Návštěvní kniha

Zde nám můžete napsat vaše vzkazy a názory.

Návštěvní kniha neslouží pro dotazy.

Chcete-li se na něco zeptat, pište na mail vysoke@ruka-kosmetika.cz 
nebo volejte 481 350 905.

Vážení přispěvatelé do naší návštěvní knihy

Může se stát, že s něčím nebo s někým nejste spokojeni. Máte možnost se obracet s konkretním problémem přímo na primáře nebo vrchní sestru. Naše návštěvní kniha není určena pro dialog, který by v případě nespokojenosti měl nastat. Proto neumístíme na web anonymní reakce, kdy nespokojenost nebyla předem řešena s vedením ústavu. 
Věřte, že celý pracovní kolektiv se snaží vám s vašimi problémy pomoci. 
prim MUDr. Alena Schmoranzová

Přidat komentář

Dobrý den,
moc bych chtěl…

Dezider Krupa - 07.10.2021

Dobrý den,
moc bych chtěl těmito řádky poděkovat paní doktorce MUDr.Smrčkové, která provedla dne 27.07.2021
revizní operaci sy.karpál.tunelu vlevo naší mamince a tím ji zbavila dlouhodobých a nepříjemných
bolestí.Rovněž nesmím opomenout a moc poděkovat veškerému zdravotnímu personálu této vynikající
nemocnice.
Maminka se u Vás cítila velice dobře a ocenila nesmírně velkou profesionalitu a především úžasný lidský
přístup k pacientovi.
Ještě jednou MOC DĚKUJI i za celou rodinu a přeji všem mnoho zdraví ve Vaší nelehké, ale velice záslužné
práci a hodně spokojených pacientů.

S pozdravem
Dezider Krupa

Dobrý den,
moc zdravím a…

Pavel Machalický - 04.03.2021

Dobrý den,
moc zdravím a chci touto cestou opět moc poděkovat panu doktorovi MUDr. Hellmuthovi, který je nejen skvělý operatér, operoval mě již podruhé, ale je i skvělý doktor, který se o pacienty stará. Nemocnice musí být za něj moc ráda, i samozřejmě paní primářka Schmoronzová. Nedám na pana doktora dopustit a moc a moc ho chválím a vážím si ho a vřele všem doporučuji. Pan doktor mě operoval 11.11.2020 na syndrom karpálního tunelu levé ruky a vše je v naprostém pořádku. Děkuji nejen panu doktorovi, ale i veškerému zdravotnímu personálu v kartotéce, zdravotním sestřičkám a bratrům a paní doktorkám atd. Vřele tuto nemocnice všem doporučuji. Moc Vám děkuju, všechny Vás chválím a obzvlášť pana doktora Hellmutha. Děkuji děkuji děkuji. Váš pacient Pavel Machalický z Berouna.

Dobrý den,
chtěla bych moc…

Markéta Bulušková - 23.11.2020

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Mudr. Elišce Šulcové, která operovala ruku naší dcery. Dcera byla na operaci poprvé, a tak se dost bála. Paní doktorka byla skvělá, stále usměvavá, dceru držela v klidu a po celou dobu péče jsem viděla jen velmi profesionální přístup s velkou dávkou lidskosti a ochoty odpovídat na naše otázky nebo řešit problém, a to i ve velkém pracovním vytížení. Paní doktorka je báječný člověk a jsem ráda, že jsme na ni měly štěstí.
Přeji mnoho úspěchů a spokojenosti a ještě jednou mnohokrát děkuji!

Markéta Bulušková

Dobrý den.
Minulý týden 6.5…

Bartoň Jiří - 12.05.2020

Dobrý den.
Minulý týden 6.5. jsem se nechtěně, ale “chtěně” vrátil po vaší nemocnice. Bude tomu již 8 roků kdy mi pan MUDr. Tomáš Hellmut napravil po úrazu ukazováček na levé ruce. Tenkrát mi lékař v Náchodské nemocnici řekl, že se musím naučit žít s křivým prstem. Není lékař, jako lékař a ještě jednou po takové době, bych rád poděkoval panu doktorovi za skvělou práci. Kdyby to nebylo zapsané v kartě pacienta, tak už bych nevěděl, který prst to tenkrát vlastně byl.

Jak jsem se zmínil na začátku, “chtěně” jsem se na vás obrátil s lupavým palcem asi před třemi týdny. První konzultace byla po mailu s paní primářkou MUDr. Alenou Schmoranzovou, a když rada, kterou jsem obratem dostal již nepomohla, byl mi navržen termín k ambulantnímu zákroku. Neváhal jsem a přijel, vstoupil do ordinace, kde viditelně i přes roušku usměvavá paní doktorka Eliška Sulcová, provedla perfektně zákrok a palec mi již nečiní žádné potíže. Paní doktorko ještě jednou mnohokrát děkuji za výbornou práci.

Některá slova by se v psaném textu neměla moc opakovat, ale v tomto případě jich nikdy nebude dost … děkuji, moc děkuji.

Pokud někdo bude potřebovat pomoc a bude hledat odborníky, tak vřele doporučují tento ústav, protože to je ústav plný profesionálů.

S úctou Bartoň Jiří

Milí přispěvatelé do naší…

alena.schmoranzova@ruka-kosmetika.cz - 23.03.2020

Milí přispěvatelé do naší návštěvní knihy, děkujeme vám za všechny příspěvky
V tuto chvíli se všem omlouváme za omezení provozu . Je to z vážných důvodů a doufejme, že se vše brzy vrátí do normálu .

Omezení provozu: Coronavirus (COVID-19)
Naši milí pacienti, podle pokynů nadřízených složek jsme i my zrušili neakutní výkony v naší nemocnici. To znamená, že mnoho výkonů, procedur a aktivit bude opožděno.
Odklad a rušení operací bylo provedeno individuálně na základě zhodnocení jednotlivých případů zdravotnickým týmem. Pokud se ale vaše obtíže zatím zhoršily, speciálně, jedná-li se o poškození nervů, prosím, kontaktujte nás obratem na mailové adrese alena.schmoranzova@ruka-kosmetika.cz a vaše situace bude přehodnocena.
Hodně zdraví, trpělivosti a tolerance všem přeje primář MUDr Alena Schmoranzová

Naprosto úžasný a…

Michaela D. - 16.01.2020

Naprosto úžasný a profesionální přístup sestřiček.

Dobrý den
Nechal jsem si 4…

Kolísek Miroslav - 06.01.2020

Dobrý den
Nechal jsem si 4.11. 2019 ve vaší skvělé nemocnici opravit a zmodernizovat palec na levé ruce a tímto bych hrozně rád poděkoval paní primářce Aleně Schmoranzové za operaci která sice trvala 2 hodiny, ale povedla se na jedničku. Po operaci stav bezbolestný, starání se o mě do posledního detailu. Sestřičky na lůžkovém oddělení milé, usměvavé, laskavé, ochotné. Dále chci moc poděkovat paní doktorce Smrčkové za péči o palec, za převazování palce, za ošetřování palce. Ve Vysokém jsou prostě skvělí lidé ve skvělé nemocnici, kteří jsou prostě na svém místě. Rád bych aby tato zpráva byla všude vyřízena. Jste prostě výborná parta lékařů a sester a rozhodně vaši nemocnici doporučuji všem pacientům i pacientkám i dětským pacientům.
Jste prostě mistři!!!
Budu vám hodně dlouho vděčný.
Váš spokojený pacient Miroslav Kolísek z Duban u Pardubic

Dobrý den všem. Chci moc…

Ingrid Finková - 03.01.2020

Dobrý den všem. Chci moc poděkovat za ohromnou úlevu od bolesti a skvěle provedenou operaci ruky, panu MUDr. Kebrlemu. Nelze ani uvěřit tomu, kolik pacientů denně odoperují s maximálním nasazením a péčí. Za několik mých pobytů v nemocnici, se nestalo, že by sestřičky ani doktoři, někoho odbili a byli neprofesionální. V této nemocnici vládne fakt příjemná atmosféra díky veškerému personálu od kartotéky přes přijímací kancelář atd. Tato nemocnice by si opravdu zasloužila celkovou rekonstrukci, aby ti skvělí zaměstnanci měli dobré podmínky pro svou tak důležitou práci. Děkuji všem . Mějte pěkný den a s úctou Ingrid Finková.

Velmi děkuji panu MUDr…

Miroslav Kryl Mohelnice. - 13.11.2019

Velmi děkuji panu MUDr Lhotskému za bezchybně provedenou operaci pravé ruky /pokoj č 11-3/.
Sestřičky a celý personál nemocnice si zaslouží pochvalu za výborný přístup k pacientům.
Váš vzor může být příkladem pro ostatní.
Moc děkuji. Kryl Miroslav.Mohelnice.

Dobrý den, konečně jsem se…

Veronika Tousek - 19.09.2019

Dobrý den, konečně jsem se dostala k tomu, aby poděkovala panu doktoru Kebrlemu. Na den přesně jak řekl, mě přestala bolet ruka 90 dnů po operaci a jak přislíbíl, tak jsem v červenci už byla windsurfovat v plné síle! Neuvěřitelné, jelikož jsem si nevěřila že už to někdy bude takové jak bylo, ale je. Moc děkuji, kéž by doktorů jako jste Vy bylo víc nebo ještě raději - všichni :-) !!!!

Chci moc poděkovat MUDr…

Juřicová Ivana - 20.07.2019

Chci moc poděkovat MUDr.Lhotskému za skvěle provedenou operaci prsou i následnou péči 12.6.2019.Poděkování i sestřičkám na lůžkovém.Jste prostě ŠPIČKY ve svém oboru.Ještě jedno děkuji. Juřicová Ivana

Dobrý den. Chtěla bych…

Štěpánková Marcela - 17.06.2019

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat panu doktoru Paroulkovi za převzetí do jeho péče a za následné předělání konečků prstů o které jsem přišla následkem pracovního úrazu v únoru 2018. Operace proběhla letos v květnu a díky tomu jsem se konečně zbavila nesnesitelných bolestí. Také děkuji celému personálu nemocnice.

musím poděkovat jak sestrám…

Michal.kucharík - 12.06.2019

musím poděkovat jak sestrám tak doktorům za skvělé jednání , ochotu a neposlední řadě velké díky MUDr. Tomáš Hellmuth za skvělí, bezbolestný a rychlí operační zákrok :)

Dobrý den,
ještě jednou bych…

Pavel Machalický - 19.02.2019

Dobrý den,
ještě jednou bych chtěl moc a moc poděkovat panu doktorovi MUDr.Tomáši Hellmuthovi za obětavou péči o mou operovanou pravou ruku, /karpální tunely/,od operace až po samotné uzdravení, pane doktore - patří Vám ode mě a od ostatních veliký dík, jste opravdu machr a to doslova.Jste opravdu na svém místě a takových špičkových doktorů jako jste Vy je dnes jak šafránu.
Všude Vás budu doporučovat, i ostatní a personál nemocnice.
Jste všichni skvělí!!!!!
Zdraví pacient Pavel Machalický

Dobry den,rada bych…

Hozakova monika - 22.11.2018

Dobry den,rada bych PODEKOVALA,celemu personalu v nemocnici,jsou to profici.Nejvetsi DIK patri panu Mudr.Hellmuthovi,je to uzasny clovek.DEKUJI Hozakova

Dobrý den,
rád bych touto…

Pavel Machalický - 03.11.2018

Dobrý den,
rád bych touto cestou moc a moc poděkoval panu MUDr. Paroulkovi na příjmu a panu MUDr. Hellmuthovi, který mě operoval, za obětavou péči o mě při pobytu v nemocnici a operaci karpálního tunelu pravé ruky.Pobyt od 30.10.2018. do 2.11.2018.
Rád bych, aby tato pochvala byla opravdu vyřízena na patřičná místa a tímto bych chtěl poděkovat i všem zdravotním sestrám a ostatním za skvěle odvedenou práci.Takto se skvělým zdravotnickým personálem jsem se nesetkal nikde a všem patří veliký dík a poklona.Nemocnice opravdu nad úrovní a všem pacientům doporučuji.
Po operaci ruky stav bezbolestný, starání se o pacienty do posledního detailu, strava skvělá, zdravotní personál příjemný, usměvavý, milý, laskavý.No co více si přát?
I když do nemocnice nikdo rád nechodí, ale sem se klidně vrátím, i když to mám daleko, až z Berouna.
Ještě jednou moc a moc děkuji.
Váš nadmíru spokojený pacient
Pavel Machalický

Děkuji všem za velmi…

Uhlíř Josef - 16.09.2018

Děkuji všem za velmi PROFESIONÁLNÍ přístup, hospitalizace od 12-15.9.2018( pravá ruka) ať jsem hovořil s MUDr.Lhotským, s MUDr.Hellmuthem, s MUDr. Tylem( který moji ruku operoval...vše naprosto PROFI přístup, stejně tak chci tak poděkovát všem sestrám ( byl jsem na pokoji č.9 ) opravdu naprasto dokonalý příkladný přístup, stejně tak sestra rehabilitační.
Od příjmu po propuštění vše: PROFESIONÁLNÍ !!!
Ještě jednou VELICE DĚKUJI VÁM VŠEM.
Uhlíř Josef pacient č. 9/2

Velmi děkuji za…

Lubomír Jiřiště - 30.04.2018

Velmi děkuji za profesionální a zároveň lidský přístup lékařů i sester při operaci ruky a hospitalizaci.

MUDr DANIELA HORACKOVA…

Hlaváček Václav - 17.04.2018

MUDr DANIELA HORACKOVA
Pani doktorko chci Vam podekovat za Vas profesionalni a zaroven citlivy pristup k operaci meho nosu,take dekuji osetrujicimu personalu jak na operacnim sale tak na luzkovem oddeleni,jeste jednou uprime dekuji Hlavacek Vaclav

Chtěla bych touto cestou moc…

Ivana Kyselková - 22.03.2018

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat úžasné paní MUDr.Daniele Horáčkové za mou operaci pravé ruky (14.3) a celému týmu za skvělou práci, také všem sestřičkám za milé jednání a lidský přístup. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů této úžasné nemocnici. S pozdravem Kyselková Ivana Česká Lípa

Dobrý den. 15.03. 2018…

Karol Hanko - 15.03.2018

Dobrý den. 15.03. 2018
Chtěl bych poděkovat MUDr.Daniele Horáčkové za operaci ruky a všem sestřičkám za velmi dobrou péči v nemocnici.Mnoho úspěchů v další práci a spokojenosti v osobním životě.
S pozdravem Karol Hanko Lovosice.

Moc a moc dekuji dr…

Michaela plivova - 16.10.2017

Moc a moc dekuji dr Lhotskemu za vyborne odvedenou praci,delal mi plastiku vicek,bolest jsem nemela ani pri operaci ani potom,mam deset dni po zakroku,jedna mala modrina,ktera uz ani neni videt,proste nadhera,doporucuji,jeste jednou moc dekuji

Dobrý den…

Petr Brejcha - 14.10.2017

Dobrý den.
Já bych touto cestou chtěl poděkovat paní doktorce Smrčkové Lucii za operaci levého palce. Kterou jsem podstoupil 11.10. Rovněž všem zaměstnancům této úžasné nemocnice. Děkuji mockrát.
Petr Brejcha

Dobrý den,…

Babeta Nebusová - 12.10.2017

Dobrý den,
neuvěřitelně milý, profesionální a ultrašikovný kolektiv lékařek/lékařů a sestřiček. Ochota od první návštěvy, podpora a víra v uzdravení, silný slepičí vývar a úsměvy ze všech stran... Takto na mě dýchlo Vysoké. Mockrát děkuji za to vše, za záchranu palce, za čarování na operačním sále a za laskavost. Paní doktorce Smrčkové obrovské díky!!!

Dobrý den, touto cestou Vám…

Zděnka Vaněčková - 04.10.2017

Dobrý den, touto cestou Vám všem , jak sestřičkám, tak celému personálu nemocnice. A hlavně panu MUDr. Radkovi Lhotskému za skvělou odvedenou práci . Děkuji, že můžu spát celou noc aniž bych se budila s bolestí. Krásný den

Aktivity slečny Kvitové v…

MUDr. Antonín Janák - 24.08.2017

Aktivity slečny Kvitové v poslední době - a úspěšné aktivity - jsou (troufám si říci "především") výsledkem práce všech, co se kolem ní "motali" v době jejího úrazu - od šéfa operačního týmu, až po uklízečku. Srdečné blahopřání. MUDr. Janák
P.S.: Doufám, že nebudu jediným, ale sám jsem podobný úraz utrpěl a vím "vo co go"...

Dobrý den, chtěla bych moc…

Dagmar Tomšíková - 16.08.2017

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za úspěšné léčení mojí dcery. Po neúspěšném zákroku v naší nemocnici jste přehodnotili zásadně způsob léčby. Moje dcera nejen, že je zcela v pořádku, ale po doporučené rehabilitaci je ruka natolik v pořádku, že může lést po skalách :-) Děkuji celému kolektivu.

Dobrý den,chci svým juménem…

NEUBERK Václav - 02.07.2017

Dobrý den,chci svým juménem poděkovat Bohu,že tato nemocnice se svým odborným a špičkovým personálem existuje.Po utrpění prac.úrazu jsem měl ruku míti v Okresní nemocniciv Teplicích operovanou šrouby a dráty.Odmítl jsem-neměli zde jistotu,a obrátil se na tuto nemocnici ve Vysokém nad Jizerou,kde se mého úrazu velmi ochotně ujali,přehodnotili a nyní mi ruku léčí.Chci poděkovat p.MUDr.S. Parkánové,jejím zdr.sestrám za přístup,trpělivost.Po 14 dnech začínám prstem hýbat -a zatím bez operativního zákroku!Paní primářko,p.doktorko, děkuji ,Věřím Vám a věřím v úspěchy. S poděkováním syn bývalé zdravotní sestry-celoživotní,-Václav Neuberk,Úpořiny,okr.Teplice.

Velmi ochotný personál,…

Ivan Kunte - 29.06.2017

Velmi ochotný personál, profesionální přístup lékařů i sester, vynikající kuchyně.Nedá se nic vytknout

Touto cestou bych chtěla…

Hana Jinková - 23.05.2017

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní MUDr. Fialové, která měla v péči pana Karla Šimona, obyvatele našeho domova pro seniory v Doksech. Pan Šimon ve Vaší nemocnici podstoupil několik operací obou rukou. Díky nim se mu zvýšila soběstačnost, vrátila se mu chuť do života a nyní dokonce uvažuje o přestěhování do samostatného bytu v pečovatelském domě.
Pan Šimon by chtěl poděkovat také za velmi vstřícný přístup celého personálu nemocnice.
Mgr. Hana Jinková
sociální pracovnice
Sociální služby města Doksy, p.o.

Vážená paní primářko…

Stanislav Novák - 22.05.2017

Vážená paní primářko.
Předem se omlouvám, že tímto dopisem zasahuji do Vašeho drahocenného pracovního a osobního časového rozvrhu.Považuji to však tak trochu za svoji povinnost.Chtěl bych Vám touto cestou velmi poděkovat za reoperaci pravé ruky mého vnuka Vojtěcha Nováka. Vím, že je to asi velmi nemilé, když musíte" opravovat" něco, co jste nezpůsobili.My, "krajánci" , vzhlížíme k této nemocnici s velkou úctou a pokorou, protože jsme se mohli již několikrát přesvědčit o tom, jakými zákroky jste dokázali zachránit lidské údy.Já jsem měl to štěstí, že moje matka pocházela z tohoto kraje , kraje"Zapadlých vlastenců", z nedaleké Zlaté Olešnice. Proto tento kraj a město Vysoké nad Jizerou patří k místům, kam se vracím nejraději. Od malička jsem byl veden k tomu, že si lidé mají vždy, za každých okolností, ve dne, v noci, pomáhat.Tak to kdysi fungovalo. Hlavně to platilo a doufám, že ještě platí zde, na horách. Zde je život přece jenom trochu drsnější, než v kraji. Lidé zde dokázali rozdávat své srdce na dlani. Velmi nás proto těší , že Vaše nemocnice pokračuje v těchto tradicích, pomáhat lidem, kteří utrpěli těžká zranění a že má tato nemocnice takový věhlas v celé naší republice. Přeji Vám a celému kolektivu nemocnice hlavně pevné zdraví a mnoho dalších úspěšných zákroků v této velmi zodpovědné a prospěšné práci.
Se srdečným pozdravem Stanislav Novák /děda, 71 let/

Chtěl bych tímto poděkovat…

Jakub Záhorský - 18.04.2017

Chtěl bych tímto poděkovat veškerému personálu nemocnice ve Vysokém za to, že se o své pacienty tak krásně a zodpovědně stará. Je úžasné, že na takto špičkovém pracovišti vládne ze strany doktorů i sestřiček především ochota, dobrá nálada a člověk se zde díky tomu může cítit velmi dobře. A to je při zotavování velmi důležité!
Vůbec největší dík ale patří panu doktoru Kebrlemu, v jehož péči jsem. S mojí velmi vážně poraněnou rukou dokázal udělat zázraky ve chvíli, kdy už si s ní po vice jak roce a půl nikdo jiný nevěděl rady. Je to bezesporu špičkový specialista a navíc i skvělý člověk, který vám vlije optimismus do žil.

Jsem rád, že tu pro nás jste a že jste tak skvělí lidé!
Ohromně vám všem děkuji
Jakub Záhorský

P.S. Ohromná pochvala do kuchyně, mezi nemocnicemi jste gastronomickou špičkou :)

Dobrý den, chtěl bych…

Jiří Čábela - 21.02.2017

Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu doktoru Tylemu jak za perfektní operaci motorovou pilou poraněného ukazováčku, tak i za následné ošetřování a převazy. Jsem moc spokojen, úraz prstu skoro není znát a hlavně - prst je zcela funkční.
Jiří Čábela, Lovosice

Dobrý den, …

Filip Kraus - 17.02.2017

Dobrý den,

Chtěl bych tímto vyjádřit velký dík veškerému personálu nemocnice ve Vysokém, nejvíce pak panu doktoru Kebrlemu.

Bylo to více než rok, kdy jsem obešel několik pracovišť v Hradci Králové a Praze s velice bolestivou rukou, kde bolest se objevila bez nějaké příčiny a stále se zhoršovala. Po třech špatných diagnózách jsem se konečně dostal do Vysokého, kde na první dobrou dr.Kebrle poznal Osteoid Osteom v zápěstí mé ruky.

Následná operace proběhla v pořádku a již rehabilituji - bez bolesti a s rukou téměř schopnou všemu, jako dřív - to je už jen otázka času.

Nemusím brát prášky na bolest a znovu mohu spát celou noc. Velice si této pomoci vážím, protože ten rok s osteomem v ruce bych nikomu nepřál.

Tedy ještě jednou, moc díky všem.

Pane dr.Kebrle, jste frajer!!

Chtěl bych tímto poděkovat…

Jan Holinka - 10.02.2017

Chtěl bych tímto poděkovat celému personálu ve Vysoké nad Jizerou . Jmenovitě ze srdce děkuji Mudr. Radkovi Kebrlovi za ochotu a Mudr. Lucii Smrčkové za zákrok v pravou chvíli :)

Chtěla bych touto cestou…

Jašková - 05.02.2017

Chtěla bych touto cestou popsat náš příběh. Syn 2,5 roku v Srpnu 2016 zakopl se sklenicích v ruce a spadl na ni dlaní. Byl převezen do nemocnice v Moravskoslezském kraji a akutně operován s proraženou tepnou. Následovalo mnoho rehabilitací, ale nějak se nám ruka nezdála. Naši dětskou dr. byl poslán na vyšetření Emg, opět v Moravskoslezském kraji, které bylo provedeno 2x což je pro malé dítě velmi nepříjemné a bylo nám sděleno, že jsou částečně poškozeny nervy a že by bylo dobré pouvažovat o operaci, ale že to záleží na našem pocitu. Nastal velmi zoufalý týden, kdy jsme jako laici nevěděli, zda je operace nutná či ne, když nám na to nikdo nedokázal odpovédět. Po té jsem narazila na tento ústav se specializací na ruce a výsledky a náš příběh jsem zaslala rovnou paní primářce. Nečekala jsem, že by byl někdo ochotný se takto přes e-mail našim případem zabývat. Paní primářka odepsala ještě v ten den a vše nám vysvětlila a bylo nám sděleno, že je nutné aby ruku viděla. Neváhali jsme a z Havířova jsme se vydali na kontrolu u paní primářky. Pani primářka již od pohledu poznala, že ruka je ochablá a operace je nutná. Operaci nám naplánovala hned po víkendu (kontrola proběhla v pátek) a po otevření ruky byly zjištěny nemalé problémy, které by do budoucna způsobily až trvalé následky. Ne vše bylo možné dořešit v tomto ústavu, ale o to více si vážím toho, že paní primářka odeslala malého k dořešení ke specialistovi na daný problém, který objevila a nepouštěla se do něčeho jen pro jméno ústavu. Nevím jak by bylo možné vyjádřit vděk za neskutečnou ochotu a profesionalitu pani primářky. Je mi líto, že v dnešní době musím za kvalitní péči jezdit až 500km od domova, ale zároveň děkuji za to, že jste a za to co umíte.
Nechci opomenout i skvělý přístup sestřiček na lůžkovém oddělení, velmi lidské jednání..
Ještě jednou DĚKUJI

Moc děkujeme za profi…

Andrea Marková - 26.01.2017

Moc děkujeme za profi přístup i výkon operace mého syna, který u vás podstoupil minulý týden operaci syndaktylií na obou nohách. Děkuji celému lékařskému týmu, hlavně panu MUDr. Lhotskému.

Dobrý den, byla jsem v této…

Vítězslava Pražáková - 26.01.2017

Dobrý den, byla jsem v této nemocnici operována již po druhé, u pana doktora Kebrleho.Pane doktore,že jste skvělý odborník a vrátil jste mi naději, že ruka je opět funkční- za to vám patří velké díky.Ale vy poskytujete i nadstandard, a to je neskutečně hezký přístup k pacientům.Vždycky jsem od Vás slyšela, že se řešení najde. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí a můžu být Vaší pacientkou.Děkuji samozřejmě i všem milým sestřičkám a zdá se mi, že říct Vám všem jenom děkuji je hodně málo.
V. Pražáková

Chtěla bych poděkovat Mudr…

Kratochviliva Zdenka - 17.01.2017

Chtěla bych poděkovat Mudr.Smrčkové za ošetření a její profesionální přístup Kratochvílová Zdenka Vranov nad Dyjí

Děkuji paní primářce a…

Ing.Petr Platonov - 15.01.2017

Děkuji paní primářce a ošetřujícím sestřičkám za perfektní a profesionální výkon a laskavé chování. Týden po složité operaci toto píši operovanou rukou.
Příroda mě má ráda, že jsem se dostal k Vám. Ještě jednou díky.

Byla jsem již v této…

hana eugelova - 10.01.2017

Byla jsem již v této nemocnici několikrát operována a vždy spokojenost. Pan doktor Kebrle prostě je lékař který je na svém místě. Kéž by bylo takových lékařů víc. Děkuji Pane doktore at se daří. Hluboká poklona do Vysokého nad Jizerou

1.1.2016 byl pro moji rodinu…

Pavla Seifertová - 30.12.2016

1.1.2016 byl pro moji rodinu strašný den.Můj 7 letý syn byl s otcem odpalovat rachejtle.Manžel přišel o malíček a syn měl ošklivě zraněné obě ručičky.Byl převezen do vašeho ústavu.Operovala ho Mudr.Šinkorová.Děkuji říci nestačí syn je rok po úraze a je zdráv.Vážím si všech lékařú i ostatních zaměstnanců tohoto ústavu.Přeji Vám všem do roku 2017 hodně zdraví.Nikdy na vás nezapomeneme Pavla Seifertová s Petříčkem

Dobrý den. Zdravím všechny…

Žák Petr - 20.12.2016

Dobrý den. Zdravím všechny do Vysokého. Petro, jste u profíka, dr. Kebrle je MISTR! Vlastní zkušenost...,
Zachránil mi, co skoro už nešlo znova opravit a ruka funguje!! Ještě jednou díky, doktore...
Žák Petr r.65

Lupavý prst se dá…

Petr Hájek - 20.12.2016

Lupavý prst se dá chirurgicky řešit opravdu jen protětím poutka (A1) ? To poutko tam na něco je ... nemoho pak nastat sekundární problémy ? Brzy se asi u vás objevím, tak bych rád věděl na čem jsem. Děkuji.

Vážení,…

Petr Zdvihal - 12.12.2016

Vážení,
rád bych touto cestou upřímně poděkoval vašemu Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie za rehabilitaci mého prstu, který jako profesionální houslista nutně potřebuji k výkonu svého povolání. Pan MUDr. Vlastimil Tyle se mně ujal i přes plnou kapacitu ústavu, když jsem potřeboval rychlou pomoc po úrazu prstu a všechny předchozí lékařské pokusy o léčbu skončily nezdarem. Jsem mu velice vděčný za "záchranu" své kariéry a potěšil mě jeho lidský přístup a zájem, který u lékařů není vždy běžným jevem. Moc si vážím toho, co pro mne udělal. Děkuji jemu i vám všem a přeji mnoho zdaru ve vaší záslužné práci!

S úctou Petr Zdvihal, koncertní mistr Symfonického orchestru Českého rozhlasu v Praze a primárius Heroldova kvarteta

Dobrý den,ráda bych touto…

Renata Bárdyová - 24.11.2016

Dobrý den,ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu nemocnice za velmi milé a vstřícné jednání. Můj velký dík patří panu doktoru Kebrlemu. Moc mi pomohl a odoperoval to,co se v jiné nemocnici moc nepovedlo. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám do dalších let mnoho úspěchů. Renata Bárdyová

Před dvěma roky prodělala…

Ilona Sotonová - 23.10.2016

Před dvěma roky prodělala moje dcera operaci ruky ,operovala ji p.doktorka Fialová,operace se povedla a dcera dokáže to,co předtím nikdy nedokázala.Paní doktorce moc děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.Sotonovi -Hradec Králové

Dobrý večer…

Brejcha Petr - 05.10.2016

Dobrý večer.
Včera 4.10 jsem se vrátil domů po operaci pravého palce kterou jsem absolvoval dne 3.1O v úžasné nemocnici ve Vysokém nad Jizerou. Operovala mě paní paní primařka Alena Schmoranzová. A touto cestou bych jí chtěl moc poděkovat že mě již po několikáté pomohla léčit mé obě ruce. Jakož i celému kolektivu této nejlepší nemocnice co znám. A popřát jim mnoho úspěchů jakož i spokojených pacientů jako jsem já. Děkuji moc
Brejcha Petr.

Dobrý den. Chtěl bych…

Žák Petr - 12.07.2016

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat všem na klinice, personálu, zejmena dr. Kebrlemu, vč . nemocnice dr. Pírka, za opravu rozlámaneho zapěstí, funkčnosti, vzhledu..., doktore, jste MACHR.
Co se někde moc nepodařilo, i mojí zásluhou, Vám ano.
Hodně štěstí všem. Žák Petr.

“Dobrý den, chtěla bych…

Ludmila Absolonová - 04.06.2016

"Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům i všem sestřičkám na této klinice. Byla jsem zde 24.05. na operaci ganglionu na levém zápěstí a dostalo se mi výborné péče. Všichni jsou zde nesmírně milí, laskaví a trpěliví. Byla jsem velice spokojená i s prostředím kliniky a s jídlem. Pracuje tady skvělý tým a tak bych každému, kdo už má jakýkoliv problém a musí na operaci, přála, aby se dostal právě sem ! Ještě jednou děkuji. L. Absolonová”