová z Prahy

lena.kusanda@seznam.cz  Lenka Kůsová22.05.2012, 20:51
Dobrý den, ráda bych poděkovala doktoru Radkovi Kebrlemu, za operaci pravého zápěstí, které jse měla ve velmi špatném stavu. Děkuji , je to velmi šikovný a příjemný pan doktor, a opravdu velký dík,,. L.K.

vysoke@ruka-kosmetika.cz  Drahomíra Hudská16.05.2012, 16:19
Dodrý den,ráda bych poděkovala za precizně provedenou operaci karpálního tunelu nejprve jedné ruky a po 4 měs.druhé ruky MUDr Lucii Holohlavské.Paní doktorka byla milá i během operace a snad proto nebyla bolestvá.Všem pacientům doporučuji jedině nemocnici ve Vysokém nad Jizerou.Není to žádná reklma,tato nemocnice ji už má.Jezdí sem lidé kteří byli na různých operacích rukou jinde a ve Vysokém ji to nyní reoperují.Hudská Turnov.

peromik@senam.cz  Petra Švarcová15.05.2012, 07:22
Mnohokrát děkuji za velmi kvalitně odvedenou práci na ruce mého syna a za velmi příjemné a milé chování, které se dnes už skoro vůbec nevidí. Děkuji mnohokrát.

milan.vrkoslav@centrum.cz  Milan Vrkoslav29.04.2012, 18:56
Dobrý den, děkuji panu Mudr.Radkovi Kebrlemu za vyndání "hrášku". Pan doktor opět profesionál, děkuji také personálu operačních sálů a samozřejmě kartotéce za operativnost. M.V.

janavotockova@seznam.cz  Jana Votočková05.04.2012, 13:31
Byla jsem operována paní doktorkou Fialovou,patří ji opravdový dík,je to prostě kouzelnice,ať žije plastika Vysoké:)

vykoukalovailona@centrum.cz  Ilona Vykoukalová30.03.2012, 13:02
Dobrý den,chtěla bych touto cestou moc poděkovat Mudr.Radkovi Kebrlemu,za úspěšnou operaci zápěstí pravé ruky v říjnu minulého roku.Velice děkuji za jeho profesionální a lidský přístup,všem,kdo mají problémy s rukou,vřele doporučuji nemocnici ve Vysokém nad Jizerou a hlavně pana doktora R.Kebrleho.Také děkuji celému personálu v tomto ústavu.I.v.

Malinova.Hana@seznam.cz  Hana Malínová17.02.2012, 09:08
Dobrý den, ráda bych z celého srde poděkovl panu doktoru Kebrlemu za velmi vstřícný a milý přístup, profesionální práci po celou dobu mé léčby. Zároveň chci vyjádřit poděkování celému personálu za ochotném milé a lidské jednání. Mohu tuto nemocnici všem doporučit.

sikula14@seznam.cz  Ondřej Zwierzchlewski30.01.2012, 19:36
Dobrý včer ,
rád bych poděkoval celému personálu za laskavý a milí přístup a zvlášť doktoru Paroulkovi za unikátní operace v období dvou let , které mi nesmírně pomohly!!! Doporučuji tento ústav a přeji další úspěšné roky v léčení

katka.vintrich@seznam.cz  Katka Vintrichová27.01.2012, 10:40
Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat za laskavost,příjemné jednání a pomoc v problému s nehybností prtů.sice to ještě není úplně v pohodě,ale hodně se to zlepšilo.pomalu rok v různých zdravotnických zařízeních nevěděli co s tím.fakt moc děkuji za vše.

evka48@seznam.cz  Eva Muščíková24.01.2012, 09:51


Děkuji celému personálu a zvlášť doktoru Týlemu za příjemný přístup k dobře provedené operaci a milé jednání po dobu mého pobytu ve Vašem ústavu.


--------------------------------------------------------------------------------

743brejcha@seznam.cz  Brejcha Petr12.01.2012, 22:18
Dobrý večer dnes jsem se vrátil domů z nemocnice ve Vysokém n.J. Chtěl bych moc poděkovat paní primářce A.Schmoranzové i doktoru R.Lhotský za operaci kterou jsem absolvoval dne 10.1.2012 jakož i celému personálu této úžasné nemocnice.strašně si toho vážím a ještě jednou moc a moc děkuji.

viktor@ekofi.cz  Viktor Marek10.01.2012, 16:21
9. ledna 2011 jsem podstoupil ve Vašem ústavu malý chirurgický zákrok. Mohu jen potvrdit, že přístup k pacientovi je plně profesionální a vstřícný. Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Simoně Parkánové.

mansfeld.jirka@seznam.cz  Jiří Mansfeld06.01.2012, 16:15
Dobry den chtěl bych poděkovat celemu oddělení chirurgie,jsem opravdu moc rad že jsem se dostal pravě kvám moc si važím Pana doktora MUDr. Radek Kebrle je to opravdu profik na urovni a takové to lidi by měly být patřičně odměněni.Samozdřejmě se to tyka cele ho kolektyvu cele nemocnice.tim to chci poděkovat opravdu všem a moc si vás vážím.S pozdravem P.Mansfeld

office@3s.cz  Kamila Hlaváčková02.01.2012, 13:42
Ráda bych touto cestou popřála personálu této skvělé nemocnice a zejména paní primářce Schmoranzové šťastný nový rok a poděkovala za operace rukou naší dcery. Výsledek je úžasný.

rybka.nikca@seznam.cz  Nikola Hájková30.12.2011, 22:42
Mé poděkování patří paní doktorce Fialové, a to nejen za provedený zákrok, ale především za trpělivost, kterou se mnou má. Za to samé (ovšem ve větší míře) musím poděkovat sestřičkám, které to se mnou mnohdy neměly lehké...
Dnes je to přesně tři týdny od operace a pomalu nastává čas na rehabilitaci. Věřím, že když vše půjde, tak jak má, brzy půjde poznat, že operace nebyla zbytečná.
Tuším, že tato operace nebyla poslední, tak tedy - brzy na shledanou!

Zdraví Nikola Hájková

i.csalova@seznam.cz  Irena Csalová23.12.2011, 16:23
Právě včera mně operoval Mudr.Kebrle na Klinice dr. Pírka v Mladé Boleslavi. Moc bych mu chtěla touhle cestou poděkovat, je to fakt odborník na nejvyšší úrovni, na kterého může být hrdo celé české zdravotnítví. Po operaci mně vůbec nebolela ruka a ani teď mně nebolí, jsem šťstná že mně operoval právě Mudr. Kebrle.

BarboraTeplanováadseznam.cz  Barbora Teplanová18.11.2011, 11:10
Je tomu již 2 a půl roku, co jsem se dostala do Vysokého po úrazu pravé ruky. Po šílené zkušenosti z pohotovosti francouzské nemocnice jsem se ve Vysokém cítila jako v ráji! Přístup veškerého personálu tohoto zdravotnického zařízení je nadmíru laskavý a lidský - kdy se setkáte s trpělivým a pečlivým dohledem a vysvětlením toho, o čem váš zákrok vlastně bude... ? Kdy vám nějaký lékař řekl, že ví, že to bolí, že sám by to nezvládl... ? A to pacienta vybičuje k zatnutí zubů mnohem víc, než...no však vy víte! Tento přístup si zaslouží nemalé uznání. A přestože mne do Vysokého zavedly nemilé okolnosti, mám na těch několik pobytů a návštěv jen a pouze příjemné vzpomínky! Zde se doktoři, sestřičky a i všichni ostatní stávají anděly. Díky patří všem a vyzdvihuji tentokrát MUDr. Hellmutha, který mi zachránil 3 prsty na pravé ruce (jsem pravák). A pane doktore, víte co? Prsty fungují natolik, že jsem se pustila do horolezení! A to je co říci! Tímto bych chtěla vyjádřit svůj vděk a nemalý dík. Moc zdravím veškerý personál a přeji jen to dobré. Vyřizuji tímto pozdravy a ta samá přání i od mé mamky, která se mnou vše absolvovala a sdílí stejný názor :)

SimunekMirek@email.cz  Miroslav Šimůnek13.11.2011, 13:21
Dobrý den, tento týden jsem se podrobil operaci karpálního tunelu pravé ruky v nemocnici ve Vysokém nad Jizerou. Touto cestou bych chtěl poděkovat celému kolektivu za velice profesionální a příjemné jednání. Zejména pak paní MUDr Parkánové , která mi zákrok vykonala. Již v odpoledních hodinách jsem ucítil velkou úlevu od brnění prstů a jsem velice spokojen. Tímto za vše velice děkuji a léčení v této nemocnici mohu každému jen doporučit. Mirek Š.

kaing @seznam.cz  Novotný09.11.2011, 17:40
Pokračování mého přispěvku - můj PC to ukončil a tak pokračuji : Dík patri celemu personalu nemocice lekarum i sestram, jsou vynikajici,hlavne dekuji pi. dr. SIMONE P. Ale mam jednu pripominku: Ve Vasem NETU nejsou aktualni informace o Vasem personalnim slozeni, ja vim,ze se to strida a a ze aktualizace neni levna, ale videl jsem se po chodbach pohybovat nekolik IT-aku kteri by to zvladli s minimalni namahou a naklady. A tak byste v oboru byli absolutni jednicka bez obav na Fisherovo ruseni. Preji Vam mnoho uspechu! Karel N.

kaing@seznam.cz  ing Novotný09.11.2011, 17:09
Dnes jsem byl propuštěn z Vaší nemocnice po úrazu ruky. Dříve jsem byl ořetřován ve 4 různých nemocnicích, prst se už bohužel ani u Vás nepodařilo

lennen@email.cz  Lenka Filipovičová09.11.2011, 10:21
Dobrý den,
velmi ráda bych poděkovala MUDr. Radku Kebrlemu za dokonalou práci a “opravu” mého špatně srostlého zápěstí pravé ruky po úrazu. Velmi si cením nejen jeho práce, ale i přístupu personálu v nemocnici. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Veřte nebo ne, odjížděla jsem bez jakýchkoli komplikací, bolestí a se slazami dojetí v očích. Pane doktore, ze srdce děkuji za umožnění návratu mezi zdravé, personálu pak za péči téměř jako od maminky. Jen tak dále, vaší práce si nesmírně vážím a obdivuji!

magdapavlikova@seznam.cz  Magdalena Pavlíková19.08.2011, 19:32
Je to sice už několik let,kdy mi dva úžasní lékaři MUdr Kebrle a MUdr Hellmuth operovali ruku,ale já nikdy nezapomenu na vlídný přístup a příkladnou péči celého personálu.Ruka mne po operaci bolela snad jen 3x a to jen při změně počasí.Jinak jsem bez omezení.Moc si vážím vaší práce.Děkuji

miluse.kral@seznam.cz  Miluše Králová26.07.2011, 09:31
Dobrý den,v září 2010 jesm byla na plastice břicha.Moc bych chtěla ještě jednou poděkovat p.prim.MUDr.Schmoranzové a celému týmu za perfektně odvedenou práci.To se mi to pěkně chodí v plavkách!!!!!!!!!!!!!!!!MOC děkuji a přeji hodně úspěchů.Králová.

krylovaan@seznam.cz  aneta Krylová24.07.2011, 19:37
Jsem dlouholetou pacientkou ústavu chirurgie ruky. Jsem na vozíku, mám dětskou mozkovou obrnu a mou ošetřující lékařkou je skvělá paní doktorka Fialová. Vaše nemocnice je plně vytížená, protože Vás potřebuje každý, když mu jde o ruce a těch je hodně. Musím Vás doporučovat ostatním známým okolo sebe.

Nebýt této chirurgie, tak nevím, co bych si počala. Protože Vy jediní dokážete operovat jakoukoli ruku. Ruka je vlastně stavebnice,která se pořád vylepšuje.Škoda, že nemáme takových specializovaných nemocnic více. Nám s mamkou se vyplatí cestovat až k Vám do Krkonoš, protože u nás na Moravě nic takového nemáme. Kdyby byla, tak bych stejně jela k Vám. Tak mám ruce v záruce a vím, že se mám na co těšit.
ZDRAVÍ ANETA KRYLOVÁ

  14.07.2011, 10:21
Využívám možnosti vyjádřit své poděkování všem sestřičkám, konajícím službu ve dnech 01.-04.07.2011 za jejich ochotu a péči spojenou s mou hospitalizací. Zvláštní poděkování však patří mému operatérovi, p. MUDr. Vlastimilu Tylemu, za brilantně provedenou operaci (SKT na obou rukách).
S úctou Mgr. Jitka Pecháčková

  Eva Ružbacká13.07.2011, 20:58
Ráda bych i touto cestou chtěla moc poděkovat Mudr. Radkovi Kebrlemu za jeho opravdu profesionální i lidské jednání. Nejhorší je, že v dnešní době už moc tak skromných lidí co opravdu něco umí není.Díky němu mi svitla naděje, že budu moci ze svou pravou rukou po úraze zase normálně otáčet.Jsem moc ráda, že jsem se mohla dostat na vaší kliniku a být zde operována.Mám z nemocnic a operací velký strach. Díky milému a ochotnému přístupu všeho personálu(doktorů i sestřiček) byla moje hospitalizace daleko příjemnější.Přeji vaší klinice jen a jen samé úspěchy a mnoho spokojených pacientů jako jsem byla i já.

zenklova@email.cz  miroslav demeter29.06.2011, 10:57
Zdravim celi tym,chci se jen zeptat a podekovat za odpoved je ly mozne pri operaci dat mi nejakou oblbovacku moc se toho bojim jdu na karpalni operaci uz po treti s jednou veci a bojim se jinak se moc tesim na vsechny celeho tymu dekuji za odpoved s poz M.Demeter Praha

houska@dobrovice.cz  Petr Houška16.06.2011, 08:33
Rád bych zde poděkoval MUDr. Radkovi Kebrlemu a celému jeho týmu za kvalitně odvedenou práci a za jeho neuvěřitelně profesionální a lidský přístup. Je to něco, co se ve zdravotnictví dnes obecně jen tak nevidí a velmi si toho vážím. Stejně jako si vážím celkové špičkové péče od vstřícného, ochotného a milého zdravotního personálu nemocnice. Děkuji všem a přeji co nejméně provozních potíží a co nejvíce spokojených pacientů.

francouzi@motopce.cz  Kamila Černíková03.05.2011, 18:56
Kvůli negativním výsledkům EMG mi nikdo v Pardubicích a okolí nedokázal pomoct od bolestí, věčných otoků a dokonce od nehybnosti malíčku a prsteníčku, které trvaly tři roky. Jsem tři měsíce po operaci loketního nervu v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém n. J. a chtěla bych moc poděkovat celému personálu a hlavně MUDr. Tylemu. Díky nim dnes hýbu všemi prsty, nemám otoky prstů a jsem v podstatě bez bolestí! Děkuji nejen za to, ale i za výbornou před i pooperační péči. Ještě jednou moc děkuji.....jste super!

endy111@seznam.cz  Petr30.04.2011, 02:06
Krásný den přeji.Touto možností,bych chtěl moc poděkovat paní doktorce Horáčkové za skvěle odvedený operační zákrok.Je až s podivem,co vše v této špičkové nemocnici dokáží dát do kupy.Jelikož nemám 2krát ty nej pozitiva na lékaře,tak v této nemocnici ano.Špičkový personál,příjemný lékaři,o sestřičkách ani nemluvím.Ještě bych chtěl popřát celému personálu mnoho úspěchů,paní doktorce Horáčkové mnoho zdraví,a miminku taktéž, jelikož vím,že je na mateřské.S pozdravem Petr

konstantin 1965  eva steinerova26.04.2011, 19:05
dobri den slišim na vaši nemocnici same vhvaly a mluvy se o vas i na slovensku věřim že opravdu ti chvali jsou na miste ja jsem bila v prosinci 2011 operovana v kolinske nemocnici a teda spokojena nejsem operovali mne karpali na prave ruce ktera mne dodnes pali a boli pri jakem koliv pohibu 2 dni po operaci mne moc začal bolet palec ale šilene jako kdibi mi tam bila elektřina a v lednu mne operovali kloub palce tet po 3 mněsicich mne začal bolet prostřednik a nemužu ho moc narovnat bojim se že mne čeka dalši operace mislim si že to nastartovaly ti karpaly ale už nevěřim kolinskym doktorum bojim se že to nezvladly a ja mam 45 roku a nerada bych přišla o palce a mnela jizvy po cele pravi ruce proto jsem rada že jsem se i ja o vaši nemocnici dozvědela a určite se necham operovat až to bude nutne u vas čtu že je hodne lidi spokojenych po operaci a věřim že i ja budu na vaši nemocnici spominat jen v dobrem eva

kovarovalud@seznam.cz  Kovářová Ludmila01.04.2011, 19:26
Dobrý den,ráda bych touto cestou poděkovala celému lékařskému týmu,zvláště panu Mudr.TOMÁŠOVI HELLMUTOVI za jeho profesionální a milý lidský přístup v průběhu mé operace a následně po ní.Děkuji mnohokrát jemu i všem hodným a obětavým sestřičkám, moc děkuji vám všem S úctou Kovářová L

jar.stankova@seznam.cz  Ing. Jaroslava Staňková26.02.2011, 21:52
Mé poděkování patří panu MUDr. Tomáši Hellmuthovi a rehabilitační sestřičce, která sloužila 26. 2. 2011 dopoledne (bohužel jsem si nestačila všimnout její vizitky na pracovním plášti) za jejich ochotu a vstřícnost přijmout mne ke konzultaci. Do Ústavu chirurgie ruky mne přivedly moje obavy o můj pravý loket, jehož hybnost je po úrazu (vykloubení lokte při pádu z kola dne 5. 9. 2010)stále špatná. Nedostalo se mi jen profesionální péče včetně objednání příslušné potřebné ortopedické pomůcky, ale pocítila jsem i jejich laskavý a především lidský přístup k pacientovi. Pacient totiž není jen objektem složeným z kostí, svalů a šlach, ale má i svou duši a ta občas potřebuje od lékařů kromě konkrétního výkonu na tělesné schránce i povzbuzení a vyjádření naděje na lepší zdravotní stav. Nezbývá než popřát celému týmu lékařů nemocnice mnoho úspěchů v jejich další práci a přát si, aby takovýchto lékařů bylo více. S úctou Jaroslava Staňková

lubos.novysvet@seznam.cz  Lubomír Jiřiště10.02.2011, 12:30
Velmi děkuji za profesionální a zároveň lidský přístup lékařů i sester při operaci ruky a hospitalizaci.

lada.bus@clnet.cz  Ladislav Havlíček04.02.2011, 16:31
Poděkování MUDr.Vlastimilu Tylemu a celému personálu za provedenou operaci loketního nervu provedenou 31.1.2011.Zvláště děkuji příjemným sestřičkám za péči.

milusenb@seznam.cz  Miluše Dvořáková25.01.2011, 09:13
V listopadu 2010 jsem u Vás byla na operaci karpálního tunelu na pravé ruce. Již krátce po operaci jsem cítila velkpóu úlevu. Chtěla bych proto poděkovat paní doktorce Fialové za pěkně provedenou operaci, ale i sestřičkám a ostatnímu personálu za výbornou péči a krásný přístup k pacientům. Přeji Vám všem mnoho úspěchů a zdraví.

sonakrizova@email.cz  Soňa Nováčková Křížová17.01.2011, 16:14
Před dvěma dny jsem se vrátila po operaci SKT. Ráda bych vyjádřila velký dík všem zaměstnancům ústavu, počínaje MUDr. D. Horáčkovou, která mě operovala a ještě přitom odpovídala na mé otázky a po celou dobu byla velmi příjemná a zajímala se o mé pocity. Velký dík patří i všem sestřičkám, které o mě pečovaly a dodávaly mi odvahu před operací a pak sílu, že vše přebolí či převazovaly mé "rány". Další poděkování patří sestrám v přijímací kanceláři, které mě přesvědčily, že nemám utíkat ... Výborné bylo i jídlo, a možnost jít hned druhý den po operaci na rehabilitaci považuji za dovršení komplexního přístupu k léčbě pacienta. Škoda, že to takto nefunguje všude. Má operace nebyla nijak složitá, ale mně se obrovsky ulevilo a vrátila se mi dobrá nálada. Veškeré počínání všech zaměstnanců vašeho ústavu považuji především za velice lidské, a když k tomu přičtu i profesionální přístup, nezbývá než znovu vyslovit velký DÍK. Přeji vám všem šťastné a usměvavé odcházející pacienty.
PaedDr. Soňa Nováčková Křížová

alena.schmoranzova@ruka-kosmetika.cz  MUDr. Alena Schmoranzová06.01.2011, 10:44
Milí návštěvníci našich stránek ,
děkujeme vám za všechny příspěvky a přejeme vám v roce 2011 a nejen v tomto roce co nejvíce zdraví a osobní spokojenosti

primář MUDr Alena Schmoranzová a kolektiv všech zamestnanců

romasekj@seznam.cz  Jaroslav Romášek30.12.2010, 21:00
Přeji všem pracovníkům nemocnice hodně zdraví a spokojenosti v roce 2011. Všem, kteří se podíleli na mém léčení, touto cestou ještě jednou děkuji za jejich péči a odbornost. Za všechny jmenovitě děkuji pí. MUDr. Horáčkové za její laskavý a erudovaný přístup. Těším se na další léčení, protože jsem přesvědčen, že mou situaci zlepší. Mnoho pracovních a osobních úspěchů v příštím roce.

marie.barton@seznam.cz  Marie Bartošová30.12.2010, 10:04
Přeji celému personálu krásný vstup do nového roku a doktoru Kebrlemu děkuji za krásný vánoční dárek v podobě funkční ruky

mircomilka@seznam.cz  Mirka Kuncová28.12.2010, 19:10
Chci moc poděkovat MUDr.R.Kabrlemu z moji zcela vylecenou ruku,a preji mu i dalsi rok mnoho pracovnich,ale i osobnich uspechu.Jeste jednou mockrat diky.M.Kuncová.

kncl1056@seznam.cz  Milan Churý23.12.2010, 12:59
Přeji všem lékařům sestrám i ostatním pracovníkům nemocnice krásné svátky a šťastný nový rok - neboť jen díky jejich práci si je mohu užívat také. Zvláštní poděkování z mé strany MUDr. Kebrlemu že mi dal ruku dohromady a dokázal mi vrátit nejen ruku, sebedůvěru ale i mou hasičskou práci. Přístup a odbornost ve vaší nemocnici by měl být vzorem - DĚKUJI!

valentova.jana3@seznam.cz  Jana Valentová05.12.2010, 21:52
Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu nemocnice,zejména mudr.Horáčkové za profesionální operaci,která probíhala jak procházka růžovou zahradou,za ochotu,vstřícnost a domácí atmosféru která v této nemocnici je.Paní kuchařkám,které výborně vaří.Ještě jednou mnokrát děkuji.

milan.vrkoslav@centrum.cz  Milan Vrkoslav19.11.2010, 08:56
Děkuji panu MUDr Kebrlemu za perfektní přístup a profesionální práci. Také děkuji celému personálu nemocnice za vstřícnost, trpělivost, ochotu a především kartotéce za možnost operativně změnit termín zákroku. Děkuji.

hana.svarcova@post.cz  Hana Švarcová11.11.2010, 14:21
Dobrý den, včera jsem si přečetla celou návštěvní knihu, doslova mě dojala (za měsíc k Vám jdeme s dcerou na první operaci). Proto jsem bez obav zavolala na výše uvedené číslo, protože jsem se chtěla na něco zeptat. Přístupem paní v kartotéce jsem byla překvapená. Myslím, že si mohla odpustit okázalé divení typu COŽE?!..a víc než stručné odpovědi. Přece nemůžu za to, že naše pediatra neví, co přesně obsahuje předoperační vyšetření. Podle mého názoru je lepší zavolat a zeptat se, od toho tam snad ten telefon je, než aby něco důležitého chybělo, máme to k Vám 4 hod cesty. Mám velký strach o mé ani ne dvouleté dítě, jak to bude před, při a po operaci probíhat, proto teď lituji mého zavolání, které na mě udělalo dojem, že někoho otravuju. Každopádně pořád věřím, že vše ostatní bude probíhat bez problémů..nic jiného mi snad ani nezbývá. Díky

pavcaprebornik@email.cz  Pavlína Petrtýlová27.10.2010, 11:28
Chtěla bych touto cestou poděkovat za výbornou péči MUDr Tomáše Hellmutha a za výborně odvedenou práci plastiky palců u nohy mé dcery.Dcera je moc spokojená a ráda vzpomíná na milý přístup sestřiček a pana doktora.Ještě jednou děkujeme.

petra.kovarova@centrum.cz  Petra Kovářová26.10.2010, 22:49
Narodila jsem se s DMO a jako jedna z prvních jsem u paní doktorky absolvovala asi deset transpozičních operací. Někdy byla po operacích docela "fuška" ruku rozvičovat, zvykat si dělat vše jinak, ale nakonec to vždycky stálo za to. Děkuji paní doktorce Fialové, která mi nejen "udělala novou ruku" - funkčnější, šikovnější a hezčí, ale i udělala nový život - zlepšila mi tím kvalitu celého života! Vyrostla jsem v normální rodině, vystudovala vysokou školu, chodím do práce, mám své koníčky a kamarády a vypadá to, že brzy budu mít i svoji vlastní rodinu. Myslím, že kromě svých profesionálních kvalit je také dobrý člověk a přeji jí mnoho štěstí v profesním i soukromém životě a ať se neupracuje! :-)

Petra Kovářová

george.dv@seznam.cz8  Jiří Dvořák21.10.2010, 23:22
Dnes sem se vrátil z vaší nemocnice,prodělal sem zlomeninu palce pravé ruky(Benetova kost) a chtěl bych moc poděkovat především panu Mudr.Kebrlemu který mně operoval a celemu personálu za výbornou péči.Jste opravdový machři,a klobouk dolu před Vámi!!!3koda že sem po úrazu nejel hned k vám a musel se trápit v Nemocnici v Jablonci kde mi to daly pouze do sádry...děkuji moc

miluse.kral@seznam.cz  Miluše Králová24.09.2010, 08:04
Děkuji primářce MUDr.Schmoranzové za skvěle provedenou plastickou operaci břicha,ale i celému personálu ústavu za výbornou péči a přístup.Nejde opravdu nic vytknout.Jedná se o špičkové pracoviště s vynikajícími lékaři,sestřičkami .... .Mohu jen doporučit.Ještě jednou moc děkuji a smekám před Vámi.

Miluše Králová

p.fouly@seznam.cz  pavel puky21.09.2010, 21:51
..vikend za nami a ja jsem z ustavu chirurgie ruky doma:)...je az neuveritelny jak bleskova uleva se dostavi po operaci karpalniho tunelu..chtel bych podekovat celemu ustavu za profesionalni pristup a chovani k pacientum..predevsim dr.helmutovi,pro me je to velky profesional a clovek...ani nachvilku nevahal vzit na operacnim sale placacku na mouchy aby ji vyhnal a zaroven ji vynadal co si vubec dovolila a ze tam nema co delat:)...me se v tu chvili ulevilo od stresu ve kterym jsem byl a uvedomil jsem si ze doktori jsou take lide a za to dekuji vam vsem...doporucuji urcite vsem tento ustav ve Vysoke nad Jizerou...

sukovazdenka@centrum.cz  Zdeňka Suková18.09.2010, 16:39
Koncem června letošního roku jsem podstoupila již druhou operaci v tomto vyhlášeném zdravotnickém zařízení. Nejprve to byly obě ruce pro SKT (výsledek dopadl na výbornou s hvězdičkou), letos jsem podstoupila plastickou operaci horních víček. Výsledek opět více než skvělý!!! Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Tylemu, který zákrok prováděl, za jeho velice citlivý přístup, absolutně bezbolestný zákrok a více než vynikající výsledek. Dále moooc děkuji sestřičkám na sále, které se o mne během zákroku staraly tak božsky, že se mi ani nestačilo udělat šoufl :))) No a sestřičky, které se o mne staraly po operaci - to jsou prostě andílkové!!! Velké díky i Vám!!! Všem, kdo o plastice víček uvažují, toto zařízení vřele doporučuji!!! Jsou to prostě profíci!!! Ještě jednou vřelé díky a jen tak dále!!! S úctou Zdeňka

Ronesovajana@seznam.cz  Jana Ronešová16.09.2010, 13:50
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Ludmile Fialové, která mě letos v dubnu operovala - reukce prsů. O tuto operací jsem žádá již několíkrát jiného lékaře, ale vždy mně to rozmluvil pro vážnost operace, pro nadbytečná kila a nakonec mi sdělil, že operace se provádí pouze do 55 let. Mudr. Fialovou tyto záležitosti vůbec nezalímaly. Hlavně jí zajímal můj zdravotní stav a ochotně mi tuto operac i nabídla.Moc ji za to někuji. Nikdo si neumí představit, co to pro ženu znamená, když se zbaví takové zátěže. Cítím se zdravější, mladší, štíhlejší, to co jsem dlouhá léta neznala. Děkuji celému kolektivu, který byl supr. Žádný dotas a přání nebyl problém. Prostě jedničky. Všem budu tuto nemocnici doporučovat. Nashledanou a mějte se hezky.

Bobek1111@seznam.cz  Barbora Rochlová08.09.2010, 11:44
Dobrý den, chtěl bych touto cestou velmi rád poděkovat celému personálu Ústavu chirurgie ruky za ochotu a milé jednání.Hlavně panu MUDr.Kebrlemu za velmi příjemné chování celí personál.Velice děkuji

jirimitruska@email.cz  Jiri Mitruska06.09.2010, 19:33
Dobrý den, chtěl bych touto cestou velmi rád poděkovat celému personálu Ústavu chirurgie ruky za ochotu a milé jednání. Hlavně MUDr.Paroulkovi a MUDr.Kempnému za výbornou a kvalitní práci při rekunstrukci palce pomocí twisted two toes.Děkuji moc!!! A dalším pacientům vás mohu jen a jen doporučit!!!

petr@seznam.cz  Pavel Prokopek02.09.2010, 08:07
Výborná nemocnice na celém světě!!

wanesak@seznam.cz  Marie Konečná25.08.2010, 17:59
Děkuji všem zdravotním sestřičkám za ochotu při mém pobytu v Ústavu.Hlavně paní doktorce Parkánové a panu doktorovi Paroulkovi,že mi zachránily mou pravou ruku.Ještě aby se to všechno správně rozhejbalo... Děkuju Vám moc...

vlada.vlcko@email.cz  Vladislav Vlčko01.08.2010, 12:39
Děkuji celému personálu a zvlášť doktoru Týlemu za příjemný přístup k dobře provedené operaci a milé jednání po dobu mého pobytu ve Vašem ústavu.

mikcerm@gmail.com  Pavel31.07.2010, 14:57
Díky těmto lékařům mohu prstem na levé ruce pohybovat bez obtíží. V Č.Lípě jsem o něj díky chybě lékaře málem přišel.
Bohužel jsem se nepoučil a úraz na druhé ruce jsem si opět v Č.Lípě léčil. Banální věc z pohledu chirurgů se až tak banální později nezdála a ortoped ke kterému jsem následně byl s ještě většími obtížemi převelen. Mne po nějaké době i s obtížemi,které pravda nebyli vidět,poslal do práce. Stav mé ruky se následkem toho zkomplikoval a teď už čekám na termín do "Vysokého". Mezi opravdové profesionály.
Hořké poznání, že ne každý specialista je profesionál opravdu bolí.

adachirm@volny.cz  radana adachi23.07.2010, 21:14
Dekuji celému personálu ve Vaší nemocnici. Ujali se mě skvěle,lidsky, profesionálně.
Velké poděkování za vynikající ošetření panu doktorovi Tylemu, kterému se také tímto omlouvám za svou upovídanost.

  Honza Šedina22.07.2010, 08:37
Touto cestou bych chtěl poděkovat lékařskému týmu - převážně panu doktoru Vlastimilu Tylemu, který mě operoval.Moc děkuji za lidský přístup a příjemné jednání.

Janstekl@seznam.cz  Ing. Jan Štekl20.07.2010, 12:41
Dobrý den.
Mé onemocnění začalo skutečně nenápadně. Otok v kloubním spojení palcové záprstní kosti a zápěstní kosti pravé ruky jsem začal brát vážně až když se začal projevovat tupou bolestí v klidu. Rentgen potvrdil Rhisarthrosu karpo- metakarpálního kloubu. Po vyšetření MUDr. Jiřím Paroulkem, který mi vše důkladně vysvětlil, jsem se na jeho doporučení odhodlal k operaci. Operační zákrok, který provedl, spočíval v odstranění postižené zápěstní kosti a vytvoření závěsu štěpem z vlastní šlachy z předloktí. Chci tímto poděkovat MUDr. Jiřímu Paroulkovi za mistrovský výkon a za to, že jako pravák budu moci používat pravou ruku jako dřív. Obdiv si zaslouží i celý personál kliniky. I za to, jak zvládají to obrovské množství pacientů z celé republiky, neboť čekárna a přilehlá chodba jsou stále plné. A přesto je jednání personálu na vysoké úrovni.

ivaduha@seznam.cz  Iva13.07.2010, 09:13
Dobrý den.
V dubnu letošního roku jsem byla vyšetřena v nemocnici ve Vysokém, pro dlouhodobé potíže pravé ruky po operaci KT (více jak rok ). Po sdělení mých potíží (trvale a dlouhodobě omezená hybnost palce i zápěstí,bolest,křeče,otoky,omezení jemného i silového úchopu,brnění I-III.prstu) mě pan doktor Tyle označil za " bolestínka" a mé potíže diagnostikoval jako lupavý prst, přestože žádné vyskakování prstu nemám a ani jsem nikdy neměla.Dodnes mé potíže trvají a značně funkci mé ruky omezují. Bohužel jsem se odborného posouzení příčiny mých potíží,určení správné diagnozy a ani pomoci, kterou jsem hledala, nedočkala. Označení " bolestínek" ale můj problém pane doktore Tyle nevyřeší.

paulkar@seznam.cz  Pavel Karlík26.05.2010, 11:36
Dobrý den,rád bych touto cestou poděkoval celému lékařskému týmu,zvláště Mudr.Radku Kebrlemu za profesionální a lidský přístup v průběhu mé operace a následně po ní.Škoda,že jsem o Vaší nemocnici nevěděl dříve.Děkuji mnohokrát.
S úctou
Karlík Pavel, Chomutov

SmejkalovaMarie@email.cz  Marie 2623.05.2010, 17:47
Dobrý den,
jen mě napadá DĚKUJI, je to již dva roky co se mi stal úraz na pravé ruce. Od lékařu, jsem se dozvěděla, že již nebudu mít šanci hýbat prsty. A po rehabilitaci u Vás mohu jen říci DĚKUJI...prsty hýbu , jako předtím a nikdo nic nepozná občas i já :-)

eliska.doskarova@post.cz  Eliška Doškářová21.05.2010, 10:00
Přeji všem hezký den a hlavně píši panu doktorovi Helmutovi,který mi operoval postupně palce na obou rukou,naposled v dubnu 2009.Pane doktore,chci Vám moc a moc poděkovat,operace jste provedl skvěle.Můžu dělat vše co potřebuji a v klidu vůbec nebolí.
Obdivuji Vás jak jste šikovný, ráda se dívám na stránky chirurgie ruky, sleduji chválu i ostatních a vzpomínám na Váš hezký přístup k pacientům.
Ještě jednou díky!
Eliška Doškářová

eva.lorencova@email.cz  Eva Lorencová17.05.2010, 17:37
Přeji všemu personálu v nemocnici ve Vysokém úspěšný začátek nového týdne a všem nastupujícím pacientům stejné zážitky, jaké jsem měla před týdnem já. Místo obav, které jsem z dlouho plánováné operace očekávala, jsem prožila 4 dny zklidnění a obdivu k práci zdejších zaměstnanců. Vřele díky především MUDr. Radku Kebrlemu za vysoce profesionální výkon a lidský přístup. Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že mnohokrát opakovaná chvála na jeho adresu má své opodstatnění. Uvědomuji si, že mě čeká ještě následná rehabalitace, ale pohled na operované prsty pokřivené revmatoidní artritidou, potvrzují,že díky panu doktorovi Kebrlemu budou zase rovné a snad i funkční. S úctou a obdivem Eva Lorencová

jana.jaschkeova@seznam.cz  Jana Jäschkeová14.05.2010, 13:21
Přeji krásný dobrý den všem lékařům a sestřičkám v nemocnici ve Vysokém. V těchto dnech uplynuly dva roky od operace zápěstí, kterou jsem ve Vašem zařízení podstoupila. Operaci vedl MUDr. Radek Kebrle a já mu chci tímto znovu poděkovat za velmi lidský přístup a perfektně odvedenou práci. Po 15 měsících bolestí, které operaci předcházely, a které jsem zoufale promarnila hledáním diagnózy na celkem pěti různých lékařských pracovištích v místě bydliště, mně pan doktor Kebrle díky svým nadstandardním vědomostem a profesní zručnosti doslova „vrátil“ do života. Jak toho osobního, neboť ruka už nebyla schopna fungovat při běžných činnostech, tak zároveň do života sportovního (tenisového).
Můj vděk a poděkování patří zároveň celému personálu nemocnice, díky kterému je tamní prostředí nevídaně vlídné. Přeji Vám všem hodně osobních i profesních úspěchů a spoustu spokojených a vděčných pacientů.

S úctou
Ing. Jana Jäschkeová, Jablonec nad Nisou

stranskadana@seznam.cz  Dana Stránská27.04.2010, 00:54
Přeji Vám všem dobrým lidem krásný den a pevné zdraví.Ani nevíte, jak jste nám pomohli rozhodnout se navštívit, či požádat o pomoc odborníky na nejvyšší úrovni.Zažila jsem v posledních létech moc špatné věci při záchraně života mého 56 letého manžela.Prodělal masivní krvácení z tepen do mozku, a jak lékaři u nás posoudili,jeho stav se neslučoval se životem.Často k němu také zdravotníci v některých zařízeních podle toho přistupovali,takže jsem došla k závěru,že má člověk povinnost vybrat si lékařskou péči a ne se řídit spádovou oblastí.Manžela lékaři zachránili,já péčí dostala na tokovou úroveň,že nesedí na vozíku, nemá pleny,komunikuje a žije.Nehodlám se ale smířit,dle názoru pana primáře s tím,že měl být manžel mrtví,žije,co bych chtěla.Chci,když už jsme ho zachránili aby žil plnohodnotný život a mohl si zahrát na kytaru,pohladil mne rukou a ne zohýbaným pařátkem.Proto jsem se po přečtení těchto stránek rozhodla,že požádám o vyšetření,která pomohou lékařům rychle se orientovat v manželově problému ochrnutí ruky a nechám na nich,jak z odborného hlediska rozhodnou.Přeji takovému zařízení všem zaměstnancům pevné zdraví a sílu, nenechat se otrávit nevděčnými lidmi.Moc Vám všem děkuji a budu se těšit na naději,že zde pomohou již dávno hozenému pacientovi přes palubu a já ho hrdě ukážu Těm okresním babrákům a nafoukancům.

capova.jana@seznam.cz  Jana Čápová15.04.2010, 10:40
Dobrý den, shlédla jsem na ČT2 pořad Diagnóza, v němž paní primářka s kolektivem operovala ručičku chlapečka s vrozenou vadou. To je úžasné, máte můj absolutní obdiv! Vaše povolání je tak užitečné...

  Věra N.28.03.2010, 18:27
Paní primářka mě po zhodnocení stavu a rentgenů objednala na operaci ruky. V operační den, jsem již dokonce ležela na operačním sále MUDr. Kebrle řekl, že nebude operovat...., to jsou divné poměry, když lékař odmítne provést operaci, kterou paní primářka nařídí, ruku mi na sále opíchal a já jela šupem domů. Při další kontrole cca za 14 dní u MUDR. Kebrleho, jsem byla poslední pacientkou a MUDr. Kebrle pouze pohledem přes stůl mi sdělil, že mi obstřik na sále musí stačit, ačkoli ruka byla stále velmi oteklá a měla jsem veliké bolesti. MUDr. Kebrle je arogantní, možná unavený a možná i vynikající lékař, ale ne pro mě. Očekávala jsem od vyhlášené nemocnice ve Vysokém víc...Ruku mě po roce operovali v jiné nemocnici, zbavili mne nesnesitelných bolestí, ačkoli stav ruky již nikdy nebude jako dřív, mohu se domnívat, že to způsobilo zanedbání nemocnice ve Vysokém, dokonce mi nedávno uznali pro onemocnění ruky, kterou odmítl MUDr. Kebrle operovat nemoc z povolání. No comment.....

Drnovcova2@centrum.cz  Jiřina Drnovcová26.03.2010, 13:22
Dobrý den,
2.5 2010 jsem k Vám pozvaná na operaci KT a protože je to neděle tak bych se jen chtěla ujistit zda nedošlo k omylu.
Přeji hezký den S pozdravem Jiřina Drnovcová

  B.Trejtnarová24.03.2010, 15:18
Dobrý den z Broumova,
chtěla bych se podělit o pocity z hospitalizace, ze které jsem se právě vrátila.
Opravdu se nedá slovy vyjádřit ochota a pracovitost celého personálu nemocnice. Především děkuji mému operátorovi panu doktorovi Tylemu.
Pacientka Trejtnarová

  H. Novotná01.03.2010, 22:23
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému lékařskému týmu, zvláště paní primářce MUDr. Aleně Schmoranzové, která poté, co jsem kontaktovala vaši nemocnici, rychle vyhodnotila můj akutní stav karpálního tunelu pravé ruky, kde liknavostí mých dosavadních ošetřujících lékařů hrozilo již ochrnutí. Panu doktorovi Vlastimilu Tyle patří můj dík za profesionální i lidský přístup v průběhu operace, která probíhala téměř bezbolestně.

Byla jsem nadmíru spokojena i s přístupem dalších lékařů, sester a rehabilitačních pracovníků po operačním zákroku. Úleva po operaci byla okamžitá a nesrovnatelná s předchozími bolestmi, i když léčení zřejmě bude probíhat delší dobu vzhledem k pokročilejšímu onemocnění.

Nedá se to ani slovy vyjádřit a tak jen s vděčností vzpomínám za poskytnutou pomoc. S tak lidským a profesním přístupem jsem se ještě nesetkala. Díky této osobní zkušenosti mohu vřele doporučit ostatním.

Vděčná pacientka H.N.Pardubice

honza.bici@seznam.cz  Jan Buben15.02.2010, 22:55
Dobrý den chci poděkovat panu doktorovi Paroulkovi který mě operoval úraz nebýt jeho možná sem přišel o jeden prst. Chci poděkovat sestrám které jsou velmi profesionální. Kdykoliv budu potřebovat vaši pomoc velmi rád se na vás opět obrátím. Ještě jednou děkuji

j.tetrevova@seznam.cz  Jarmila Tetřevová15.02.2010, 22:37
Dobrý den,
ve V.n/J. jsem byla v r. 2009 na operaci s lup. palcem a v lednu 2010 s karpálním tunelem. Profesní příjem v obou případech mě velice překvapil. Lékař tady se mnou konečně mluvil. To, že mi vysvětlil co se s moji rukou děje a co bude následovat, tak to pro mne bylo hrozně moc překvapující. Viděla jsem to pouze ve filmu a teď tady. Půjdu ještě v létě na operaci s druhou rukou a už se těším, že se konečně vyspím. Moc děkuji, že se dal dohromady takový tým odborníků a příjemných lidí. J.Tetřevová

dana.desv@centrum.cz  Vodhánělová04.02.2010, 12:28
Dobrý den,chci poděkovat panu doktoru Kebrlemu, a ostatnímu personálu za ochotu, příjemné jednání a vstřícnost,včera ošetřoval dceru.Děkuji

habbas@seznam.cz  Ing. Jiří Randák26.01.2010, 11:06
27.3.2009 mi MUDr. Jiří Paroulek operoval obě ruce najednou (SKT). Před operací jsem měl 18 a 19 m/s, dnes, 10 měsíců po operaci mám už 30 a 34 m/s a funguje to! Prosím, vyřiďte MUDr. Paroulkovi a celému ústavu můj nezměrný dík... Ing. Randák

alena.schmoranzova@ruka-kosmetika.cz  Alena Schmoranzová14.01.2010, 11:06
Milí přispěvatelé do naší návštěvní knihy. Děkujeme vám za všechny příspěvky a přejeme vám v novém roce 2010 pevné zdraví.
za celý kolektiv nemocnice
primář MUDr Alena Schmoranzová

typhan@seznma.cz  Hana Typltová11.01.2010, 11:06
Dobrý den
V říjnu zde operoval pan MUDr Kebrle palec našemu synovi, a díky operaci bude mít zase funkční palec na pravé ruce. Moc děkujeme a jen tak dál

vysoké@ruka-kosmetika.cz  Jitka28.12.2009, 14:22
Také já patřím mezi ty,kterým lékaři a především sestra Marie velmi pomohli.Ani jsem nevěřila,že by se odborníci na tomto pracovišti zabývali mým případem.Po operaci ruky v jiné nemocnici bránily následné otoky rozhýbání prstů a i přes to,žě jsem 3měsíce docházela na rehabilitaci,stav ruky se vůbec nelepšil.Za to moje psychika zapracovala velmi negativně a tak jsem se snažila zkontaktovat s nem.ve Veselí.Velmi mi pomohla již vstřícná odpověd Mudr.Paroulka a tak jsem se vydala na cestu.Když jsem viděla po příjezdu masu čekajících pacientů s obvazy,zmocnily se mne pochybnosti,zda je vůbec možné,aby se mnou vůbec někdo zabýval...Čekalo mě však nepopsatalné:vlídné přijetí,profesionální přístup k problému,přijetí na intenzivní rehabilitaci a vše pokračovalo dle slov p.doktora.Dosud neřešitelný stav se během 5 dnů intenzivního cvičení a dodržování rad rehab.sestry velmi zlepšoval a já mohla ve cvičení pokračovat sama.Ani nedomýšlím,jak by vše pokračovalo bez této pomoci.Proto velmi děkuji,vzpomínám s vděčností.Přeji vám všem hezký zbytek roku,atˇ i Vám přinese ten nadcházející vše jen nejlepší.

sukovazdenka@centrum.cz  Zdenka11.12.2009, 20:13
V květnu letošního roku jsem byla ve Vysokém hospitalizována za účelem operace karpálního tunelu na obou rukách. Ačkoliv můj EMG nález byl po několik let stále označován jako hraniční s doporučením konzeravtivní léčby, odhodlala jsem se výsledek posledního vyšetření poslat do Vysokého k posouzení léčby a byla pozvána k operaci jedné ruky. Nakonec jsem si po domluvě s přijímající lékařkou nechala operovat obě ruce a bylo to to nejlepší, co jsem pro své ruce mohla udělat. První noc po operaci jsem opět po několika dlouhých letech mohla zase spát až do rána bez bolestí a bez nutnosti pravidelného roztřepávání brnících prstů. Děkuji převelice za precizně a s obrovským citem provedený zákrok paní doktorce Blšťákové a panu doktoru Tylemu a za skvělý lidský přístup všem sestřičkám, které mi pomohly překonat obrovský strach z operace. Nyní - sedm měsíců po operaci - jsem bez jakýchkoliv problémů!!! Všem, kdo mají problémy s karpálními tunely, rozhodně doporučuji podstoupit operaci, úleva je skutečně nepopsatelná!!! Jakékoliv konzervativní řešení problémů je naprosto neúčinné a navíc mnohdy bolestivější než samotná operace (třeba obstřiky). A z pooperačního stavu nemějte nikdo strach, i se sádřičkama se dají dělat doslova divy. Operovat se ale nechte pouze ve Vysokém, jsou tam fakt profíci, zákrok je rychlý a výsledek stojí za to. S úctou a vřelými díky Vaše vděčná pacientka.

j.smidova@seznam.cz  Jana21.11.2009, 22:41
Pan Jan nechvalně nařkl pana doktora Kebrleho,což mně moc mrzí,protože pan doktor Kebrle,je doktor s velkým "D".Jestli si někdo myslí,že přijede do Vysokého a doktoři tam na něj budou čekat s kávičkou a při ní si budou povídat o problému,který kdo má,tak v tom připadě opravdu jedou ty kilometry zbytečně.Pan doktor Kebrle,ale i ostatní doktoři pracují od brzkého rána,troufnu si i říct,že v 6 hod. už pracují a pracují do večerních hodin,neznají pomalu přestávku.Jsou natolik vytížení,že ten,kdo v nemocnici neležel,to asi stěží pochopí,to se musí vidět.Moc si jejich práce vážím a obdivuji je.Nesetkala jsem se s nikým ,kdo by byl neochotný,nepříjemný,neohleduplný.Všichni lékaři,sestry,jak na lůžkovém oddělení ,tak na převazovně,recepci,příjmu,rentgenu,jsou příjemní,milí,slušní a v prvé řadě profesionální.Patří jim všem velký dík.Pan doktor Kebrle mi operoval zápěstí 13.10.09 a musím říct,že mi vše vysvětlil,jak bude operace probíhat,co se bude dít potom atd.Do Vysokého jedu už počtvrté a nikdy se mi nestalo ,že by se pan doktor nechoval příjemně a profesionálně,i když vím ,kolik práce denně má.Ještě nejsem u konce s léčením,ale pevně panu doktorovi věřím,že operace proběhla tak, jak měla a že bude má ruka v pořádku.Vážím si Vás a věřím Vám.S úctou a přáním hodně pevné nervy vám i ostatním Jana Šmídová - pacientka.

  Radek20.11.2009, 13:29
Děkujeme doktorovi Kebrlemu i sestře za supr lidský i profesionální přístup při vyšetření mého syna po těžkém úraze levé ruky . Jestli že máte s tímto ústavem někdo problémy , tak si zajeďte do nemocnice v Kroměříži a všechna krytika na ústav ve Vysoké m J. vás velice rychle přejde . Ještě jednou mockrát děkujem.

hmazancova@osoud.unl.justice.cz  Hana Mazancová19.11.2009, 12:16
Dobrý den,
po delší době se jdeme objednat se synem na kontrolu a při čtení těchto řádků jsem si vzpomněla, kolik dní jsme u Vás už strávili. Když jsme u Vás byli poprvé, syn byl miminko, nyní je mu 13 let, a hlavně díky paní dr. Schmoranzové může žít víceméně běžným životem školáka a tím i celá naše rodina. Sestřičky skvělé a lékaři, kteří se o nás starali, taktéž. Podle Vás asi psali scénáristé "Ordinace v Růžové zahradě"!! Děkujeme mockrát, hlavně za lidský přístup. Hana a Petr Mazancovi, Ústí nad Labem

  Jan01.11.2009, 09:33
Dobrý den,byl sem obědnán u Mudr Kebrle a takovou rychlou prohlídku sem nikdy neměl,prostě mě odpálkoval samá chvála a skutek utek jel sem si 150 KM pro pět slov byl sem tam naposled

gogela.dusan@klikni.cz  MUDr.Dušan Gogela23.10.2009, 21:15
Jsem absolvent LF KU HK,t.č. soukromý ortoped ve Strakonicích,chirurgie ruky byla vždy mou prioritou,děkuji za mé pacienty,výsledky jsou skvělé.Pevnou ruku a pevné nervy s pozdravy Gogela

izabela.noveska@seznam.cz  Mgr. Izabela Noveská19.10.2009, 17:41
Dobrý den, ve Vašem ústavu jsem nedávno absolvovala operaci ukazováčku ruky. Diagnóza byla velmi ojedinělá, přesto ji lékařka poznala již pouhým pohmatem. Chtěla bych proto vyjádřit svůj obdiv a poděkování paní primářce MUDr. Aleně Schmoranzové, u které se léčím. Každý den, když rehabilituji, v duchu děkuji za to, že jsem se dostala právě k ní a do Vašeho ústavu. Mé poděkování patří rovněž všem, kteří pracují na recepci. Všimla jsem si, že sestřičky zde vedou administrativu, vykonávají telefonní asistenci, vybírají poplatky za ošetření a věnují se také nám -pacientům. Všimla jsem si ale také toho, že i přes velký nápor a stres, jsou vždy velmi profesionální, vlídné a vstřícné. Vždy najdou milé slovo a porozumění. S úctou Izabela Noveská

vysoké@ruka-kosmetika.cz  justlová03.10.2009, 20:34
dobrý den chtěla bych moc poděkovat lékařům a sestřičkám za profesionální a lidský přístup, velké díky hlavně panu doktorovi Hellmuthovi. Přeji všem mnoho úspěchů a dobrý pocit z perfektně odvedené práce ! Ještě jednou moc děkuji M.Justlová Liberec

nstarostova@seznam.cz  nikol starostova29.09.2009, 20:23
Dobrý den, již 3 roky sem chodíme koukat, jak se daří této nemocnici a sbírali jsme s manželem odhodlání k operaci naší 10 leté dcery, která je po úraze ruky (zlomenina paže), kdy nemohla pak narovnat prostřední prstík, odkládali jsme operaci co to šlo, pak dcerce začalo belt zápěstí, jak ručička rostla, prstík šel čím dálo míň narovnat! Podstoupili jsme tedy operaci a jsme doslova přešťastný, že jsme tak udělali.. ten pocit se nedá ani popsat, když se vše vrátí do normálu jako mávnutí kouzelného proutku a ve velice kraťouncé době, dcerka dokázala udělat celou pěst a natažení bez chybné! Chteli by jsme velice poděkovat paní primářce MUDr.Aleně Schmoranzové..... zde nás opravdu nenapadají slova vděčnosti, chvály a uznání, taky celému personálu.. člověk se u Vás cítí jako doma! Doufám, že naše psaní pomůže, alespoň malinko od váhání, strachu a obav, před nějakým zákrokem... My přejeme celé nemocnici, ať se daří stále na výbornou! Děkujeme moc! Starostovi

Vídenský  Jan29.08.2009, 19:36
Pokaždé chci psát originálně,ale tady to nejde.Prostě děkuju všem z nemocnice a hlavne panu super doktorovi Radku Kebrlemu.Moc díky za operaci prstu,jen ještě abych vzládnul rehabilitaci a vše bude ok.Jsou to fakt machři,do nemocnice v HK už radši nevkročim

lenka.fajmonova@seznam.cz  Lenka Fajmonová,DiS.23.08.2009, 21:24
Pěkný den,
mnohokrát děkuji panu doktorovi Hellmuthovi, který mě operací karpálních tunelů (24.4.08) zbavil bolestí rukoua prstů, ačkoli nález EMG byl jen tzv. hraniční. Dnes, po roce a půl, jsem úplně v pořádku, že skoro nevím, že jsem nějakou operaci podstoupila - připomínají mi ji jen malá jizva v dlani.
Byla jsem se svým stavem a bolestmi bezradná, ortopedi v našem městě mě léčil obstřiky,sádrou, dokonce byla varianta namožení svalů. Protože výsledek tohoto léčení byl vždycky dočasný, řekla jsem si, že je na čase zkusit ÚCHR a musím říci, že jsem udělala jedině dobře. Jsem rok od operace, a jsem úplně bez potíží, všem vřele doporučuji, dodržet i léčebný režím 3 měsíců. Vše má svůj čas.
Takže ještě jednou díky a přeji nejen panu doktorovi Hellmuthovi, ale i celému nemocničnímu týmu hodně pracovních a osobních úspěchů.

ditaottova@centrum.cz  Dita Ottová17.08.2009, 09:36
Ráda bych poděkovala všem,kteří se o mě starali..byli jste báječní a moc jste mi pomohli..díky

grusha1@seznam.cz  Honza Hruška06.08.2009, 12:11
Dobrý den, chtěl bych co nejsrdečněji poděkovat celému týmu vaší nemocnice! Především moc děkuji Mudr. Šinkorové která mě operovala. Prováděla mi revizi nervů opozici palce atd. a myslím si že odvedla skvělou práci protože již pár týdnů po operaci jsem konečně mohl třeba uchopit sklenici do pravé ruky a napít se a dokonce jsem se znovu naučil psát pomaličku se vrací i cit do ruky:-) Smekám před Vašim uměním!!! a i přes omezený prázdninový provoz o mě bylo skvěle postaráno a cesta ze Znojma se určitě vyplatila! Pro ty co krityzují viz pan Peroutka. Mzyslim že když nepomůžou člověkovi ve Vysokém tak už nikde! Pro veškerý personál ještě jednou velké díky, odvádite skvělou a profesionální práci!!! S pozdravem spokjený pacient Honza, Znojmo

ludmila1955@seznam.cz  ludmila26.07.2009, 14:22
chci moc poděkovat za péči všech sestřiček a panu doktorovi Helmutovi jsou moc hodní a milí,moc všem děkuji ludmila vaněčková

storch.m@seznam.cz  Mgr.Miroslav Štorch24.07.2009, 00:01
Hezký den. Rád vzpomínám na pobyt ve Vysokém nad Jizerou, kde v Ústavu chirurgie ruky se ruce lékařů i fyzioterapeutek o nás dobře staraly. Také zdravotní sestry na lůžkovém oddělení byly příjemné a vstřícné. Chápu, že někomu se občas organizace léčení nemusela zdát podle jeho představ, ale hlavní směr je pomáhat lidem.Proto třeba akutní úrazy mají logicky přednost při operacích před dlouhodobě plánovanými zásahy. Dovolil jsem si na internetu zveřejnit malý blog o nemocnici ve Vysokém n.J.- jako malé poděkování za úspěšné léčení.Zejména děkuji paní primářce MUDr.Schmoranzové, která se při operaci snažila napravit to,co lékaři v jiné nemocnici zanedbali.S pozdravem Miroslav Štorch
odkaz na blog http://storch.blog.idnes.cz/c/93470/Chvala-rukam-ktere-leci-jine-ruce.html

11pavlik@seznam.cz  Pavel Tichý15.07.2009, 15:37
Zdravim tuto nemocnici a hlavně veškerý perzonál.Jsem rád že jsem se mohl u vás léčit z mim urazem.Jsem moc rád že jsem poznal tuto skvělou nemocnici a hlavně skvělého pana doktora Kebrleho.Co vlastně chci napsat,když jsi tady přečtu tuto náštěvní knihu tak nechápu žesetady najdou lidé kteři maj drzost tady tu nemocnici i doktory a perzonal urážet.Je vidět že nějaky lide jsou nevděčný a take drzí.Nebyt teto nemocnici a personalu tak jsem dnesmožna bez rukou ale nejsem.Takže lidi kteří míni krityzovat tuto nemocnici a personal tak strčte ruce do obrábeciho lisu a pak tepr krityzujte.Operoval mně pan doktor Kebrle a dneska mu jsem zato vděčni a nikdy na něj nezapomenu.Dnes už mužu hýbat prstama i oběma zápšsti mužu si otevřít laháv mužu zase normalně psát a tak dále. Takže ještě jednou prosim lidi aby nekrityzovaly tuto skvělou nemocnici a stim skvělym perzonalem jsou tu moc milí a hlavně hodný. Děkuji vám pane Kebrle že jste my dál opět dopořádku obě ruce ještě jednou moc dííííííík.PS:jste opravdu kapacita ve svém povoláni. No doufam žesetento email k vám dostane.Pavel Tichý

  Janča15.06.2009, 11:08
Dobrý den. Díky skvělému přístupu personálu této nemocnice a hlavně profesionalitě pana doktora Kebrleho mé zápěstí pomalu začíná fungovat jako před nehodou a za to všem chci poděkovat!Děkuji a bohužel ani bez kritiky to nejde že?Mějte se hezky

  Ivča05.06.2009, 18:08
Ve Vysokém jsem byla ve svých 17 letech už dvakrát,pokaždé mě operoval Mudr.Kebrle a díky němu mám zápěstí(karpální tunely a synovektomie)i loket(uvolnění nervu) v pořádku.velmi mu děkuji

  Aneta04.06.2009, 12:58
Vy dva pisálkové pode mnou, naučte se nejdřív pravopis, než začnete kritizovat skvělé odborníky!!!

  Peroutka josef03.06.2009, 19:41
Dobrej.mel sem zajem o vysetreni ve vasem zarizeni,ale nehodlam bejt sklamanej z neprofesniho chovani vaseho personalu.radeji zustanu bez jednoho clanku u prstenicku,nez se zbytecne nervovat.moc vas pacienti nechvalej.takze preju vsem hodne stesti.a vam min pacientu

novotnypodlahy@seznam.cz  Lenka Schwarzová02.06.2009, 16:10
Po vyšetření jsem byla obědnaná na plastickou operaci ruky. Paní doktorka byla hotová za 5min a já bzla obědnaná na operaci o které mě napodela žádné informace, při příjmu kdy semou přijel manžel paní doktorka podala informace manželovy ale na přímou otazku jestli se můj stav ylepší neod pověděla ale její estetická ůprava ruky byla horší nežli stav v kterém ja tato klinika se chová jako fabrika na peníze a ne jako lékařské zařízení

comodus@centrum.cz  Ondřej Křivský07.05.2009, 08:05
Dnes je to rok od mé nehody na motorce. Z nemocnice v Praze ve Vysočanech mne primář chirurgie s evidentně zlomeným zápěstím poslal domů s radou jak ledovat zápěstí. Jen díky panu lékaři Kebrlemu mám dnes ruku opět v pořádku. Chtěl bych ocenit práci nejen mistrovu, která byla vynikající, ale i celého personálu. Nikde jsem se nesetkal s tak lidským přístupem. Ještě jednou díky moc.

kadernictviPAJA  Pavlína Janečková05.05.2009, 20:35
Dobrý den,pročítám děkovné příspěvky pacientů a nemohu se zbavit dojmu,že jsem asi navštívila jiný ústav ve Vysokém.Čtyři měsíce jsem čekala na vyšetření u Mudr Kebrleho a jela 600 km,abych se během pěti minut,ze kterých tři minuty pan doktor poskytoval telefonickou konzultaci dozvěděla,že je zbytečné mi dělat i rentgen a mám do smrti (je mi 36 let) spát s plastovou dlahou.Jsem kadeřnice a toto povolání bohužel s téměř chromou rukou nemohu vykonávat,proto jsem se obrátila na odborníky,mám totiž svoji práci ráda.Setkala jsem se bohužel pouze s nezájmem a neochotou.Vrcholem mé návštěvy byla rehabilitační pracovnice,která mi ve stoje s rukou nataženou přes stůl,aniž by mě vyzvala k posazení zhotovila zmíněnou dlahu.S tak povýšeným a arogantním chováním jsem se už dlouho nesetkala.Dnes jsem navštívila lékaře v blízkosti mého bydliště a musím konstatovat že mám velmi dobrý pocit z toho že se mi pan doktor věnoval a i když možná není takový specialista,objednal mě na několik vyšetření a já mám naději kterou mi Mudr Kebrle nekompromisně vzal,protože mu právě moje zápěstí zřejmě nepřipadalo zajímavé.Přeju ostatním pacientům lepší zkušenost.P.Janečková

Martin.bares@seznam.cz  Martin Bares25.04.2009, 21:48
Dobrý den
Už se k vám chystam s rukou ale nevím kdy tam pojedu.. ale už se teším.. zatim naschledanou..

ejdy.adrianaz@seznam.cz  Adriana Zikmundová08.04.2009, 11:04
Děkuji vám všem za ochotu, laskavý a trpělivý přístup k mé dceři a ke mně a hlavně za perfektní výsledek plastické operace (18.3.2009) ušních boltců mé dcery. Je z ní úplně jiné dítko a když jsem viděla výsledek, opustily mě i strašné výčitky, které jsem vůči své 4,5 leté dceři měla, do čehože jsem ji to uvrtala.
Děkuji sestrám v kartotéce a na příjmu, sestřičkám na oddělení a na převazech a hlavně MUDr. Tylemu a panu doktoru anesteziologovi (jméno jsem si bohužel nezapamatovala). MUDr. Tyle skutečně vytvořil mé dceři nádherná ouška a teď, tři týdny po operaci, je všechno v nejlepším pořádku, Markétka nosí jen čelenku a těší se na "nové" dlouhé vlasy, které si nechá narůst jako ostatní holčičky ve školce.
Panu doktoru anesteziologovi děkuji za skvělou práci a hlavně za lidský přístup ke mně – vynervované matce – a psychickou podporu po dvouhodinovém čekání před operačním sálem.
Všem ještě jednou mnohokrát děkuji!
Adriana Zikmundová

Iveta.Hrubesova  Iveta Hrubešova04.04.2009, 22:10
Vaše nemocnice je ta nejlepší.Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Hellmuthovi a pani primářce Schmoranzové.Moc děkuji panu doktorovi Hellmuthovi za jeho profesionální přístup,péči a porozumění pacientovi. Jsem moc ráda,že se léčím pravě v této nemocnici.Moc a moc děkuji!!!!!!

eliska.doskarova@post.cz  Eliška Doškářová01.04.2009, 11:03
Přeji hezký den,
v červnu 2008 jsem podstoupila operaci pravého palce(rhisartroza).Nejsem žádný hrdina,bála jsem se moc. Ale díky skvělému přístupu a profesionalitě lékařského týmu,sestřiček a především mému operatérovi MUDr.T.Hellmuthovi se staly mé obavy zbytečnými.Operace se povedla,palec nebolí!
A protože mám problém i s druhou rukou,
20.4.2009 nastupuji do ÚCHR na operaci levé ruky-a snad i bez strachu protože pevně věřím že opět vše dobře dopadne.
Díky moc pane doktore Hellmuthe.

  Běloubková Miroslava08.03.2009, 15:47
Touto cestou bych chtěla poděkovat lékařskému týmu,převážně paní doktorce Daniele Blšťákové,(která mě operovala).Moc děkuji za lidský přístup a příjemné jednání.

i.lenssen@seznam.cz  Ondrej Štefek 17 Let06.03.2009, 11:56
Dobrý den, byl jsem na operaci v roce 2007 před operací jsem nemohl ruku plně využívat po operaci se mi zlepšila hybnost ruky.JE to jedna z nejlepších nemocnic kde jsem kdy byl sestřičky byly milé a příjemné sestřičky a hlavně bych chtěl poděkovat Mudr. Fialové

j.merinsky@o2active.cz  Jaromír Měřinský27.01.2009, 13:57
Pěkný den. Do ústavu jezdím od r. 1980. Znám jeho historii, pamatuji a znám zakladatele prim. MUDr. Vejvalku, i tehdy známého pacienta malého Jiříčka, který upadl do horkého asfaltu, pamatuji prim. MUDr. Dlabala a z té doby i MUDr. Schmoranzovou. O tom, že ústav ruky, (tehdy myslím se jmenoval "plastické a rekonstruktivní chirurgie ruky"), a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou byl a je odborné, světové, špičkové chirurgické pracoviště není třeba diskutovat. Není vynikající ale jen v úzké specializaci a odbornosti, je prvotřídní i v oblasti interpersonálních vztahů. Obdivuji klid, pohodu, vzájemnou vstřícnost a úctu, kterou projevují mezi sebou všichni, všichni zdravotní odborníci, všichni lékaři, primářka, odborný i pomocný personál, rehabilitační sestry, sestry na převazovně a snad jsem na nikoho nezapomněl. Možná je to jen subjektivní, či fiktivní pohled pacienta, ale tím absolutně nijak neztrácí na důležitosti. Možná naopak. Nikde není nic ideální, ale přirozeně a nenásilně vytvořit okolí pocit bezpečí a jistoty je hrdinským a dobrosrdečným činem. Do Vysokého nad Jizerou by měli jezdit lékaři učit se etiketě, sebeovládání, slušnosti, cti, solidaritě, úctě a dalším vymoženostem lidských citů. Nevím, čí je to ve Vysokém zásluha, ale jak "podle nosa poznáš kosa", děkuji prim. MUDr. Schmoranzové.

gabormartin@seznam.cz  Martin Gábor26.01.2009, 18:35
Ve Vysokem N.J. jsem byl 21.1. na operaci leve ruky ,,prodlouženi šlach,, operovala mne prim. MUDr. Alena Schmoranzová ktery bych chtěl poděkovat a všem doktorum a sestram co se o mne starali, je to ta nej, nej, nej, nemocnice s profesionalnim prisustupem ke všem pacientum, jel sem 300km ale stalo to za to! děkuji vam všem za vaši peči.

11pavlik@seznam.cz  Pavel Tichy16.01.2009, 09:57
Nemocnice Vysoke nad Jizerou je jedna z nej nemocnic u nas v Ceske Republice vim proc to pisi. Nebyt teto nemocnice a hlavne diky panu doktorovi Kebrlemu tak nevim jak bych dopad z mym zranenim obou zapesti na rukou.tatonemocnice a pan doktor je jedna z neja strasne bych chtel podekovat panu doktorovi Kebrlemu zato jakmy dal obe ruce dohromady a zaroven ostatnym doktorum a sestram kteri jsou fantasticky a strasne hodny takze jeste jednou dik vsem z nemocnice Vysoke nad jizerou ale hlavne panu doktorovi Kebrlemu moc dik.

JonovaJana@gmail.com  Jana Jonová02.01.2009, 22:00
Do Nového roku vám přeji stovky spokojených pacientů jako jsem byla já a pacientům přeji, aby odcházeli z vaší nemocnice se stejným pocitem jako jsem odcházela před čtyřmi lety já, že jsem se setkala s lékaři a sestřičkami se srdcem a duší... DĚKUJI
Jonová Jana

belgi@seznam.cz  mara27.12.2008, 02:49
Vaše nemocnice je nejlepší ve kterém jsem kdy byl. Nemyslím tím vybavení, ale profesionální a hlavně lidský přístup. Přeji vše nejlepší do nového roku.Mára Bým

Bronislava  B.Sauerová01.12.2008, 09:52
Srdečně zdravím lékaře a sestry,jezdím k vám jako doprovod své dcery a tak mám možnost sledovat tak trochu chod vaší ambulance.Pracuji v Praze také v nemocnici a tak bych chtěla pochválit trpělivost personálu a ochotu vyhovět případným přáním pacientů kteří né vždy se chovají tak jak se očekává ve zdrav. zařízení které v pohodě zvádá takový nápor lidí.Přeji hodně trpělivosti a pohody do další práce a též krásné vánoce a šťastný nový rok.Nashledanou 7.1.09
Díky B. Sauerová

juliana.keresova@seznam.cz  Juliána17.11.2008, 22:02
Přeji krásný den,chtěli bychom spolu s přítelem poděkovat panu dr.Tylemu za krásné zašití a úpravu konečku amputovaného prstu.Oba jsme "ztrátu"článku ukazováčku těžce nesli,ale prst se naštěstí hojí a díky dr.Tylemu vypadá opravdu dobře.Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.S pozdravem J.Kerešová a L.Smetana

SchatMa@seznam.cz  Marie Schatzová13.11.2008, 14:45
Přeji krásný a úspěšný den.Jsem šestý den po operaci sy.karpálního tunelu na pravé ruce. Dnes jsem byla na převazu,skvěle se rána hojí.Tímto bych chtěla poděkovat mému operatéru panu dr.Tylemu za perfektní práci a krásné šití. Panu doktoru Hellmuthovi za včasné doporučení. Dále přístupu celého personálu. Ještě nikde jsem se s takovým perfektním přístupem a péčí nesetkala.Vůbec nelituji vážení cesty 300km do Vysokého n.J. Děkuji Marie

herbrych@seznam.cz  Drahoš12.11.2008, 09:16
Srdečně zdravím celý kolektiv nemocnice ve Vysokém.děkuji všem kteří se podíleli na "opravě" mé ruky.Zvláštní díky patří PANU doktorovi Paroulkovi za profesionální a citlivý přístup a za bezvadně odvedenou práci.DÍKY.Herbrych

iradovai@seznam.cz  Ivana31.10.2008, 16:38
Přeji krásný den.Je to skoro rok co jsem začala jezdit s oběma rukama za doktorem T.Hellmuthem.U nás mě lékaři zklamali a jsem ráda,že mi pan doktor pomohl.Byl vždy ochotný,vše mi vysvětlil a radil jak se zbavit bolestí,které jsem měla a nakonec jsem se mu svěřila do rukou,které mne operovaly levý loket.Pracuje nad rámec svých povinností nebotˇ poskytl rady mému synovi a co víc,ochotně se ujal mojí kolegyně,kterou u nás v Chomutově léčili troufám si říct že špatně.
Proto chci tímto veřejně moc poděkovat panu doktorovi T.Hellmuthovi a přála bych si,aby takových odborníků s takovým profesiálním přístupem bylo víc.
DĚKUJI ZA VŠE DOKTORE HELLMUTHE Ivana Radová

bronislava@centrum.cz  Brona28.10.2008, 18:52
Dobry den, mam doporuceni pro pacienty, kteri budou lezet na luzkovem oddeleni: poproste lekare u vizity aby vam napsal do karty pokud mozno vice moznosti leku popr. injekce proti bolesti. Me doporuceny Ibalgin neulevil od bolesti a nasledne dany Paralen take ne :(

Lu23@email.cz  Veronika21.10.2008, 18:56
Dobrý den, v květnu 2008 k Vám jedeme s naším synem Filipem na operaci, v té době mu bude 1 rok. Máme nadpočet prstů na jedné ruce. Byli jsme na vyšetření u pana doktora Paroulka a ten na nás velmi dobře zapůsobil, ale přesto mám obavy z úplné anestezie. Proto tu brouzdám po Vašich stránkách a sbírám informace a opravdu ti spokojení pacienti mě uklidňují.Takže se budeme s Filípkem těšit na jaře nashledanou. Veronika

mm.pospisil@seznam.cz  Monika21.10.2008, 18:19
Dobrý den.CHtěla bych se zeptat jak se u Vás dlouho čeká na op. sy.kárp.tunelu. Děkuji za odpověď.

Lukyn.5@seznam.cz  Kořínek Lukáš15.10.2008, 21:19
Dobrý den,mé poděkování patří celému personálu ,jsem týden po operaci pravé ruky se syndromem karpálního tunelu,už ted pocituji zlepšení.Nejvetší dík ale patří panu doktorovi Kebrlemu,který mě operoval.Zlaté ruce se nazapřou.S pozdravem Kořínek Lukáš

jarpaulova@seznam.cz  Jarmila Paulová07.10.2008, 10:55
Dobrý den,chci poděkovat panu doktoru Tylemu za úspěšnou operaci mé pravé ruky,jednalo se o rhizartrozu,jsem bez potíží a hlavně bez bolestí,je to prostě super.Děkuji i celému personálu,všichni byli příjemní a milí,takže si tam ani nepřipadáte jak v nemocnici.Děkuji

OpocenskaMichaela@seznam.cz  Michaela Blašková-Opočenská22.08.2008, 11:50
Dobrý den.
Moch bych chtěla poděkovat panu doktoru Kebrlemu za úspěšnou operaci mého levého zápěstí, která byla provedena v únoru 2006.
Moc děkuji jemu i celému personálu.

mira.hrobar@seznam.cz  miroslav hrobar15.08.2008, 14:33
Chvala Kristu
moc dekuji Pani doktorce Potocke za spraveni porezane ruky.Pan Buh vam to zaplat a celemu personalu dekuji za tu peci zvlaste pan sestre "anetce".Pan Buh vam zehnej a ochranuj.dekuji

trdrnka@seznam.cz  Pacient15.08.2008, 14:23
Dobry den, bohuzel moje navsteva se setkala s velkym zklamanim. Dve navstevy, protoze poprve si doktor nebyl jisty s resenim, a podruhe vetsi odbornik se nepodival ani na vyzadany rentgen, nestaly za drahe dovolene, cas a benzin a ochotu blizkych mne doprovazet. Podotykam, ze po 4 hodinovem cekani v cekarne Vas 1 minutovy nezajem doktora zklame. Pomoci a predevsim bolesti a znovuhybnosti ruky jsem se dovolal az v Praze. Velice mne mrzi, ze ocekavana doporuceni se ani zdaleka nenaplnily.

ANDELICEK100@seznam.cz  Andrea Stará11.08.2008, 20:43
Dobrý večer chtěla bych se zeptat jak dlouho se u vás čeká na operaci karp.tunelu? Děkuji

lukas.solcana@seznam.cz  Solča18.07.2008, 19:09
Dobrý den!
Do nemocnice ve Vysokém jezdím už od 5let. Na pravé ruce na prstě se mi dělali výrustky, které se museli odstranit a popřípadě doplnit štěpy z kyčelní kosti.Bohužel se mi to objevovalo často a někdy jsem byl na operaci i 2x za rok. Poslední operaci jsem podstoupil v roce 2001. počet operací na 10 prstech nespočítám a i přes toto množství operací to není na ruce poznat. Jizvy jsou téměř neviditelné. V této nemocnici pamatuji primáře pana Dlabala, který mě operoval. Ale VELKÉ DÍKY patří paní doktorce Šinkorové, která se mě na sále vždy ujmula. Nedávno jsem byl ve Vysokém na kontrole s podezřením, že mám na ruce další výrustek. Do péče jsem byl svěřen do rukou panu doktorovi Hellmuthovi, který mi potvrdil další výrustek. Operace mě nemine, mám i termín a doufám, že operovat bude pan doktor Hellmuth. Paní doktorka Šinkorová mu důvěřuje a já důvěřuji ji. Děkování patří i sestře Milušce Švikové za její péči.
Moc Vám všem děkuji a v září se stavím na operaci:) Tak snad si na mě ještě někteří vzpomenou.
Děkuji s pozdravem Lukáš Solčianský

janazita@seznam.cz  Jana Zita Machková16.07.2008, 11:57
Dobrý den,
mnohokrát děkuji panu doktorovi Hellmuthovi, který mě operací karpálních tunelů (12.7.08) zbavil mnohaletých bolestí a brnění rukou a prstů, ačkoli nález EMG byl jen tzv. hraniční. Dnes, po 4 dnech, jsem tak v pořádku, že skoro nevím, že jsem nějakou operaci podstoupila - připomínají mi ji jen sádrové dlahy.
Byla jsem se svým stavem a bolestmi bezradná, ortoped v našem okresním městě mě léčil obstřiky všude možně po rukách. Protože výsledek tohoto léčení byl vždycky dočasný, řekla jsem si, že ruce budu ještě nějaký ten "pátek" ve svých skoro 40 letech potřebovat, proto jsem obrátila na "poslední instanci" ÚCHR a musím říci, že jsem udělala jedině dobře. Nelituji ani peněz za nadstandartní termín a dojíždění skoro 100km.
Takže ještě jednou díky a přeji nejen panu doktorovi Hellmuthovi, ale i celému nemocničnímu týmu hodně pracovních a osobních úspěchů.

palmija@seznam.cz  Jana Palmeová14.07.2008, 12:05
Dobrý den,je to právě rok co jsem byla na operaci karpálního tunelu.Pan doktor Kebrle mi operoval obě ruce a můžu prohlásit ,že slouží bez dalších bolestí a problémů.Teď se chystám na další operaci a pevně doufám že budu opět velice spokojená.Moc děkuji MUDr.Kebrlemu a všem v nemocnici za perfektní péči a přístup k pacientům.

marta.prusova@mujmail.cz  Marta Průšová 27 let08.07.2008, 11:42
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičkám odd.přízemí a hlavně také p. doktorce Fialové, která mi operovala sy karpálního tunelu dne 05.07.2008. Měla jsem velké obtíže a ikdyž nález na EMG jevil jenom lehký projev, byl to nakonec horší nález. Jsem ráda, že paní doktorka přistoupila k operaci a nechtěla léčit jako ostatní konzervativně. Jsem jí moc vděčná.Její i přístup sestřiček byl skvělý a pokud budu mít problémy i s druhou rukou, tak se určitě nechám operovat ve Vysokém nad Jizerou.

petrdosko@googlemail.com  Petr Doskočil03.07.2008, 17:30
Zdravím všechny pacienty. Právě jsem absolvoval po nekonečných 10ti letech útrap a bolestí, včetně opovrhování různými Pražskými klinikami s tím, že o nic nejde a všechno je v naprostém pořádku, úpravu a zpětnou fixaci TFCC...
Nebýt pana doktora MUDr.Radka Kebrleho,
zřejmě bych dodnes věřil tomu, že si veškeré bolesti vymýšlím a vpodstatě k nim nemám žádný důvod.. Jinými slovy nikomu se do toho nechtělo...
ÚCHR je špičkové pracoviště s odborníky na svém místě a každému, kdo o tom pochybuje, mohu s klidným svědomím říci, že je tomu skutečně tak. Za svou desetiletou praxi pro zdravotnickou firmu,kdy ksem trávil čas na operačních sálech a JIPkách, jsem poznal celou naší republiku z pohledu nemocnic a mohu s klidným svědomím a naprostým přehledem zhodnotit, že NENÍ lepší prscoviště, co do kvality poskytované péče, chování a přístupu personálu a hlavně profesionality lékařského týmu.
Jednoznačné díky patří celému týmu ÚCHR, v čele s prim. MUDr. A. Schmoranzovou a sobecky z mého pohledu hlavně mému operatérovi - MUDr. Radku Kebrlemu.

PletichaJan@seznam.cz  Jan Pleticha09.06.2008, 23:44
Zravím Všechny,za pár dní sem jedu na druhou operaci pravé ruky,normálně nemocniční ústavy nemám moc v oblibě,ale sem se snad i těším...A proto bych tímto rád poděkoval a vyjádřil uznání celému personálu nemocnice,v první řadě panu doktorovi Kebrlemu a všemu doktorstvu,ale neméně i všem skvělým a krásným sestřičkám!!!Nerad bych zapoměl na paní ředitelku Ing.Škodovou (velmi milá dáma).Takže přeji Všem ,,i nám pacientům' mějte se fajn... S Pozdravem Pleticha Jan

  Anna Antošová09.06.2008, 15:14
Dobrý den,30.června jedu už po třetí do této nemocnice...musím říct,že je to ta nejlepší nemocnice,kterou znám...a že už jich znám požehnaně:-D.Budou mi operovat pravou ruku(synovektomii),tak jsem zvědavá jak to dopadne...i když už jsem tuto operaci jednou podstoupila...stále mám strach.Ale věřím,že mi to pan doktor Kebrle dobře udělá.S pozdravem Anna Antoňová.

Andik10@seznam.cz  Andrea Majerová05.06.2008, 19:02
Dobrý den dneska vám tam přivezli mýho dědu Zdenka Majera dávej te na něj pozor a dejte ho do hromady dali jste i tatku a je to super!!a pozdravujte ho a puste nám ho co nejdřív domu!!A jste moc šikovný tatkovu ruku jste měli za dvě hodky odoperovánou a dneska není vidět ani jizvička a měl to přes celou ruku!děkuju moc !!

petrsulcadr  petr šulc13.05.2008, 13:47
Krásný slunečný den vám přeji.Chtěl bych moc poděkovat p.Doktorce Fialové za to,že mi jako jediná uvěřila jaké jsem měl obtíže!!Za 4 roky těch obtížími jako jediná pomohla mockrát děkuji a chtěl bych poděkovat také p.Doktorovi Paroulkovi za druhou ruku!!JSTE OPRVDU PRECIZNÍ Mockrat Děkuji

pretschova.jana@atlas.cz  Pretschová Jana11.05.2008, 08:23
12. dubna mi pan doktor Tyle operoval karpální tunely obou rukou. ještě stále spím s dlahami ale úleva je obrovská, jizvy precisně shojené. Nelituji ani peněz za momořádný termín ani kilometrů , které musím dojet namísto. jsem totiž z Opavy. Všem moc děkuji . A ostatní můžu jen vzkázat: nečekejte a nebudete litovat! Ještě jednou děkuji.

marie.pychova@centrum.cz  Marie Pýchová03.05.2008, 23:27
23.5.08 se vracím do Vašeho ústavu, mám obavy, jelikož jsem se k operaci rozhodla s velkým zpožděním. Abych načerpala odvahu, čtu příspěvky pacientů, kteří mají operaci již za sebou a tolik nádherných pochval a kritik, které pročítám mi dodávají sílu strach překonat,mým snem zůstává tužba, aby mne operoval pan mudr Kebrle,,už se mi to blíží...co je asi nového od r.1993??

katula.sisi@seznam.cz  kateřina šišková21.04.2008, 20:40
Vážena paní doktorko Fialová,
ráda bych tady tou cestou poděkovala za Vaší operaci mého dnes již 4letého syna.Od narození má syndalktylie 3.-4.prstu na pravé ručičce.Víme,že jsme teprve na začátku lečby a že nás ještě spousta operací čeká,ale už dnes jsme Vám vděčný za Vaši péči k malému Kájíkovi.Nejen Vy,ale i celý personál nemocnice byl k nám milý a za to vám chceme ze srdce říct :Děkujeme.

helenamuk@seznam.cz  Mukařovská Helena04.04.2008, 18:44
Chtěla bych poděkovat MUDr Tomáši HELLMUTHOVI,sestřičkám a veškerému personálu za péči a vřelý přístup k pacientům.
Děkuji Helena Mukařovská

bnavara@seznam.cz  Navara28.03.2008, 13:21
Děkuji Vám za vstřícný a lidský přístup, k té poměrně nepatrné záležitosti - malíčku levé ruky mojí manželky.
Děkuji pí.doktorce Ludmile Fialové, děkujeme všem v nemocnici ve Vysokém.
Divíme se jen jedné věci, jak je možné, že o Vaší existenci neví či snad nechce vědět chirurgie v Thom.nemocnici v Praze.

  Andrea27.03.2008, 18:07
Zdravím všechny ve Vysokém!

Před týdnem jsem byla u Vás na operaci s karpálním tunelem a nemám co dodat!Děkuji za profesionální a lidský přístup od srdce!
Žáčková VDF

  doprovod27.03.2008, 17:43
Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za velmi milý,lidský a profesionální přístup k pacientům!Jen tak dál!!!!!!!!!

PetrJasso@centrum.cz  Petr Jaššo25.03.2008, 17:07
Dobrý den, byl bych velmi vděčný za informace zda je možno se na Vás obrátit se Sudeckovým syndromem. Pacientka má 58 let, 6měsíců po distální fraktuře os radialis. Patrně nevhodným dlahováním nastartován Sudeckův syndrom, po 6 týdnech sádra sundána a následovaly 4 měsíce rehabilitace, jež ruku sice částečně rozcvičili, ovšem po nynějším ukončení rehab. ruka opět začíná tuhnout. Za Vaši odpověď předem děkuji, pokud by to bylo možné kontaktoval bych Vás na patřičném tel. čísle. Děkuji Jaššo

jaroslav.kratky@email.cz  Jaroslav Kratky25.03.2008, 08:44
Vazena pani doktorko Fialova,

velice rad bych Vam podekoval touto cestou za uskutecnenou operaci (loketni nerv), ktera se dle meho, povedla.
Sice jeste neni vse tak jak ma byt (1 mesic po operaci), ale naslednou peclivou rehabilitaci a casem se vse jiste urovna.
Je to den ode dne lepsi a ja jsem spokojen. Spokojen jsem byl i s peci v nemocnici.
Dokonce, kdyz jsem byl na vyndavani stehu v nem. Ceska Lipa, tak zdejsi personal (doktor i sestricky)
se strasne divili, jak mam ten rez krasne symetricky sesity a malymi stehy. Ptali se me, kdo mi to
delal a kde? Chce to jen peclivost, a to se mi od Vas, pani doktorko, dostalo. Moc Vam dekuji.
Jeste bych Vam rad podekoval spolecne se svou maminou, za "opravu" jeji ruky. Je rovnez spokojena.

Jaroslav Kratky

P.S. prominte diakritiku, ale pisu to na angl. klavesnici

Libor.Sabo@seznam.cz  Libor Sulánský06.02.2008, 20:09
Chtěl bych touto cestou poděkovat Panu doktoru MUDR Paroulkovy který mě operoval ruku.teprve vačínám chodit na rehabilitace ale už tetka vím že ruka bude v pořádku.Moc vám Pane doktore děkuji.kéž by bylo takových doktorů víc.Libor Sulánský Rokycany (Západní Čechy)

marko@mkinet.cz  Martin Kozák21.01.2008, 20:35
chtěl bych poděkovat MUDR Paroulkovi ktery mě operoval ruku a samozřejmě všem sestřičkám které se o mě starali zatim ještě nejsem fit tedka jsem v rozcvičování ale snad to bude dobré

i.homokyová@seznam.cz  Ivana Homokyová01.01.2008, 18:06
Ještě jednou bych chtěla poděkovat MUDr.RADKU KEBRLEMU za to,že mi operoval levé zápěstí.Váš profesionální přístup během mého pobytu mě psychicky podpořil.Dík patří i super sestřičkám i lékařům.Ivana Homokyova Velim

haskova.pavlina@seznam.cz  Pavlínka Hásková30.12.2007, 20:32
Dobrý den!!! Chtěla bych poděkovat dokt. RADKU KEBRLEMU, za jeho zlaté umění!!!!!! Dne 20.07.07 jsem si zlomila pravou ruku (frakt.hutné kosti os navicularis - kost člunková, která se hojí od 2-3měsíců.) Poslouchala jsem rady pana doktora.Sádru jsme sundali za 2měsíce + príslušná rehabilitace.(radil mi určité cviky jak podpořit sílu v ruce za čež děkuji)Rovněž mu děkuji za milý a profesilonální přístup k pacientům je to člověk na svém místě!!!!!! Dnes chodím do práce již delší dobu cca 2,5 měs.a po kvalitní rehabilitaci nevím co je to zlomená ruka!!!!!! Musím uznat, že je to odborník na svém místě !!!!!Má práce je dosti fyzicky náročná!! A tímto především dokt.Radku Kebrlemu mu přeji do Nového roku především hodně zdraví!!štěstí, osobních úspěchů,ale i pracovních a těch nejvíce zejména těch operatérských. To Vám přeje Pavlína Hásková z Velkých Hamrů

JanaJonova@gmail.com  Jana Jonová29.12.2007, 14:18
Celému personálu z vašeho ústavu přeji jen to Nejlepší a spoustu další práce s báječnými konci...
U vás jsou nejlepší lékaři a sestřičky se srdcem...
Děkuji Jana Jonová

Radkacihakova@seznam.cz  Čihákovi28.12.2007, 13:13
Dobrý den, chtěli bychom popřát do nového roku paní primářce Schmoranzové a celému lékařskému kolektivu, hodně zdraví, štěstí, pohody a pracovních úspěchů. Zároveň děkujeme za péči o našeho syna Kubíčka (Lovčice).

radek.koziarsky@seznam.cz  koziarska26.12.2007, 18:08
přeji Vám , všem tam hodným lidičkám hodně zdraví, vím co pravím.Do nového roku pohodu, štěstíčko, Vy všichni tam máte na správném místě srdíčko.To Vám přeje spokojená pacoška. Kožiarská

EvaBinková@seznam.cz  Eva23.12.2007, 20:08
Dobrý den,chtěla bych popřát celému lékařskému kolektivu a hlavně paní primářce Schmoranzové,která má v péči našeho malého syna Honzíka,klidné vánočnoční svátky,v Novém roce hodně zdraví,štěstí,pohodu doma i v práci,a pokud možno co nejméně starostí a bolesti.Eva z Pardubic

spirik@centrum.cz  Alena Kubátová03.12.2007, 17:41
Dovolte mi, abych vyjádřila všem v Ústavu chirurgie ruky, kteří se o mě starali dík za nevšední péči a přístup, který mi přispěl k psychické pohodě při pobytu ve vašem ústavu. Především velký dík patří MUDr. KEBRLEMU pro jeho velice příjemný a laskavý přístup a za báječnou atmosféru během operace. Cením si práce všech v této tak náročné práci, a to především proto, že více než jinde je to práce o lidech a s lidmi.
Alena Kubátová

Frenclovar@seznam.cz  René30.11.2007, 11:01
Jsem unešená.Před několika dny jsem u Vás ve Vysokém podstoupila menší chirurgický zákrok dlaně.Strašně moc mě mrzí,že jsem se nedokázala lépe ovládat.Klepala jsem se strachy,vyděšená hůř jak malý králík.Vy jste se ke mě přesto chovali TAK mile.Pan doktor Hellmuth se mi všechno snažil vysvětlit,zákrok,co budu i nebudu cítit, a uklidnit(což bylo asi těžké).Úžasný profesionální a lidský přístup lékařů i sestřiček.To jsem ještě nezažila.Omlouvám se za svůj strach a mnohokrát děkuji za péči.Přeji všem mnoho úspěchů,pevné zdraví a samozřejmě krásné Vánoční svátky
S úctou René(barvičky)

Hanzelova_z@volny.cz  Ing. Zdeňka Hanzelová25.11.2007, 12:41
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala za profesionálně provedenou operaci karpálního tunelu a za profesionální a milý přístup zaměstanců nemocnice k pacientům. Zejména děkuji panu MUDr. Paroulkovi za jeho komunikativní, laskavý a pozitivní přístup během operace, které jsem se bohužel díky negativním zkušenostem při letošní operaci lipomu (též při lokálním umrtvení) v pražské Thomayerově nemocnici dosti bála. Přístup chirurga k pacientovi v Thomayerově nemocnici a ve Vaší nemocnici je naprosto nesrovnatelný. V Thom. nemocnici jsem před a zejména ani po operaci nebyla o následné péči o jizvu poučena, lokální umrtvení učinkovalo jen prvních 15 minut a následných 15 minut bylo velmi bolestivé, a navíc rána mi pár dnů po operaci zhnisala. Následně jsem musela absolvovat léčbu rány formou opakovaných drenáží a do teď mám s jizvou problémy.
Ve Vaší nemocnici jsem byla MUDr. Paroulkem před operací vlídně poučena a s pomocí obrázku seznámena s průběhem zákroku, jeho vnitřní klid a laskavý úsměv na tváři byly pro mne pohlazením, které mne obav ze zákroku zcela zbavilo. Zákrok byl zcela profesionální, bezbolestný a poučení, jak se následně doma starat o jizvu a ruku, byl maximální. Věřím, že při takovém profesionálním a vlídném psychologickém přístupu lékařů k pacientům ve všech zdravotnických zařízeních v ČR by naše zdravotnictví ušetřilo finanční prostředky za "zklidňující prášky" a případnou léčbu následných pooperačních stavů, možná by zbylo i více peněz na lepší finanční ohodnocení opravdu dobrých lékařů.
Ještě jednou děkuji za příkladnou péči o pacienty v Ústavu chirurgie ruky... ve VYSOKÉM nad Jizerou, jejich úroveň je opravdu VYSOKÁ a jejich péči vřele doporučuji.
Přeji celému kolektivu hodně úspěchů, zdraví,
s úctou
Vaše vděčná pacientka Zdeňka Hanzelová, Praha 11

Jstecha@seznam.cz  Jana Štechová23.11.2007, 17:41
Dobrý den,děkuji touto cestou paní primařce Šmorancové za brilantní operaci ulnárního nervu moji levé horní končetiny,prováděné v nemocnici v Mladé Boleslavi.Přes určité problémy, zaviněné následnou péčí po operaci lékaři v Mladé Boleslavi jsem absolvovala hospitalizaci ve vašem ústavu a následnou rehabilitací vámi doporučenou v rehabilitačním ústavu v Brandýse nad Orlicí.Zde mi uvolnili nejen zatuhlý loket po operaci,ale i věnovali pozornost moji zanedbané páteři.
Ještě jednou děkuji za obdivuhodný přístup Váš,ale i vekerého personálu vašeho ústavu k pacientům.
Vaše vděčná pacientka Jana Štechová (lokýtek)

martinatobiaskova@centrum.cz  Martina Tobiášková11.11.2007, 21:37
V roce 2000 mi autonehoda změnila život, došlo k vážnému poranění levé ruky a amputaci palce. Na mnohá doporučení jsem se obrátila na váš ústav, kde jste mě přesvědčili, že zázraky se dějí. V těchto dnech slaví můj nově vyrobený palec již šesté narozeniny, nelze dostatečně vyjádřit slovy vděčnost a obdiv, který k vám chovám, díky vám, jsem se zbavila pocitu méněcennosti a umožnili jste mi vrátit se k profesi zdravotní sestry.
Děkuji touto cestou paní prim. Schmoranzové a celémi kolektivu za vynikající práci.
Vaše vděčná pacientka Martina Tobiášková

petababu@seznam.CZ  PETRA BABŮRKOVÁ?09.11.2007, 13:07
DOBRÝ DEN,TOUTO CESTOU BYCH CHTELA PODEKOVAT PANU DR.KEBRLEMU ZA VELMI USPESNOU OPERACI CO MI JI PROVÁDĚL, PŘED DVĚMA LÉTY V NEMOCNICI V LIBERCI NA ODDĚLENÍ CHIRURGIE.PŘIŠLA JSEM TAM Z DŮVODEM VIKYVU PALCE NA LEVÉ RUCE,JA JAKO ŠVADLENA POTŘEBUJU OBĚ RUCE,PAN DOKTOR BYL MOC OCHOTNY MI TU OPERACI PROVIST V LIBERCI,VLASTNE NA KONEC PŘIŠEL NA TO ŽE MI CHIBÝ V PALCI ŠLACHA,TA OPERACE SE ZDALA DOSTI SLOŽITÁ ,ALE PAN DOKTOR SI SNÍ PORADIL NAKONEC TRVALA JEN HODINU.NYNI MOHU POTVRDIT ŽE PAN DR.KEBRLE JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH DOKTORŮ,KTERÝ JSEM DOSUT POTKALA.PAN DOKTOR MĚ PŘEKVAPIL SVÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTŮM.TÍM TO BYCH MU CHTĚLA JEŠTĚ JEDNOU MOCKRÁT PODĚKOVAT.S POZDRAVEM BABŮRKOVÁ

JanaJonova@seznam.cz  Jana Jonová25.09.2007, 22:34
Přesně před 3 lety jsem se rozhodla pro plastickou operaci prsou, protože jsem 3 těhotenstvými byla úplně znetvořena. Můžu říct, že i přes neskutečnou bolest v prvních dnech a nemalou finanční částku, bych to udělala znovu. Srdečně děkuji celému personálu, který nade mnou 15.9.2004 ve 14.45 skoro 3 hodiny stál. DĚKUJI

zdvan@seznam.cz  Zdeněk21.09.2007, 08:04
Vždy,kdy slyším Vysoké nad Jizerou,vzpomenu si na zdravotní zařízení a jeho personál, které by mělo být vzorem všem zdravotníkům, kteří tvrdí, že jim jde o člověka.
Zde toto naplňují doslova. Děkuji všem, ale hlavně doktorce Šinkorové, kteří UMĚJÍ a k člověku přistupují zodpovědně a lidsky. Pokud je potřeba i přísně. Byl jsem zde operován před dvěma roky a dodnes se klaním před jejich odevzdávanou prací. Ještě jednou všem děkuji s hlubokou poklonou."JSTE OPRAVDU MACHŘI" Zdeněk z Kamenického Šenova

Janka.Seberova@seznam.cz  Jana12.09.2007, 17:31
Připojuji se k paní Vorreiterové s poděkováním panu doktoru Hellmuthovi.Vše co napsala mohu jen potvrdit.Přeji panu doktorovi co nejvíce takto spokojených pacientů.

JVorreiterova@seznam.cz  Jana Vorreiterova25.08.2007, 14:04
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu doktoru Tomáši Hellmuthovi za jeho lidský a profesionální přístup, nejenom ke mně, ale ke všem pacientům. S tak hodným, milým a ochotným lékařem jsem se ještě nikdy nesetkala :-) děkuji Vorreiterová Jana

P.TRESNAK@SEZNAM.CZ  Pavel Třešnák24.08.2007, 23:45
Moc bych chtěl poděkovat panu dr.Kebrlemu za operaci pravé ruky. Byla to složitá operace, která dopadla dobře. S pozdravem Pavel Třešňák

andarova@seznam.cz  Andarovci21.08.2007, 21:42
Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme...
Pani doktorke Fialovej a celému kolektívu vášho ústavu.Skvelá práca a veľmi milý prístup pri ošetrovaní nášho syna.Je dobré vedieť, že existujú takí dobrí a ľudskí odborníci ako tam u vás vo Vysokom nad Jizerou. Ešte raz vďaka.

Libor.Sabo@seznam.cz  Libor11.08.2007, 15:33
Dne 5.11. se vracím do nemocnice na druhou operaci ta první bohužel nevišla.Ale už se moc těším,protože takový profesionální přístup doktorů a sestřiček jsem ještě v nemocnici nikde neviděl.A připadal jsem si tam jako bych byl doma a ne v memocnici

  Lenka Gajdušková08.08.2007, 21:54
Milá nemocnice.Dnes jsem na internetu našla vaše stránky.Vůbec jsem nedoufala,že nemocnice ještě existuje.Před třiceti lety jsem k Vám jezdívala jako malá holka na operace s Rukou.Ráda vzpomínám na pana doktora dlabala i na sestřičky.Chovali se ke mě skvěle.Cítila jsem se tam jako doma.Tímto jim chci poděkovat a popřát mnoho dalšícg úspěchů do budoucna.Vaše bývalá pacientka Lenka Gajdušková

jana.mala@seznam.cz  jana08.08.2007, 12:07
Děkuji celému týmu doktorů za uzdravení dcerky Lucie. S pozdravem Jana Malá

andy.01@volny.cz  Andy08.08.2007, 12:04
3.7. jsme si chtěli říct víc než "nashledanou", ale nešlo to. Věřím, že operace se podařila.
Andy

  Líba10.07.2007, 12:55
přeji vám štěstí a vřelí přístup k pacientům i nadále Vaše výborná pověst Vás předchází. Je to už pár let co synovci kamarádi při vytváření bunkrů přesekli šlachy a nervy na ruce,nelenily a jeli k vám ,vše bylo zachráněno a dnes je z něj mladý muž a rád na vás vzpomíná,že jste zahránili svým výkonem i jeho budoucnost. Velké díky,jen tak dál

blazkofil@seznam.cz  Jan Blažek03.07.2007, 14:16
Moc bych chtěl poděkovat panu doktoru Kebrlemu, že mi absolutně bez problémů dal do kupy mojí ruku. Po pěti týdnech, s velmi špatně srostlou zlomeninou jsem si už ani nemyslel, že je možné ještě něco dělat. Ale pan doktor mi dal jednou rychlou operací celou ruku do kupy bez žádných následků. Mohu dělat co mne baví a co jsem vždycky dělával. Ještě jednou děkuji

Jan Blazek

  Hanz05.06.2007, 22:36
zejtra du na operaci tak doufam ze vsechno dopadne ok..a budu moc poslat taky dekovnej dopis.. :)

ivana15f@yahoo.co.uk  Ivana Frýzová30.04.2007, 10:53
Chtěla bych mnohokrát poděkovat panu dr. Kebrlemu za operaci mých nervů a šlach na ruce. Byla to velmi složitá operace, která dopadla výborně a jsem za to moc vděčná. Byla to pro mě obrovská pocta se s panem doktorem setkat, je to velký profesionál, zlatíčko a hrozně fajn člověk, vždycky si v jeho nabitém programu našel čas a ochotně mi zodpověděl všechny otázky. Děkuji, že pan doktor ze mě udělal šťastného člověka s krásnou rukou, slova na ty díky nestačí. Přeji nadále tak úspěšné operace a hlavně hodně zdraví.
Děkuji
Ivana Frýzová

denisa.ryparova@seznam.cz  DENISKA1998 s mamkou26.04.2007, 21:45
Dobrý den.bude to téměř rok,co jsme poprvé otevíraly "bránu" vašeho ústavu..drápek po úraze mé dcerky dnes není takřka znatelný, den co den se moc snaží, cvičí a věří, že s vaší pomocí se funkce ještě zlepší ...moc vám děkujeme, paní doktorko Fialko..

  Kožiarská25.04.2007, 17:50
dobrý den. I já se moc ráda připojím ke všem těm poděkováním, měla jsem tu čest mít konzulteci s PANEM dr. Kebrlem a je to opravdu PAN doktor. Dal mi velkou naději, že zmizí hrozné bolesti a vrátí se funkčnost pr. ruky, což mi u nás v Jihlavě stále nikdo nevěří, hlavně posudkový "lékaři". Už se opravdu moc těším na operaci , hlavně díky tomuto lékaři s opravdu profesionálním přístupem, ale hlavně člověkem!!!!!!Moc dík. Kožiarská

Den.vavrova@seznam.cz  Denisa Vávrová16.04.2007, 19:45
zejtra mě budete u vás operovat...tak doufám že to dopadne dobře...

argsa@seznam.cz  Michaela Hanousková03.04.2007, 09:28
Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat panu Mudr. Kebrlemu za operaci ruky,za jeho skvělý přístup...děkuji také sestřičkám na oddělení i na sále,s tak suprovým a profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala!!!DĚKUJI

sarkaa@tiscali.cz  Šárka24.03.2007, 19:17
Moc děkuji MUdr.Tylemu. Před půl rokem mi operoval karpál.Co víc? Díky,díky,díky

natali.21@seznam.cz  Eva Hnidová27.02.2007, 08:32
Měla jsem to štěstí, že jsem byla poslána z pražské nemocnice k Mudr. Kebrlemu.Ráda bych mu poděkovala za jeho perfektně odvedenou operaci.Díky jeho profesionálnímu a lidskému přístupu k pacientům, z kterého by si mnozí doktoři mohli vzít příklad, mi zpříjemnil pobyt v nemocnici.Obdivuji jeho umění a těžko se hledají ta správná slova k vyjádření diku.
Přeji hodně pracovních a sportovních úspěchů a co nejvíce spokojených pacientů.Vaše věrná a vděčná pacientka

soutovi@c-box.cz  Vaclav Souta24.02.2007, 12:54
Mnohokrat dekuji pi.dr.Fialove a dalsim pri provedene operaci 14.2.2007 a za velmi lidske slusne jednani sestricek.Rovnez za vsude vzornou cistotu a dobrou stravu.5.brezna jedu na vyndani stehu a prevaz.Dekuji.

  Jana17.02.2007, 17:21
Dobrý den, tak já nevím zda-li už mohu poděkovat,ještě nejsem za vodou,ale v každém případě děkuji za příjemně lidské chování od p.doktora Krbrleho.:)

vera.racek@seznam.cz  V.Racková15.02.2007, 00:30
Úplně náhodou jsem našla Vaše webové stránky a mohu se jen připojit ke všem příspěvkům, které tady jsou. Slovy lze těžko vyjádřit tu obrovskou vděčnost Vám všem, takže jenom stručné DĚKUJEME VÁM! Před lety jste přímo zázračně pomohli mému synovi a já nikdy nezapomenu na úžasně lidský přístup lékařů, sestřiček a rehabilitačních pracovníků. V.Racková

solk@razdva.cz  Klos petr10.02.2007, 11:11
mnohokrát děkuji dr Týlemu,který se o mě stará od počátku mého úrazu s profesionolitou a lidským přístupem k člověku mnohokrát děkuji Klos Petr

jir-mach@tiscali.cz  Jirka08.01.2007, 16:01
Dobrý den, také bych chtěl moc poděkovat, za vykonanou léčbu a naslednou rehabilitaci ve Vysokém nad JIzerou

Jirina.Fryzova@email.cz  Jiřina Frýzová05.12.2006, 08:35
Dobrý den,
moc ráda bych touto cestou chtěla poděkovat celému personálu kliniky za vzornou péči a lidský přístup k pacientům.Zvláště velké díky patří MUDr.
Kebrlemu za úspěšnou operaci ruky mé dcery Ivany. Je to ten nejkrásnější dárek pod stromeček.
Přeji Všem hodně a hodně úspěchů v osobním i profesním životě.
S velkými díky Frýzová

--  Vendula Zatloukalová13.11.2006, 11:06
V mém případě-ulnaris-jsem se setkala s mnoha doktory a a konzultacemi ohledně mé parézy..skoro všechno bylo marné..proto bych chtěla poděkovat dr.Kebrlemu za jeho skvělý přístup a za velkou motivaci kterou ve mě dokázal probudit.Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci a spoustu spokojených pacientů.Setkat se s Vámi bylo pro mě velmi příjemné. Teď budu jen doufat že všechno dobře dopadne a budu mít zase zdravou a funkční ruku.bohužel můžu poděkovat jen za konzultaci, ale i tak doufám že tam, kam jste mě nasměroval budou také tak příjemní a laskaví jako jste byl Vy.Děkuji

v.tarabova@centrum.cz  Veronika Tarabová24.10.2006, 11:01
Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícný přístup a péči k mé mamince, Marta Čapková, která u Vás minulý týden byla na operaci s karpálním tunelem. Jen tak dál s milým přístupem k pacientům a zvláštní poděkování panu doktoru Hellmuthovi:-)))

doubek75@centrum.cz  Doubek Roman09.10.2006, 17:54
Chtěl bych alespoň touto cestou ještě jednou poděkovat dr.Kebrlemu za rychlou a profesionální pomoc 8.10.2006 věřte že jsem měl možnost porovnat přístup k pacientovi u Vás jsem byl i přes bolest nadšen prostě pan doktor s velkým P. Díky,díky,díky

Grundzas@seznam.cz  Pavel Grundza01.10.2006, 13:12
Doslechl jsem se o vaší klinice a věřte,že jen a jen chválu.Mám 3-leteho syna ktery je postižen parezou prave ruky ktera byla zpusobena pri porodu.Pres veskere usili se jeho stav nelepsi a mi se proto se synem chystame na vasi kliniku ke konzultaci a pevne verime ze nasemu synovi Angelovi pomuzete a otevrete mu tak branu do zivota zdravich deti.Preji vam mnoho uspechu ve vasi profesionalni praci a at vasi branu opousti jen zdrave a stastne lidi.

IVANA.65  NEMCOVA IVANA30.09.2006, 22:12
DEKUJI CELEMU TYMU CHIRURGU A SESTER ZA LIDSKÝ PŘÍSTUP K PACIENTUM A DĚKUJI ZA MAXIMALNÍ PÉČI S KTEROU SE MI VĚNOVALI PO URAZE RUKY A STALE VĚNUJÍ.

p.svenda2004@centrum.cz  Jaromír...29.09.2006, 17:37
Doufám a věřím, že Vás nikdy nebudu potřebovat. Přesto, hodně úspěchů ve Vaší práci a hodně takových příspěvků, které jsem si tu přečetl.

jitkakytkaj@seznam.cz  Vágnerová Jitka09.09.2006, 15:56
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala ještě jednou paní doktorce Fialové za to, že mému synovi úspěšně operovala ruku a díky jejímu profesionálnímu zákroku je opět v pořádku. Děkuji Vágnerová

jana.caha@volny.cz  Mgr. Jana Cahová06.09.2006, 11:57
Milá nemocnice,
zatím obě ruce ještě v dlahách, už teď vím, že stálo za to operaci karpálů, které jsem se chtěla vyhnout, podstoupit. Děkuji tímto MUDr. Tomáši Hellmutovi, který operaci prováděl profesionálně, lidsky a se smyslem pro humor, takže jsem věděla, že mě nevnímá jen jako dva karpály, ale jako trošinku vystrašeného člověka, pane doktore, přeji hodně štěstí a radosti z vašich dětí a vděčných pacientů, děkuji paní primářce a všem, kteří "jsou zodpovědni" za báječnou atmosféru. Všude vás budu chválit a doporučovat a teď jen doufám, že budu mít trpělivost dopřát rukám potřebný čas na rekonvalescenci. A těším se, že příští rok vyrazím na kolo, na běžky, na windsurfing. Díky, ariom.

bjelinek@tiscali.cz  Boleslav Jelínek01.09.2006, 21:46
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem lékařům,sestříčkám a ostatnímu personáluU.CH.R.za perfektní péči,které se mi dostalo ve vašem ústavu.Moc také děkuji p.MUDr.Šinkorové za vinikajicí provedení operačního zákroku.Nikdy jsem se zatím nesetkal s takovou péčí a profesionálním přístupem k pacientům.Ještě jednou Díky moc.Boleslav Jelínek Varnsdorf

gunter.fiedler@seznam.cz  Günter Fiedler29.08.2006, 16:22
Děkuji celému kolektivu pracovníků nemocnice na čele s paní primářkou MUDr. Alenou Schmoranzovou za kvalifikované ošetření a celkově velmi vlídné prostředí, které svým vystupováním vytváří personál nemocnice.

slamova.i@seznam.cz  Iva Slámová29.08.2006, 10:25
Před dvěma roky byl můj syn ve vašem ústavu operován. Letos jsme byli nedaleko Vysokého n/J na dovolené. Jistě nebývá zvykem, aby dítě toužilo po tom, uvidět znovu místo, kde nedobrovolně strávilo týden .A přesto si to přál.Zajeli jsme a prošli všechna známá místa ve městě a po nemocniční zahradě.Vzpomínali na jména lékařů, dalších pacientů a zážitky z pobytu.Vzpomínky zůstávají hezké proto, že se k nám všichni lékaři a sestřičky chovali tak příjemně a mile, že to jsem ještě v žádném zařízení nezažila.Jistě na naše pěkné vzpomínky má vliv i hezké až rodinné prostředí nemocnice a nádherná příroda v okolí.Děkujeme za všechno.
Přeji, aby se vám všem dařilo profesně i v osobním životě, a hodně tak spojených pacientů, jako jsme byli my se synem.

janochova.jaroslava@seznam.cz  Jaroslava Janochová29.06.2006, 09:31
Dekuji MUDr.V.Tylemu za provedení operace mého karpálu,opravdu se mi ulevilo již první noc.Preji mnoho radosti v zivote,hodne spokojených pacientu a ješte jednou díky všem sestěičkám.Janochová J.Podebrady

atelier@ruckerart.cz  Jiří Rucker21.06.2006, 12:47
Skláním se hluboce nad profesionalitou,lidským přístupem a umem
všech pracovníků Ú.CH.R.,lékařů i rehabilitačních sester.Můj největší dík a vděk patří MUDr.Smrčkové-Holohlavské
za s jistotou a bravurností provedenou
operaci,která mé ruce vrátila cit a jistotu.Přeji Vám paní doktorko stále pevnou ruku,moudrost a nadhled na které si vpomenu vždy,když vidím pomalu se již ztrácející linku na své ruce. Mnoho
takto spokojených pacientů i radosti v osobním životě.
Děkuji jrucker

  Jana Peterkova20.06.2006, 21:36
Dekuji pani primarce Schmoranzove, kterou jsem pozadala jen po emailu o pomoc pri rozhodovani se, zda jit na operaci ruky, za jeji vstricny pristup a pote moznost byt u Vas ve Vysokem. Rada bych take podekovala MUDr.Kebrlemu za perfektni operaci meho karpalu (ta uleva po X letech !), za profesionalitu a smysl pro humor, a take a vsem pritomnym kolegum a sestrickam, kteri byli velmi prijemni.
Preji Vam vsem hodne dalsich spokojenych pacientu a vse nej- i ve Vasem osobnim zivote.
Jana Peterkova
Praha

Oja.beton@seznam.cz  Ondřej Šedivka31.05.2006, 18:37
Dobrý den,
dnes jsme na exkurzi shlédli naši nemocnici, velice nás zaujal kvalitní péče a uspěšnost, při tak velkém množství operačních zákroků. Pro mnoho z nás to bylo velice inspirujíci pro naši zdravotnickou budoucnost.
Chtěl by poděkovat vrchní sestře za poutavý a naučný výklad o Vaší práci.
Střední zdravotnická škola Trutnov
VS 3.B

luluc@atlas.cz  Lucie Rulfová21.05.2006, 14:32
Ráda bych tímto poděkovala dr. Kebrlemu za pomoc při léčbě mé tlapy :) Jste velmi laskavý a hodný. Přeji hodně štěstí v pracovním i osobním životě.LR

petra.andilek@centrum.cz  Petra Krausova22.04.2006, 15:01
Jsem od narození postižená a chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší klinice a hlavně pani prim. Schmoranzové za pomoc při léčbě ruky.Přeji Vám hodně úspěchů ve všem co děláte.Děkuji Vaše věrná pacientka Petra Krausová s rodiči

jars.tce@seznam.cz  Tsubina Ljuba29.03.2006, 16:05
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu lékařů a setřiček za vysoce profesionální a lidský přístup při léčení mé ruky po pracovním úrazu.Zvláště pak MuDr.Tomáši Hellmuthovi,který mě operoval a díky jeho péči již dnes mohu opět pracovat a ruku normálně používat.Nepocházím z České republiky a tak jsem velmi ráda,že jsem mohla využít služeb tohoto ústavu. Ještě jednou DÍKY.S pozdravem Ljuba.

jaroslav.bartos@nemocnice-duchcov.com  MUDr. Jaroslav Bartoš31.01.2006, 17:16
Milá chirurgie ve Vysokém, děkuji za laskavý a vstřícný přístup všech lékařů a sestřiček, které jsem měl možnost poznat během své chirurgické stáže. Dosud jsem se nesetkal s takovou upřímnou ochotou předávat své zkušenosti mladším kolegům. Jsem zpět na svém pracovišti a už jsem měl možnost nabyté poznatky použít v praxi. Ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu spokojených pacientů... S pozdravem MUDr. Jaroslav Bartoš, chirurgické oddělení VITA, s.r.o., Duchcov.

aladarlkts@yahoo.ie  aladar lakatos12.01.2006, 17:01
BYL JSEM PO OSKLIVE NEHODE,A PRAVA RUKA MI VLASTNE NEBYLA K NICEMU.OBRATIL JSEM SE NA VAS USTAV O POMOC.VSE DOBRE DOPADLO,A PO DVOU HODINACH OPERACE,BYLA MA RUKA V PORADKU.TIMTO BYCH CHTEL DODATECNE PODEKOVAT VSEM A PREDEVSIM PANI DR.SINKOROVE A BYVALEMU PANU PRIMARI.JE TO SYCE PO 20.LETECH,ALE DODNES VZPOMINAM NA TEN ZAZRAK...DIKY VSEM !!!

volfova@mouse.cz  Volfová Markéta19.12.2005, 21:08
Dobrý den,moc děkuji touto cestou Mudr.Fialové,která udělala z mojí 7 leté dcery šťastné dítko.V září začala dcera chodit do školy a některé děti se jí smáli,že má odstáté uši.Po navštívení vašeho ústavu a vysvětlení operace od paní doktorky,se dcera vůbec nebála operace.V den operace byla klidná a vpohodě.(mě bylo určitě hůř).Po operaci se smála a teď,ačkoli má ještě stehy v uších,je moc spokojená.Děkuji také sestřičkám a celému kolektivu za hezké přijetí.Bylo nám u vás moc příjemně.Přeji všem krásné Vánoce a mnoho spokojených pacientů do příštího roku.Volfová

vbalajkova@seznam.cz  Věra Balajková02.11.2005, 10:19
Děkuji touto cestou MUDr. Kebrlemu a všemu zdravotnímu personálu za lidský a profesionální přístup k nám, pacientům. Přeji Vám všem hodně osobních a pracovních úspěchů v životě.

  Ivana Nožarová19.10.2005, 09:29
Dekuji prim.Schmoranzove za obetavy pristup a tez dik celemu kolektivu.
S uctou....

bares@bmw.cz  David Bareš09.09.2005, 13:49
Dobrý den,chci Vám touto cestou poděkovat za perfektní péči celého personálu a obzvlášť velmi děkuji MUDr. Kebrlemu za jeho profesionalitu a lidskost.Je to odborník a správný chlap.S pozdravem, David Bareš-RAGBY CLUB SPARTA PRAHA

alena@ktuo.cz  Alena Ptáčková09.09.2005, 00:04
Děkuji všem, zvláště pak MUDr. Hellmuthovi, za vysoce odborný a hlavně lidský přístup k nám pacientům, za příjemnou atmosféru, která ve vašem ústavu panuje. Dále velmi oceňuji, že se ujmete léčení každého, kdo se na vás obrátí. Přeji vám všem i nadále mnoho úspěchů v profesním i soukromém životě.
Alena Ptáčková
Ústí nad Orlicí

al.janouskova@seznam.cz  Alena Janoušková13.08.2005, 18:39
Vážení lékaři i ostatní zaměstnanci nemocnice. Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za to, jaký přístup máte ke svým pacientům. Pobyt v nemocnici nebývá pro nikoho příjemný, o Vašem ústavu to ale neplatí. Mohu to dobře posoudit, byla jsem u Vás třikrát hospitalizována. Zvlášť velký dík patří MUDr. Kebrlemu, který všechny tři zákroky prováděl. Je to perfektní odborník i člověk. Moje poslední hospitalizace se časově shoduje s dobou, kdy u Vás byl na stáži p. Viktor Fiker - budoucí lékař (pisatel jednoho z předcházejících příspěvků ve Vaší návštěvní knize). A mne nezbývá, než s jeho příspěvkem plně souhlasit. On ho posuzuje z pohledu lékaře a Vašeho spolupracovníka, já z opačné strany, tj. z pozice pacienta. S tak příjemným jednáním jsem se ještě v žádném zdravotnickém zařízení nesetkala. Do další práce Vám všem přeji mnoho úspěchů a co nejvíce spokojených pacientů. Ještě jednou Vám všem děkuji!

  Václav Fujera03.07.2005, 22:02
Mockrát děkuji za výborně odvedenou práci MUDr.Kebrlemu a celému zdravotnímu týmu.Stálo to za to Dík.
Fujera Václav
Zlín

Hajny.Tom@seznam.cz  Tomáš Hajný25.06.2005, 11:25
Vážený pane doktore Kebrle, chtěl bych Vám poděkovat za profesionálně odvedenou práci při operaci mé levé ruky 13.6.05 (kéž by bylo více takových odborníků ve zdravotnictví), dále chci poděkovat celému nemocničnímu personálu za perfektní přístup k nám pacientům. Ještě jednou pane doktore děkuji!!!

prokopovabara@seznam.cz  Barbora Prokopová17.06.2005, 21:49
Dobrý den. Chtěla bych poděkovat vaší klinice a hlavně Dr. Keberlemu za to, že mi tak pěkně vyřízl pihu na zádach a to i přesto, že sem mu řekla jak je ta jizva ošklivá. A taky Dr. Tylemu.

l.janatova@nemjbc.cz  MUDr. Lenka Janatová08.06.2005, 11:16
Absolvovala jsem ve Vysokém n.J. měsíční stáž, a chtěla bych všem lékařům a sestřičkám poděkovat za skvělý přístup, přátelské jednání a získání bohatých zkušeností, které doufám budu moci uplatnit v praxi. Bylo to opravdu poučné, z vašeho jednání s pacienty by si měli mnozí vzít příklad. Ještě jednou děkuji, a doufám, že bude pokračovat naše spolupráce.

Lenka Janatová, chir. odd. Jablonec nad Nisou

lotus.seven@seznam.cz  Viktor Fiker04.06.2005, 20:15
Vážení návštěvníci,
jsem studentem 4. ročníku lékařské fakulty v Praze a před čtyřmi měsíci jsem na klinice ve Vysokém absolvoval dvoutýdenní stáž. Rozhodl jsem se věnovat svůj příspěvek do návštěvní knihy i po tak dlouhém časovém odstupu, neboť jsem stále ještě naplněn obdivem nad prací zdejších chirurgů, nad jejich profesionalitou. Kromě svých odborných kvalit jsou všichni do jednoho také přímo učebnicovou ukázkou moderního přístupu k pacientovi, tedy jako k člověku. S podobným jednáním s pacientem (klientem) jsem se zatím setkal pouze v zahraničí, u nás se bohužel setkávám častěji s opakem. Ptal jsem se, tuším, pana doktora Kebrleho, jak je možné, že se tak přátelsky a lidsky chovají ke svým pacientům. Odpověděl mi: „Vždyť to přeci nic nestojí.“ A já s ním souhlasím. Nicméně v jiných nemocnicích to, jak se zdá, nefunguje. Myslím, že je více než jasné, že nejde o naučené chování zdejších lékařů. Podle mne je to v nich samotných, v sehraném týmu a v jakémsi rodinném prostředí, které na klinice, mj. díky paní primářce dr. Schmoranzové, panuje.
Nakonec tedy nejen, že jsem se zde na praxi mnohému naučil a mnohé pochopil, ale zároveň jsem si i konečně odpočinul od klasického „nemocničního“ prostředí a shonu. K tomu pochopitelně přispělo i samotné okolí kliniky, ideální pro relaxaci i sport.
Ještě jednou lékařům a sestrám děkuji. Jsem hrdý, že u nás takové místo existuje...
Zdraví Viktor Fiker, student 3. LF UK

aneta.kazdova@centrum.cz  Aneta Kazdová30.05.2005, 16:28
Milí doktoři a sestřičky, vaše nemocnice byla pro mě druhým domovem, neboť jsem u vás strávila mnoho krásných, ale zároveň bolestivých chvil, ale nelituji toho. Když jsem k vám začala jezdit bylo 3-4roky a nyní je ze mě dospělá dívka, která vám za všechno co jste pro ní udělali moc děkuje. Díky vám, jsem se naučila mnoho věcí a na 95% nepotřebuji pomoc. Spousta lidí mě lituje, ale zároveň obdivuje, že v podstatě žiji normálním životem. Díky vám dokážů s rukou skoro všechno. Jsem ráda za vše, co jste pro mě udělali a přeji vám všem mnoho štěstí a pracovních úspěchů. Vaše věrná pacientka

j.ptacek@dragon.cz  J.Ptacek30.05.2005, 11:37
Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší klinice a hlavně Dr.Kebrlemu poděkovat za pomoc při léčbě mé bolavé ruky. To co se nepovedlo třem lékařům v MB !!!, kteří mě léčili na něco úplně jiného, se panu doktorovi povedlo během jediného dne. Byl jsem u Vás na klinice poprvé, ale od dnešního dne ji budu doporučovat všem. Děkuji.

jochmanovaveronika.tiscali.cz  Jochmanová Veronika21.04.2005, 19:52
Pěkný den! Máte moc pěkně vypracované stránky, našla jsem vše co jsem hledala. Čeká mě ještě pár návštěv u Vás a po prvním setkání z nich již nemá obavy. Cítím se být v dobrých rukou. Děkuji moc V&

v.hlavnicka@seznam.cz  Hlavnička Vlad.06.04.2005, 18:25
Zdravím a děkuji 16.5.05 nashledanou Hlavnicka

  Misulka Ufounek04.04.2005, 17:19
Boli me rucicka a zitra prijedu,uvidime co se mnou udelate,moc uz se tesim...

jitka@caurus.cz  Jitka Dvořáková04.04.2005, 10:37
Dobrý den,právě jsem na vašich stránkách,mám VVV obou rukou,jako malá jsem prodělala několik opercí.Doufám ve vaší odbornou pomoc,tento pátek se Vás chystám navštívit.S přátelským pozdravem Jitka Dvořáková

veronika.hyhlan@chello.at  Veronika Hyhlan30.03.2005, 22:31
chtela bych se jen zucastnit diskuse pristi tyden k vam nastoupi na operaci maminka a podle toho co jsem cetla o vasem ustavu nepochybuji o tom,
ze by jeji operace prstu mela dopadnout spatne, drzim vam palce.
predem vam dekuji za vase nastavajici usili

poulett.duvall@centrum.cz  Pavlína Voráčová06.03.2005, 15:01
Chtěla bych vám všem moc poděkovat za svého bratra. Byli jste první, kdo se opravdu snaží pomoci a po neochotě jiných zdravotních zařízení byť se jen na zranění a deformaci "podívat" jste mi alespoň trochu dali naději, že všichni lékaři nejsou stejní. Jsem vám velmi vděčná. Vím teď, že je bratr v dobrých rukou. Přeji vám hodně úspěchů ve všem co děláte. Děkuji

funeb@centrum.cz  Eva Burianová20.02.2005, 15:34
Moc děkuji panu MUDr.Kebrlemu za povedenou operaci a skvělý přístup. Musí to být super pocit pomáhat lidem takovýmto způsobem. Jste můj vzor

  Lukáš Stránský24.01.2005, 08:26
Chtěl bych velmi poděkovat jak p. MUDr.Kebrlemu tak i celému nemocničnímu personálu za velmi profesionální a lidský přístup. Být nemocen není jednoduché, ale v této nemocnici je to mnohem více snesitelné. Děkuji. Lukáš

MIROSLAV . BOREK@ SEZNAM.CZ  Borek Miroslav22.01.2005, 17:40
VÁŽENÍ PROFESIONÁLNÍ LEKAŘI! VAŠE UMĚNÍ NÁM MĚ I MÉ MANŽELCE VHÁNÍ SLZI RADOSTÍ DO OČÍ. VE STŘEDU 19.1. SE NAŠEMU SINOVI STAL TĚŽKÝ URAZ NA LEVÉ RUCE.PALEC BYLTÉMĚŘ AMPUTOVÁN OKRUŽNÍ PILOU. PANÍ PRIMAŘKA HNED NAŠEHO SYNA OPEROVALA A PALEC A VŠE CO KNĚMU PATŘÍ, ŠLACHY ATD MU ZACHRÁNILA. JSME PŘESVĚDČENI ŽE PALEC PO REHABILITACI BUDE OPĚT FUNKČNÍ. JEŠTĚ JEDNOU VŠEM LÉKAŘUM A HLAVNĚ PANÍ PRIMAŘCE MOC DĚKUJEME. RODIČE R. BORKA

Foitovahedvika@seznam.cz  Hedvika Foitová13.01.2005, 09:23
Vážení lékaři, chtěla bych vam poděkovat za vaši péči a schopnost

l.kalina@seznam.cz  Luboš Kalina31.12.2004, 20:54
Vážení,
chtěl bych Vám moc poděkovat za profesinální péči, jíž se mi dostalo při chirurgickém zákroku v červenci ve Vaší nemocnici. Měl jsem to štěstí, že jsem se mohl po zákroku vrátit opět do plnohodnotného života i když nepatrné pozůstatky úrazu mi budou vše dlouho připomínat. Teprve po úraze jsem si uvědomil, co znamenají a jak důležité v životě člověka jsou ruce. Chci tímto poděkovat hlavně MUDr. HOLOHLAVSKÉ za obětavou péči, ale i všem ostatním zaměstnancům Vaší nemocnice. Přeji Vám všem v následujícím roce mnoho štěstí, úspěchů v osobním i v pracovním životě. Ještě jednou chci za sebe a mou pravou ruku moc poděkovat a v březnu se těším na doléčení mého zranění ve Vaší nemocnici.

S pozdravem Luboš Kalina

  Jarmila Bergmannová26.12.2004, 17:09
Dobrý den!
Chtěla bych celému personálu moc poděkovat za vstřícný postoj i za skvělé rodinné prostředí, které ve vašem ústavu vytváříte a které na mě během mého krátkého pobytu ve Vysokém velmi zapůsobilo. Zvláště bych ráda poděkovala panu doktorovi Paroulkovi, který vedl provádění mého zákroku, a za veškerou péči, kterou mi věnoval.
Šťastný nový rok a děkuji za vše!

S pozdravem
Mgr. Jarmila Bergmannová
Česká Lípa

  Michal24.10.2004, 10:12
Pěkné a užitečné stránky. Díky, pomohly mi.

j.drdlova@oks.cz  Jarmila Drdlová22.10.2004, 13:14
Velmi ráda bych touto cestou poděkovala panu doktoru Tylemu a celému personálu ústavu za velikou pomoc, ochotný přístup a špičkové dovednosti, které se mi dostalo při léčbě poraněné ruky. Všem přeji mnoho úspěchů a maximum uzdravených pacientů.

stanislav24@post.sk  MUDr.Stanislav Fric09.09.2004, 15:37
Prave citam vasu stranku a dufam ze pomozete mojej dcere,ktorej sa nevyvinuli vsetky prsty na lavej ruke.Coskoro vas navstivim a dufam vo vasu dlhorocnu prax.Dakujem.

cjbeat@centrum.cz  ing. Miroslav Holubec10.05.2004, 00:26
Pěkný design stránek :)

helena.sebestova@khscb.cz  Ing. Helena Šebestová09.04.2004, 13:19
28. srpna 2003 jsem se na kole potkala s jedoucí Tatrou T815 a mimo jiná drobná poranění jsem utrpěla zlomeninu vřetenní kosti na levé ruce. Za několik hodin po srážce jsem už měla vevnitř kovovou dlahu a na ruce jen jizvu. Ruka vypadala skoro jako nová. Za pár týdnů přestala i bolet. Ale kost vevnitř ještě potřebovala klid, který jsem jí nedopřála. Tak se mi na zlomené kosti postupně udělal pakloub a loketní kost se asi mírně vykloubila.
Místo toužebně očekávané cyklistické sezóny jsem zahájila v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou novou léčbu od začátku. Pan doktor Kebrle a jeho mladý kolega "v záruce" mi vyspravili ruku štěpem z pánve, nechali mi tam neporušené všechny nervy (kupodivu to vůbec nebolí) a za tři dny mě opravenou poslali z této zdravotní dovolené zpět do podhůří Šumavy.
Jsem ráda, že mohu tímto způsobem poděkovat všem lékařům i sestřičkám této vynikající kliniky. Po celou dobu jsem se setkávala jen s vlídným (to je slabé slovo) zacházením, úsměvy, ochotou a humorem. Místo strachu a obav jsem prožila tři dny v naprostém uvolnění a důvěře v jejich kouzelnické ruce. I za tu krátkou dobu bylo jasné, že jsou sehraný tým, že se spoléhají jeden na druhého, že nikdo nezanedbá své povinnosti. Je to místo plné pozitivní energie a optimismu, kde člověk zapomene na všední starosti, politické tahanice, kde si uvědomí, co je pravou hodnotou života. Souhlasím s Pavlem Býmem, že slova, kterými lze vyjádřit vděčnost, se těžko hledají.
Nakonec chci ještě všem popřát hodně sportovních úspěchů, paní doktorce Smrčkové příště vítězství (pokud již nebude mít jiné starosti) a Dr. Kebrlemu obhájení titulu v mladších mužích, což je jistě nelehký úkol. A paní primářce hodně elánu a porozumění a šťastnou ruku při výběru dalších členů týmu. Vděčná a snad i ukázněná pacientka.

tedokluka@yahoo.com  MUDr.Teodor KLUKA,PhD.02.03.2004, 08:35
V dňoch 16.-28-2.2004 som absolvoval krátkodobú stáž na Vašom pracovisku. Stretol som sa s veľmi príjemnými ľuďmi,z ktorých som väčšinu už poznal z kongresov.Vo Vašom ústave vládla úplná pracovná pohoda,kotrú Vám môžu závidieť iné pracoviská.Odborný team na čele s p.prim.Schmoranzovou je skvelý,cítil som sa veľmi príjemne. Ďakujem.Dr.Kluka-Slovensko.

pavelbym@quick.cz  Pavel Bým16.11.2003, 17:44
Rád bych touto cestou poděkoval všem lékařům a sestřičkám ve vašem ústavu, zvláště pak panu Dr.Kebrlemu.Po úrazu mé dcerky Šárky jste jí zachránili budoucnost.Obdivuji Vaše umění a bezvadný přístup k pacientům. Těžko se mi hledají ta správná slova která by vyjádřila úměrně náš vděk. Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně úspěchů a málo zbytečných úrazů,které jsou mnohdy dílem nešťastné náhody která následně kompletně změní život pacienta.
Pavel Bým

mveg@dobruska.cz  MUDr.Miroslav Végsö17.12.2002, 11:49
Absolvoval jsem odbornou stáž na vašem pracovišti v X/2000 a musím uznat, že se jen ztěží najde tak skvěle sehraný tým lidí s jasným cílem. Patří jistě dík celému kolektivu na čele s paní primářkou. Moc vás všechny srdečně zdravím, do nového roku 2003 přeji stálé zdraví a pohodu při práci a pevně věřím, že budu mít ještě možnost se zúčastnit odborné stáže, váš kolega - všeobecný chirurg z Dobrušky!

hubalek.v@tiscali.cz  Vojtěch Hubálek04.12.2002, 12:41
Chtěl jsem Vám moc poděkovat za obětavou práci a péči jíž se mi dostalo při chirurgickém zákroku v srpnu u Vás. Věřím , že neděkuji jenom za sebe , ale i za všechny ostatní. Já jsem měl to štěstí že se účastním plnohodnotně opět normálního života i když částečné zůstatky po zranění mi budou vše dlouho připomínat. A jak až u Vás jsem docenil co jsou ruce a jak moc jsou potřeba. Chci tímto poděkovat hlavně MUDr. Fialové za příkladnou a obětavou péči, ale i všem ostatním. A přeji Vám v následujícím roce dosahování co nejlepších úspěchů. Ještě jednou chci za sebe a mou pravou ruku moc poděkovat a jestliže se někdy podívám rád do Vašeho regionu tak pouze jako turista.

martin.kucera@ruka-kosmetika.cz  webmaster14.11.2002, 10:58
Zde můžete zanechat své vzkazy, připomínky a dotazy.

Neslyšící
ramecek